18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwośc w USA

Brunetka • 2009-12-22, 23:27


Cytat:

44-letni mężczyzna wtargnął do mieszkania w Nowym Jorku, które należało do rodziny Rodriguezów. Niestety, nie wpadł na kawę, ale po to by postrzelać sobie do ludzi. Wyciągnął broń i rozpoczął krwawą jatkę. Na miejscu zginął 24-letni Carlos junior, jego ojciec - 52-letni Carlos senior i 87-letni Fernando.

Zapowiadało się na to, że to nie koniec masakry. Do domu zmierzały właśnie 49-letnia Gisela i 28-letnia Leyanis (matka z córką). Kiedy tylko pojawiły się na korytarzu, morderca otworzył ogień. Rozpoczął pościg, ale w pewnym momencie potknął się przez dość luźne spodnie, które ograniczały jego ruchy. Kobiety weszły do mieszkania i zamknęły drzwi. Matka ukryła się w jednym z pomieszczeń, a córka po odkryciu zwłok swoich bliskich, zaczęła przez okno prosić o pomoc. Ruszyła przez wyjście przeciwpożarowe.

Zrobiła to w odpowiednim momencie, bo napastnik zdążył właśnie wyłamać drzwi i wtargnąć do środka. Biegła na dół, ale on zaczął podążać za nią. W tym samym czasie matka wydostała się z budynku frontowymi drzwiami. W pewnym momencie 44-letni morderca potknął się o niesforne spodnie, które już wcześniej ograniczały jego ruchy. Runął na ziemię i zginął na miejscu. I tak oto sprawiedliwość przyszła w najbardziej odpowiedniej chwili.



Źródło

HezroX

2009-12-23, 00:01
A po co źródło..
Nowy Jork luźne spodnie z krokiem przy kostkach gnat furia i popie**olone pomysły = murzyn.
Jako że nigga, to sprawa jest prosta.. Rodzina Rodriguezów miała skrajnie rasistowskie poglądy, ot cały problem, ich przodkowie po wojnie secesyjnej i w latach 20-40 zeszłego wieku palili z białasami (j***nymi białasami) czarnych na stosach. Carlos senior był jego szefem i go wyj***ł, oczywiście niesłusznie, bo pewnie się wcale nie opie**alał, a Carlos junior był jego szkolnym kolegą i go ciągle bił na przerwach. Jako, że 87-letni Fernando był świadkiem, NIGGA nie mógł tego tak zostawić.. kobiety to podobna sprawa, jak Fernando.
A tak naprawdę, to NIGGA był tutaj poszkodowany - niedość, że kobiety zatrzasnęły mu drzwi przed nosem, to jeszcze wyjścia przeciwpozarowe w nowojorskich budynkach są nieprzystosowane do dzisiejszej mody na ulicach.

Ahh ten rasizm.

Underwater

2009-12-23, 00:13
USA. Tam mordercy mają tyle przyzwoitości, żeby samemu sobie karę wyznaczyć, a u nas? Są w rządzie;/

Adi0303

2009-12-23, 00:24
Jeśli to zdjęcie powyżej tekstu dotyczy tegoż tekstu , to dowiadujemy się,że w USA mają żółte tablice rejestracyjne a policja jeździ europejskimi vanami.

mesiash

2009-12-23, 00:50
HezroX - już się leczysz czy dopiero zamierzasz? Paranoja to nie przelewki...

@topic: nic poza krótkik lol mi się nie nasuwa na myśl

HezroX

2009-12-23, 02:19
Mesiash - lepsza paranoja (choć zależy jeszcze jaki typ), niż stan umysłu i wykształcenie, pozwalające na określanie jakiegoś tekstu jedynie bardzo mądrym "LOL". Już się dokształcasz, czy dopiero zamierzasz? Głupota to nie przelewki...

Plus dla Ciebie za to, że LOLa sprytnie wstawiłeś do w miare rozwiniętego zdania - to stawia Cię ciut wyżej w hierarchii od tego debila z bronią.

ParanoiA

2009-12-23, 02:25
mesiash napisał/a:

HezroX - już się leczysz czy dopiero zamierzasz? Paranoja to nie przelewki...

@topic: nic poza krótkik lol mi się nie nasuwa na myśl



Paranoia jest tylko jedna!

Siij pałute!!! :orgazm:

BueR_MadasS

2009-12-23, 02:34
jak na razie za posty w tym temacie przyznałem jedno Ostrzeżenie
przemyślcie ze 2 razy ale tak dogłębnie czy warto wam pisać kolejne głupie posty, tyczy się to szczególnie ParanoiA i HezroX bo mam nadzieję że mesiash nie będzie odpowiadał na te durne zaczepki

mcmt

2009-12-23, 02:52
Do opowiesci pasuje wyklad pazury (filmowego freda) z chlopaki nie placza o czarnych w usa. 8-)

swierzaq

2009-12-23, 08:40
u nas zarządca budynku poszedł by siedzieć za murzyna bo tamten zginął przez zaniedbanie w stanie technicznym budynku

r4dzik

2009-12-23, 10:37
w usa to nawet spodnie nie sa normalne

Krzemien

2009-12-23, 10:54
Swoją drogą ciekawe czym go tak wk***ili. Podejrzewam, że poszło o kurczaka albo arbuzy.

sensi

2009-12-23, 11:57
ja też zawsze jak idę kogoś zabić to zakładam za luźne spodnie, a do tego jeszcze rękawice bokserskie i narty. Yes, I'm fuckin' good 8-)

_S810

2009-12-23, 12:28
to była tzw. instant karma

ko...........67

2009-12-23, 12:40
sensymiliana napisał/a:

ja też zawsze jak idę kogoś zabić to zakładam za luźne spodnie, a do tego jeszcze rękawice bokserskie i narty



Nie zapomnij dodać o posmarowaniu ich smalcem by dało się ślizgać