18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taxi Lodówka

kurczaku • 2012-06-25, 21:17
Wraca mąż pijany w trupa do domu, wchodzi do kuchni, otwiera lodówkę i mówi:

- Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ch@j ci w dup..!
Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spier... ! TRZASK!
I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać.

Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi:
- O jeba.... jakoś pojechał!!!

BongMan

2012-06-27, 12:15
Za to twoje posty są niezwykle mądre i górnolotne.
Cytat:

Cool guys don't look at the explosion :roll:


Cytat:

Dajcie jeszcze zdjęcie Linka i fotkę małego chłopca obok małej dziewczynki bo k***a za mało tego wszystkiego.


Cytat:

niggusowi peeling mordy dobrze zrobi 8-)


Cytat:

Ja pie**ole :plzdie:


Cytat:

Soczysty ku*as w dupę za konkurencję dla BM :roll:


Cytat:

"Gratuluję suchara. Nawet Karol by się go nie powstydził."


BongMan tym bardziej ;)

- znowu o mnie, chyba mam następnego fana ;) Jeszcze kilku takich i zacznę was zbierać jak pokemony.

elo

2012-06-27, 12:49
hahah Bongman Ty mi powiedz co Ty im wszystkim zrobiłeś? :D jesteś ich ojcem czy jak że Cię tak nienawidzą? ^^
musiałeś ich ostro cisnąć na sadolu że teraz się tak mszczą :D zj***ł kawał, przeprosił, nie pastwcie się tak nad biednym Bongmanem :roll:

dymion

2012-06-27, 12:50
bo to przecież nie ty jesteś ch*jowy, tylko wszyscy wkoło :amused:

BongMan

2012-06-27, 12:51
elo napisał/a:

hahah Bongman Ty mi powiedz co Ty im wszystkim zrobiłeś?


Wrzucałem kawały, jest moda na hejtowanie. Oni mnie cisną, ja się z nich śmieję :)

dymion napisał/a:

bo to przecież nie ty jesteś ch*jowy


Co z tym sraniem na głowę? Cały czas skaczesz dookoła i mnie obszczekujesz, a nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, które ci zadałem już pewien czas temu.

dymion

2012-06-27, 13:07
nie interesują mnie Twoje fetysze :amused:
doj***łeś się do tego nie wiem z której strony. powiedz mi raczej co to ma wspólnego z tym, że twoje ch*jowy suchary wk***iają wiele osób. ogarnij się.

BongMan

2012-06-27, 13:15
dymion napisał/a:

doj***łeś się do tego nie wiem z której strony


Napisałeś, że jesteś z większości i tak się tym chełpiłeś. No to pytam: Jak większość sobie nasra na głowę to też to zrobisz? Czy może potrafisz myśleć i działać samodzielnie? A jeśli wk***ia cię kawał wrzucony na forum to chciałbym mieć takie problemy i takie powody do wk***iania się jak ty :D

dymion

2012-06-27, 13:28
Nie wiem, czy ktoś ci dopie**ala z powodu takiej 'mody', ale jeśli tak, to mi go szkoda. Mimo to, fakt że większość cię gnoi powinno dać ci coś do myślenia, o ile jesteś w stanie podjąć taki wysiłek.

suchy945

2012-06-27, 14:38
BongMan nie jest fajny.

konował

2012-06-27, 15:50
Pewnie w przeszłości BongMan był waszym opiekunem w sierocińcu. I was ładował w dupę codziennie na dobranoc stąd taki hejt hehehe

arturek1

2012-06-27, 16:19
Wszyscy zamiast komentować żart, cisną BongMan'a :< smutne ;'(

Esz

2012-06-27, 17:14
Ja pie**ole, odezwali się Ci, którzy nigdy kawałi nie sp***olili k***a. Hejteriada 10 imbecyli przeciwko jednej rozwiniętej osobie.

marna

2012-06-27, 18:18
arturek1 napisał/a:

Wszyscy zamiast komentować żart, cisną BongMan'a :< smutne ;'(



skoro tylko w taki sposób potrafią się dowartościować to jeszcze bardziej przykre :-|

nielogiczny

2012-06-27, 19:24
kawał byc dobry,nie znałem.Bongman byc dobry.reszta to h*je :)
PS:Bongman,napisz im jeszcze raz,za pierwszym razem niedorozwinięci nie zrozumieją .

esmoka

2012-06-27, 19:25
Esz napisał/a:

Ja pie**ole, odezwali się Ci, którzy nigdy kawałi nie sp***olili k***a. Hejteriada 10 imbecyli przeciwko jednej rozwiniętej osobie.



chyba w swojej wypowiedzi pominales "niedo".

Bong powiadasz ze sie sie smiejesz z nich, jednak teksty:' "zlamasie" ssij preta napinaczu" pokazuja cos innego. Uwazaj zeby zylka nie "pierdykla".

Kawal klasyka.

zonk

2012-06-27, 21:36
BongMan napisał/a:


Co ma polaczek do zj***nego kawału? Nie wiedziałeś jak mi pocisnąć, ptasi móżdżek ci się przegrzał i nic lepszego nie wymyśliłeś?


Ojej polaczku nie rób focha. Piszesz co chwilę jakieś gówniane kawały to się nie dziw że ludzie tak reagują.