18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo w 3 sekundy

AndrzejPralka • 2012-08-05, 23:47


filmik mojego autorstwa ;-) do takiej pompki wchodzi ponad pół piwa :pijaki: :mrgreen:

Nikczemny_Płód

2012-08-06, 12:33
Chwyt - profesjonalny jak u doświadczonej dz**ki, rurka w usta też sprawnie wzięta...

W domu pewno ćwiczysz z tata i kolegami :-?

LarryFoulke

2012-08-06, 15:58
JanusPawelus3 napisał/a:


Zajebiście, gimbus obejrzał Project X i świeci.



Sam sugerujesz, że stąd wiesz jak się robi shotguna, poza tym kolejne konto, ch*jowy nick i idiota w jednym - gratulacje.

DarkBolo

2012-08-06, 19:28

Bimbeer91

2012-08-06, 19:30
szkoda że filmik nie trwa 5sekund :-x

AfroMan25

2012-08-06, 19:56
pij pij...debilu..a ja potem bede lecial Cie z jakiegos jeziora lub morza wyciagac bo dziewczyna czy matka zaplakana, bo synusia nie ma...wyplynal i nie widac go na powierzchni, j***lbym mandatami po 5 stow za takie akcje nad woda moze by sie nauczyli nie laczyc alko z woda

Jedras992

2012-08-06, 19:58
To on musi piwo colą popijać, że miała być przygotowana? Cienias :D

Zl...........ny

2012-08-06, 21:29
Ale szczypior, pewnie po chwili leżał ojszczany... Swoją drogą to całe jaranie się Projektem X to pedalstwo, organizują te "imprezy roku" na fb, zjawia się 500 osób, porobią sobie sweet focie, wpada policja i k***a BEST PARTY EVER! :roll:

alpingut

2012-08-06, 21:48
Aloz napisał/a:

Hmm do czegoś podobna ta pompka. Tylko zapomniałem do czego.


Idź do ojca, zaraz Ci pamięć wróci :)

Gl0BaL

2012-08-06, 23:16
Widać że k***a pełno gimbusów bez życia na tym forum. Ktoś se jebnie piwko nad jeziorkiem to już mają go zimnego wyciągać?
Poj***ło was, nie znam chyba nikogo kto nie jebnie se piwka nad jeziorkiem, i to dlatego jest tyle pijanych topielców, bo właśnie dużo osób pstryknie se browarka. A potem pie**olona telewizja pie**oli o ludziach pijących alkohol nad wodą. Tak jakby nie picie go wpłynęło w jakikolwiek sposób na ilość topielców.

dziarski

2012-08-07, 02:24
no i po jaki ch*j pić piwo w 3 sekundy ??? To już lepiej j***ć spirytus? Browar jest dla smaku, do szybkiego picia są inne alkohole już nie wspominam nawet że nad wodą... ( chociaż jednak wspomniałem :amused: )

borys125

2012-08-07, 10:36
Czyżby pompka do lewatywy?

twojamatkajestgruba

2012-08-07, 12:23
JanusPawelus3 napisał/a:



Zajebiście, gimbus obejrzał Project X i świeci.



Pajac jesteś, wiesz? Taka metoda picia piwa była mi znana już jakieś 10 lat temu. I nie wiem, co to jest "projekt x".
Daj już spokój słowu "gimbus". Wiesz w ogóle, co ono oznacza?
Nie sądzę..

AndrzejPralka

2012-08-07, 13:58
luudzie, po co te hejty? nie miałem zamiaru szpanować filmikiem, miałem na celu jedynie pokazać niekonwencjonalny sposób na wypicie piwa ;)

co do picia piwa "na Project X" to próbowałem, ale z moim gardłem nie wypiłbym całego w 3 sekundy. Z tej pompki nawet abstynent potrafiłby wypić szybciej ;p

a co do obrońców miast, wsi i ludzi topiących się: nie jestem idiotą, żeby wchodzić do wody po pijaku ;) więc darujcie sobie te pouczające gadki.

piwa nie zapijałem colą, Kola to kolega który pomagał mi wypić tego "shota". Do pompki wchodzi ok 300ml, dla niedowiarków mogę wstawić filmik gdy ją napełniamy

Pozdrawiam wszystkich hejterów :*