18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00 (uwaga: wszyscy użytkownicy zostaną wylogowani)
topic

Sadystyczna mamusia

wubepe • 2010-12-02, 12:18
Co sie robi z niegrzecznymi adoptowanymi siedmiolatkami?
To sie nazywa dyscyplina :)


Luis

2010-12-02, 18:16
Satanael napisał/a:

No i o to chodzi, i to jest to i tak trzymać!!! A dla tych wszystkich co tak jęczą nad losem tego bachora - przecież to Sadistic, a nie jakaś k***a popierdółka. Ot co!!


k***a jak mnie wk***iają takie komenty, że szok. To, że to jest saditic nie oznacza, że mamy się śmiać z młodego. weź się pie**olnij w łeb koleś. Życzę ci takiej samej żony ( o ile już jej nie masz...? ) ciekawa jestem kiedy twoje dziecko urośnie i cię zajebie ,,bo tak mama robiła". Kto wie? może i ty kiedyś trafisz na sadistica z rozj***ną mordą? i tacy jak ty będą się z ciebie śmiać tak jak ty z tego. ale będzie fajnie. :lodowka:
Ta strona jest po to, żeby pokazywać okrucieństwa, a nie po to, żeby jacyś niedojrzali faceci mieli z tego ubaw lub wchodząc na tą stronę byli kimś innym niż są i żeby ,,wczuć się" w klimat i udawać jak to po nich wszystko spływa. jesteś śmieszny.

Wh...........na

2010-12-02, 19:03
Pewnie tą panią bili kablem, kiedy była młoda... czyli wieki temu. :roll:

Bejker

2010-12-02, 20:00
Luis przestań pie**olić bo piszesz jak potłuczony. Lać bachora i tyle..

Jest grzeczny jest ok nie jest to baty umysłowe

Sundowner

2010-12-02, 20:37
Plus jest taki, że przynajmniej u niej w chacie nie występuje fenomen ADHD.

szampan

2010-12-02, 22:19
Przynajmniej dzieciaka będzie miał ładną cerę.

EvilDog

2010-12-02, 22:29
Jezusek w tle jest więc przykładna chrześcijańska rodzina. ILoveI't!

Dio_1

2010-12-02, 22:32
Luis napisał/a:


k***a jak mnie wk***iają takie komenty, że szok. To, że to jest saditic nie oznacza, że mamy się śmiać z młodego. weź się pie**olnij w łeb koleś. Życzę ci takiej samej żony ( o ile już jej nie masz...? ) ciekawa jestem kiedy twoje dziecko urośnie i cię zajebie ,,bo tak mama robiła". Kto wie? może i ty kiedyś trafisz na sadistica z rozj***ną mordą? i tacy jak ty będą się z ciebie śmiać tak jak ty z tego. ale będzie fajnie. :lodowka:
Ta strona jest po to, żeby pokazywać okrucieństwa, a nie po to, żeby jacyś niedojrzali faceci mieli z tego ubaw lub wchodząc na tą stronę byli kimś innym niż są i żeby ,,wczuć się" w klimat i udawać jak to po nich wszystko spływa. jesteś śmieszny.



Od kiedy ze zlewu można się łączyć z internetem ?? :thisissadistic:

Scann6

2010-12-02, 22:32
Zabiłbym k***ę, bo to zła kobieta jest.

Powell

2010-12-02, 22:48
- Czy wiesz czemu dostałeś HIV? Powiedz mi czemu masz HIV?
- Bo bzykałem się z czarną :(

meggi

2010-12-02, 22:50
w tym momencie jestem wdzieczna ojcu za napieprzanie kablem po dupie :D :D a tak serio, to ladnie dzieciakowi na psyche wjezdza

grim_wj

2010-12-02, 22:56
Luis napisał/a:


k***a jak mnie wk***iają takie komenty, że szok. To, że to jest saditic nie oznacza, że mamy się śmiać z młodego. weź się pie**olnij w łeb koleś. Życzę ci takiej samej żony ( o ile już jej nie masz...? ) ciekawa jestem kiedy twoje dziecko urośnie i cię zajebie ,,bo tak mama robiła". Kto wie? może i ty kiedyś trafisz na sadistica z rozj***ną mordą? i tacy jak ty będą się z ciebie śmiać tak jak ty z tego. ale będzie fajnie. :lodowka:
Ta strona jest po to, żeby pokazywać okrucieństwa, a nie po to, żeby jacyś niedojrzali faceci mieli z tego ubaw lub wchodząc na tą stronę byli kimś innym niż są i żeby ,,wczuć się" w klimat i udawać jak to po nich wszystko spływa. jesteś śmieszny.



czerwone dni?

~Conscribo

2010-12-02, 22:59
czerwony to będziesz miał za chwilę pasek pod nickiem ;)

Suka_Blyat

2010-12-02, 23:07
Bejker napisał/a:

Luis przestań pie**olić bo piszesz jak potłuczony. Lać bachora i tyle..

Jest grzeczny jest ok nie jest to baty umysłowe


Po 1 Luis to kobieta, więc nie potłuczony tylko potłuczona jak już po 2 akurat dobrze gada. Widać nie masz pojęcia skąd się biorą potem różne dziwne odchyły u dorastających dzieci... Dzieciak przej***ł coś? ok pokrzyczeć dać kablem od prodiża w dupe i spoko ale z tym prysznicem i sosem to k***a przesada...

R_..........._D

2010-12-02, 23:08
k***a, akceptuje każdy sadyzm ale nie bicie czy katowanie dzieci. Mam nadzieje, że jak dzieciak dorośnie to jej przypie**oli