18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spadaj psie!

Pener • 2012-02-11, 19:43
bo ci przyk***ie!


a mógł być na smyczy :roll:

.:...........:.

2012-02-11, 19:52
Dobrze, że go nie ugryzł.

Pener

2012-02-11, 19:54
Niеbieski napisał/a:

Dobrze, że go nie ugryzł.


to chyba rusek jakiś, nie wiadomo czy szczepiony :roll:

Boingu

2012-02-11, 21:17
k***a, jak ten pies wył, to aż mi się szkoda zrobiło zwierzęcia (nie nie tego matkojebcę w czapce i w podjebie skóry). A pies faktycznie mógł być na smyczy.

jojoaction

2012-02-11, 21:51
jak bym tam był z kolegami i miał bym przy sobie klamke, to bym odstrzelił ruska, bo ja lubie psy

_R...........s_

2012-02-11, 22:11
k***a mać, co jak co, ale ja się pytam gdzie był właściciel. Jakiś bezpański ruski goni i napie**ala biedne psy, a właściciela nie ma w pobliżu.

@jojoaction
Już to widzę.

ti...........ax

2012-02-11, 23:04
Pener666 napisał/a:

a mógł być na smyczy :roll:



Man nadzieje ze smycz sie znajdzie i zawiśnie na gałęzi ruskie gówno

rockface123

2012-02-11, 23:12
możecie mnie hejtować ale gdyby hitler wygrał wojne nie byłoby tego gówna na świecie

...i mnie też ale ch*j tam nie byłoby rusków to jest ważne

i piszcie sobie że gówno bym zrobił, pierw bym go skopał do nie przytomności a potem powiesił za jaja na smyczy

Pener

2012-02-11, 23:15
rockface123 napisał/a:

możecie mnie hejtować ale gdyby hitler wygrał wojne nie byłoby tego gówna na świecie

...i mnie też ale ch*j tam nie byłoby rusków to jest ważne

i piszcie sobie że gówno bym zrobił, pierw bym go skopał do nie przytomności a potem powiesił za jaja na smyczy


co ci ten biedny piesek zrobił? :(

liana

2012-02-12, 00:03
pie**olona ruska k***a,ruskie to do gazu od razu, chojrak pie**olony.Przecie to genetycznie spaczone od urodzenia.Biedny pies

Tristan88

2012-02-12, 00:04
Jakby do mnie czy do was ten pies się tak przypie**olił pewnie też oberwałby, więc nie pie**olcie.

A co do ruskiego, można by go było profilaktycznie rozstrzelać tak za 39r

stery_srh

2012-02-12, 00:07
Co się tak napinacie, że pie**olnął strzała temu psu? Dobrze zrobił, choć tak naprawdę to powinien pie**olnąc w ryj tej babie (mniemam, że właścicielce). Pies powinien być na smyczy i w kagańcu, w takim miejscu. Ale pewnie sami lubicie psa luzem puścić w miejscu publicznym i uszczęśliwiacie innych jego bliską obecnością. Nie każdy lubi psy, niektórzy poprostu się ich zwyczajnie boją (zwłaszcza małe dzieci, które później mogą mieć lęk przed psami do końca życia), a trzeba się też liczyć, że nawet najspokojniejszy pies, może kogoś ugryźć. Pomijam już temat, że jak jest puszczony na samopas, to może wszędzie nasrać - np. przed przystankiem autobusowym, albo wyskoczyć na ulicę pod auto.
Nienawidzę czereśniaków, którzy zmuszają innych do tolerowania różnych rzeczy - w tym przypadku swojego psa - to wydaje się im w porządku, ale jak np. jakiś małolat w autobusie słucha muzyki na głos, to już wiedzą, że to nie jest OK i są oburzeni.
Aha, żeby nie było - sam mam psa - ale nigdy, ale to k***a nigdy, nie puszczam go luzem jeżeli widzę w zasięgu wzroku innych ludzi. Zawsze idę gdzieś na ubocze, gdzie nie ma w pobliżu jeżdżących aut i nie będę wk***iał kogoś - wtedy może się wybiegać do woli.
Reasumując - gdyby pies był chociaż na smyczy, to nie byłoby tego filmiku - ot cała prawda.
Aha - jeszcze jedno, pomijając wszystko - rusków, ukraińców i całej tej dzikiej swołoczy nienawidzę.

kajtol

2012-02-12, 00:27
Pener666 napisał/a:


to chyba rusek jakiś, nie wiadomo czy szczepiony :roll:



Na błonicę i tężec musiał być szczepiony, bo w Rosji obowiązkowe. Więc piesek bezpieczny.

Cossmos

2012-02-12, 00:38
pie**olnąć to wy się możecie, pies pewnie bezpański, znany w okolicy. A że rasija to dzicz, to i trafiają się istoty, których nie sposób porównać do zwierząt, bo się zwierzaki obrazi i to bardzo
Osobiście złapałbym tego ch*ja, pie**olnął mu tak samo i słuchał jak wyje. Dziękuję, dobranoc.