18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra o Tron na gitarze

Spajk • 2013-02-12, 13:24
Świetne wykonanie motywu muzycznego z serialu "Gra o Tron"



wrocgirl

2013-02-12, 20:29
Facet z długimi paznokciami to jedna z bardziej obrzydliwych "rzeczy" na świecie :|

pacyfista

2013-02-13, 03:39
Faktycznie fajnie i nietypowo zagrane. Myślałem, że znowu będzie jakieś gówno identyczne jak inne wykonania.

JaskowskiBoSS

2013-02-13, 09:03
Może ktoś podać te taby ? Byłbym wdzięczny : )

Arturyo

2013-02-13, 10:59
juz niedlugo 3 sezon

BulaKSSG

2013-02-13, 11:09
Dobra, to teraz czekamy na spoilery od ludzi, którzy już przeczytali książki :D

Jab7kO

2013-02-13, 11:11
wrocgirl napisał/a:

Facet z długimi paznokciami to jedna z bardziej obrzydliwych "rzeczy" na świecie :|


To sadol czy pudelek ?

lathiel

2013-02-13, 11:27
@wrocgirl

tego wymaga gra klasyczna na gitarze, ale co Ty możesz wiedzieć jak potrafisz jedynie na flecie przygrywać

Stefanesko

2013-02-13, 11:33
BulaKSSG napisał/a:

Dobra, to teraz czekamy na spoilery od ludzi, którzy już przeczytali książki :D


"Evrybody dies". Chociaż, w tym przypadku to żaden spoiler :P

zi...........45

2013-02-13, 11:33
Ajj.. Sam zamierzam przeczytać serie "Pieśni lodu i ognia" ;p Jak przeczytam, to napewno wam zaspoileruje!!
Sam czytam komiks "The walking dead" to mogę wam jebnac spoilera :P (a komiks marzenie ;p flaki, ucinane lby, krew, zombie tralala komiks dla sadola).

Beria1

2013-02-13, 11:50
Wolę Tudorów niż Grę o Tron. Ale to tylko moje zdanie.

Roszp

2013-02-13, 11:56
JaskowskiBoSS napisał/a:

Może ktoś podać te taby ? Byłbym wdzięczny : )



Masz przecież wszystko czarno na białym gdzie położyć paluszek. W dupach się poprzewracało ludziom od tego guitar pro.

white_rabit

2013-02-13, 12:36
będę ch*jem i zaspoileruję ostatni wydany tom :D jak toś nie jest ciekawy i woli sam przeczytać niech leci dalej.

Zacznę od moich ulubionych bohaterów:
Arya- chce nauczyć się zmieniać twarz i w tym celu udaje się do Bravos do świątyni siedmiu.
Bran- wiadomo że po wypadku jest sparaliżowany. W poszukiwaniu trójokiej wrony udaje się za mur gdzie poznaje "leśnego dziada". "Łączy" się ze światem i ma wgląd w historię całego świata od jego powstania.
Daenerys- zdobywa Meeren. Smoki wyrastają na ludożerne bestie. Daenerys ucieka z Drogonem. Wszyscy myślą że nie żyje. A tym czasem ona próbuje wrócić ze smoczej kryjówki na morzu trawy i znajduje ją khal Jogo.
John Snow- zostaje dowódcą Nocnej Straży. Wpuszcza dzikich (uciekających przed Innymi) za mur. Jego "bracia" zabijają go jak Cezara.

Jak chcecie więcej to sami sobie przeczytajcie :D

konioklonio

2013-02-13, 12:38
Jak chcecie to macie: Freyowie z Lannisterami podstępnie rozje**ą Starków, Geoffrey zdechnie na swojej uczcie weselnej a stary Lannister dostanie bełt w brzuch podczas załatwiania potrzeby fizjologicznej czytaj pot. srania.

Nie ma za co.