18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrozumiałość

MowMiSynu • 2011-01-09, 23:52
Przychodzi kobieta do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona...
Lekarz: o boże, co się pani stało?
Kobieta: panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie.
Lekarz: hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze....
2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza, wygląda jak kwitnące życie...
Kobieta: panie doktorze, wspaniała rada!!, za każdym razem, kiedy mój mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płucze i płucze gardło a on nic mnie nie robi..
Lekarz: Widzi pani, po prostu trzymać pysk zamknięty...

markkers

2011-01-10, 00:08
jeden z lepszych sucharów ;)

~Conscribo

2011-01-10, 00:20
markkers napisał/a:

jeden z lepszych sucharów ;)



widzę, że moda już nie pozwala na stwierdzenie "dobry dowcip!"
bo jeszcze inni userzy wyśmieją a jak wiadomo budowanie e-penisa wymaga poważania.

Pan_Szwagier

2011-01-10, 03:02
Powinni to przyklejać do czoła każdej gimnazjalistce, która już umie czytać.

Niech się k***y uczą!!!

Basika063

2011-01-10, 10:14
@szwagierOs
Tak jak baba powinna zawrzeć dziób i nim nie kłapać, tak facet powinien trzymać łapy przy sobie. Jak ma ochotę komuś wklepać, niech znajdzie równego sobie. Tylko zwykłe sfrustrowane ścierwo bije słabszego.
Z Twojego nastawienia do kobiet, wnioskuję, że otaczasz się tylko k***ami. Gratulacje człowieku!

Ross Pierre Dolevas

2011-01-10, 12:22
Żal mi czasów niemego filmu. Cóż to była za radość widzieć, jak kobiecie otwierają się usta, a głosu nie słychać. :roll:

The Butcher

2011-01-10, 14:25
Dobra, pie**olcie, że to jest ch*jowe, że było fajne kiedyś itp, ale sytuacja wymaga.

@Basika063
sp***alaj do kuchni.

Aha i możesz wziąść ze sobą szwagierOs.

gracz

2011-01-10, 15:18
Basika063 napisał/a:


Tylko zwykłe sfrustrowane ścierwo bije słabszego.



A co/kto przeważnie jest źródłem frustracji faceta? :roll:

Chupacabra

2011-01-10, 16:24
Conscribo, ale niektóre żarty na Sadisticu ( choć zazwyczaj tylko w poczekalni ) są na prawdę ch*jowe, i tu nie żadnego związku z budowaniem tego penisa.

persman

2011-01-10, 16:58
Conscribo napisał/a:



widzę, że moda już nie pozwala na stwierdzenie "dobry dowcip!"
bo jeszcze inni userzy wyśmieją a jak wiadomo budowanie e-penisa wymaga poważania.



przyj***ny jestes? smieszny jest ale wiadomo ze to typowy szowinistyczny ser na sadistica bo najwiecej tu prawiczkow i glupiomadrych gowniarzy w calym necie...

~Conscribo

2011-01-10, 16:59
Chupacabra napisał/a:

Conscribo, ale niektóre żarty na Sadisticu ( choć zazwyczaj tylko w poczekalni ) są na prawdę ch*jowe, i tu nie żadnego związku z budowaniem tego penisa.



ja nie twierdzę, że nie ma słabych żartów, tylko, że jaki by on nie był to będą go bezmyślnie nazywać sucharem bo to "trendy" jest