18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Akcja z autobusu

typo • 2013-10-31, 17:36
Niedawna akcja z autobusu (nie musicie szukać, nie było).


Kompletnie parszywy dzień, nie dosyć, że sk***ił mi się samochód rano to jeszcze zapomniałem karty do bankomatu. W robocie kompletnie zj***ne rzeczy, połowa źle poszła generalnie typowy dzień po którym chce się jak najszybciej znaleźć w domu z browarem w łapie.

Wracam autobusem zastępczym T2 w Poznaniu - każdy kto bywa w Poznaniu wie jakie to gówno jest i tego co wymyślił remont dwóch kluczowych węzłów komunikacyjnych w tej części miasta w tym samym czasie powinien zawisnąć jajami na Ratuszu i niech go kozły trykają w jaja codziennie, aż zdechnie - oczywiście bez biletu bo skąd wziąłbym k***a pekiel na niego.

Ostatnie co by mi przyszło do głowy to że w autobusie, który nie ma rozkładu (!) i jeździ tak nieregularnie (teoretycznie co 5 minut jeden, ale w rzeczywistości może z 5 na godzinę, w nierównych odstępach) będą sprawdzać bilety. A jednak, zagapiony w telefon słyszę:

Kasowniki zostały zablokowane, proszę przygotować bilety do kontroli.

Nosz k***a jego mać. Podnoszę wzrok z telefonu, przede mną stoi jakiś rom w czapce, białej puchowej kurtce i brudnych jeansach, stara babcia z balkonikiem i jakiś 50 letni chudy typek z licznikiem od gazu w ręce.

To był kanar (jednak nie licznik od gazu), a z drugiej strony autobusu od strony kierowcy stara gruba kanarowa. Dobrze w ch*j, tylko 2, czyli jedne drzwi wolne, do przystanku może z 20 m więc może do mnie nie dojdzie, a stoję mnie więcej po środku odległości między środkowymi a ostatnimi drzwiami. Jakieś 4 osoby do przepytania.

Kanar podchodzi do pierwszego, a gostek się burzy, że w takiej gównianej linii sprawdzają i w ogóle. Bardzo dobrze, wydłuża czas, ale kanarowa w tępie ekspresowym przeszła przez gimnazjalistów wyposażonych w bilety miesięczne. Zatem kanar przekazał problemowatego typka kanarowej i uderzył do cygana.

A ten do niego:

- Jadę z babcią - i klepie staruszkę po ramieniu.
- I co z tego?
- No jest niepełnosprawna - rom wskazuje na balkonik
- Jakiś dokument
- Już, już - i zaczyna szukać w siatkach na ziemi, koło tej babci, która chyba zasnęła.

Dojeżdzamy do przystanku, ale jakiś pedał się zatrzymał samochodem tak, że nie można wypuścić pasażerów, a ze korek no to stoimi. Obracam się powoli w stronę drzwi i kanar podbija do mnie.

- Pana bilet też chce widzieć

No to udaję, że szukam, ale kanar sprytnie krzyknął do kierowcy żeby zablokował tylne drzwi. CZyli można tylko przejśc koło kanara. ch*j nie będę się przepychał, już chcę się przyznać i nagle:

- Niech mnie pan puści, ja pana nie znam - staruszka krzyknęła do roma który zaczął ją pchać do drzwi, żeby wyjść.

Kanar z kanarową zdębieli, drzwi się otworzyły i na czysto sp***oliłem. j***ny cygan też, tak że gruba baba się nawet nie puściła, kanar wyszedł i pogroził palcem tylko.

Haha, rozj***ł system cygan pie**olony. :lodowka:

Gu...........99

2013-10-31, 17:49
Po tej Twojej akcji kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo?

Leci zimne piwko na święto zimnych :)

nowynick

2013-10-31, 17:52
kto napisze o kradzieży na komunikacji miejskiej popełnionej przez autora tematu jest dla mnie niedoj***nym gimbusem bez pojęcia o jakichkolwiek realiach życia w tym kraju

morgan89

2013-10-31, 18:00
słowem sp***alałeś przed kanarami jak cygan. Jest się czym chwalić?

KiecolPB

2013-10-31, 18:01
Napraw sejczento bo drugi raz może ci się nie udać :D

Zarammoth

2013-10-31, 18:16
Obcych ludzi też za darmo samochodem wozisz? Było z buta albo rowerem. Nie lepszy niż ten cygan...

Amraith

2013-10-31, 18:53
Kto nigdy nie jechał bez biletu niech pierwszy rzuci kamień.

typo

2013-10-31, 19:24
Haha, znaleźli się obrońcy MPK :) Pewnie jeszcze tacy co to krzyczą, że Tusk i system ich okrada.

Od 3 lat kupowałem u jebańców sieciówkę, ale po tym jak rozebrali Most Teatralny i Kaponierę to ch*j im w dupę, zacząłem jeździć samochodem. pie**olę jako stały klient nie będę stał na przystanku pół godziny, żeby autobus kóry teoretycznie ma jeździć co 5 minut jeździ raz na 20 i to tak zaj***ny, że często nei da się wejść.

Byłem w punkcie się pytać czy oddadzą mi hajs za połowę biletu (samochodem jeżdzę od połowy września a za wrzesień zapłaciłem), nie oddali to sam sobie odbiję.

Zresztą spytajcie kogoś z Poznania jak znacie, jak się jeździ tym gównem w godzinach szczytu i jak genialnie rozplanowany jest remont.

Nic tylko pozazdrościć jak władze miasta was nie jebią i nie przejebują waszych pieniędzy z podatków, wyciągając coraz więcej...

... ale jak zaczniecie płacić podatki to zrozumiecie.

BongMan

2013-10-31, 20:00
W Holandii i Anglii nie ma kanarów, bo za bilet płacisz przy wejściu. Ale nie ma też cyganów, śmierdzących, zarzyganych, zasranych, zaszczanych żuli, agresywnych, naj***nych i naćpanych drechów, moherowych wojowniczek o siedzenia (miejsce jest zawsze), autobus przyjeżdża punktualnie, ogólnie jest zajebiście i każdy chętnie płaci za bilet, bo wie za co płaci.

Marxe

2013-10-31, 21:21
@up

w Anglii za to są ciapaci w niezliczonej ilości :D

dorodnykurczak

2013-10-31, 21:35
Bardzo ciekawie napisane, wielki ch*j im w dupę. Na szczeście jeżdzę już tylko czasem nocnym, a tam można pośpiewać i poznać ciekawych ludzi także nawet za taki bilet w nocnym byłbym skłonny zapłacić.

marna

2013-10-31, 23:32
ja jeżdżę rowerem póki pogoda pozwala :roll: a centrum Poznania omijam jak się da. nie mam pojęcia jak się tam poruszać i jak dojechać komunikacją, nie sprawdzając aktualizacji rozkładów przynajmniej raz na kilka dni. w dupie to mam :nie_znaju:

panmorda

2013-11-01, 08:43
też jezdze rowerem i mam obcykane co i kiedy sprawdzają jakie bilety w ogóle? Ile to ja mam lat? moi przodkowie zapie**alali przez setki km na pieszo dniami całymi a ja 3 km nie przejdę? Zajebisty spacer na relaksie.

Polnischefuhrer

2013-11-01, 15:17
Gdyby nie ten brudas to byś bulił za brak biletu ,więc nie wiem czym się chwalisz polaczku.

typo

2013-11-01, 15:51
@ up, za polaczka to należy Ci się kotlet w twarz, bez względu na Twoją opinię.

I masz błąd w nicku - Polnische!R!fu!E!her powinno być, jak już chcesz być taki niemiecki.