18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pytanie do Tuska

adekk • 2012-01-27, 00:46
Posiedzenie Sejmu 11.2011 Ruch Palikota. Depenalizacja Marihuany!

:maryska: :maryska: :maryska:

Artos

2012-01-27, 01:24
Ciężko mi to przyznać ale.. zgadzam się z jego wypowiedzią.

GnOmen

2012-01-27, 01:34
Palcie, ćapjcie jak najwięcej, powinni to refundować - im szybciej tym lepiej i zostanie zdrowe społeczeństwo.

gangstareso

2012-01-27, 01:41
ciebie też nie będzie

GnOmen

2012-01-27, 01:48
Tyle będzie ćpuny j... :ks_homer:


maderfakermen

2012-01-27, 01:54
k***a! a, dlaczego na butelkach z wódką nie widnieją np. napisy: "Alkohol silnie uzależnienia", "Alkohol zabija", "Alkohol prowadzi do patologii" Czemu k***a, no czemu k***a, no czemu do ch*ja? Szlugi trują? trują! a są sprzedawane. Wóda rozpie**ala umysł? rozpie**ala! chleją? chleją. A trawa beee. popie**olony naród...

WhiteAngel

2012-01-27, 01:54
fajnie by było jakby marihuana była legalna, nie chodzi mi już o mafie tylko o zdrowie. Niedawno po moim miescie chodziło palenie podj***ne domestosem. Kolega po spaleniu jednego bonga poszedł spać na 22h, takich przypadków jest więcej, ale co się będę rozpisywał. Sam nie palę

pakicito

2012-01-27, 07:25
@up łezka się kręci jak ktoś wpie**ala tekst bez polskich znaków na zdjęcie

WiemWszystkoNajlepiej

2012-01-27, 08:20
WhiteAngel napisał/a:

fajnie by było jakby marihuana była legalna, nie chodzi mi już o mafie tylko o zdrowie. Niedawno po moim miescie chodziło palenie podj***ne domestosem. Kolega po spaleniu jednego bonga poszedł spać na 22h, takich przypadków jest więcej, ale co się będę rozpisywał. Sam nie palę



Moim zdaniem między innymi o to chodzi, żeby móc pójść legalnie do sklepu, kupić paczkę "papierosów z marihuany" sprzedawanych, bez trutek i uratować ludzi od uzależnień. Bo sama marihuana nie uzależnia, uzależniają chemikalia dodane do niej, tak samo jak wszystkie chemiczne świństwa dodane do papierosów. Założę się o głowę, że sam tytoń nie uzależniałby tak jak to gówno które palicie.

Zl...........ny

2012-01-27, 08:31
Palikot daj że już chłopie spokój z tą marihuaną, ileż można jechać na tym samym koniu. Tylko patrzeć jak głównym priorytetem Ruchu Podtarcia będzie "wolny internet"... a tumany tańczą

.:...........:.

2012-01-27, 08:35
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

ileż można jechać na tym samym koniu



Strasznie dużo o tych koniach w komentarzach dajecie, ale nie wiem dlaczego. :-/

WiemWszystkoNajlepiej

2012-01-27, 08:37
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Palikot daj że już chłopie spokój z tą marihuaną, ileż można jechać na tym samym koniu. Tylko patrzeć jak głównym priorytetem Ruchu Podtarcia będzie "wolny internet"... a tumany tańczą



Przecież już się za to zabrał dawno :roll: . Przynajmniej widać, ze robią to czego chcą ludzie, przynajmniej jakaś część tych ludzi, bo takie puste owce jak Ty nie mają zdania :roll:

liana

2012-01-27, 08:49
Ten z Palikota to nawet wygląda jak naćpany.Obrońcy ćpunów,jarajcie na zdrowie,będzie was mniej.

sadysta1982

2012-01-27, 09:14
pie**olenie niedoj***nego leszcza, i ch*j mnie strzela, że na takich matołów idą moje podatki