18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wakacyjna nuda

Wilczex • 2009-09-18, 20:26
Tak to jest, jak się nastolatkom nudzi w wakacje i postanawiają zabić nudę w łóżku... ;)


Ra...........og

2009-09-18, 20:28
kolejny temat którego nie potrafie skomentować słowami...
:facepalm: :facepalm2: :homer:

justeen

2009-09-18, 20:36
ona ma racje! albo jak sie zrzyga niedługo po połknięciu spermy i sobie w picze to wetrze?!

BueR_MadasS

2009-09-18, 20:36
Baalp napisał/a:

kolejny temat którego nie potrafie skomentować słowami...
:facepalm: :facepalm2: :homer:


(nie)stety ale ludzki umysl to nie twardy dysk na ktory mozna wgrac gotowy "zyciowy system operacyjny" wiec sie dziewczyna pyta
z drugiej strony to tez efekt internetowokolezenskiego wychowania seksualnego
PS sam niedawno dostawalem lekjce min od autorki tegoz tematu o np dziurowatosci narzadow rodnych kobiet :-/

justeen napisał/a:

ona ma racje! albo jak sie zrzyga niedługo po połknięciu spermy i sobie w picze to wetrze?!


plemniki to jednak maja przejebne swe krotkie zycie
PS zadziwia mnie wicaz slowo 'picza' :-)

justeen

2009-09-18, 20:38
BueR_MadasS napisał/a:



PS sam niedawno dostawalem lekjce min od autorki tegoz tematu o np dziurowatosci narzadow rodnych kobiet :-/


taa...jest jedna taka dziura, ale ją mozna 'czymś' zapchać

MaraBM

2009-09-18, 20:38
nie nooo... dobrze kombinuje. Toż to naprawde niesamowite pomysły na zajście w ciąże hehe;)

luki24

2009-09-18, 20:44
justeen napisał/a:

ona ma racje! albo jak sie zrzyga niedługo po połknięciu spermy i sobie w picze to wetrze?!

jak tak zrobi to kwas zołądka szybko jej wybije z głowy głupie pomysły...
A ja słyszałem że przez anal można zajść w ciąże, podobno raz na ileśtam zdarza się coś takiego że tam wśrodku jest przejście miedzy pochwą a odbytem. To ja się pytam jeśli plemniki mogły się w ten sposób przedostać to kupa chyba też?? Co o tym sądzicie?

Ra...........og

2009-09-18, 20:49
Sądzimy, że prezerwatywy mają pory przez które przechodzą plemniki i wirusy*. Więc czemu twoja zasłyszana teoria ma być nie prawdziwa? Jak w słowach piosenki "wszystko się może zdarzyć" :D


(*To mądrość z tego forum)

sebowsky

2009-09-18, 21:22
Cytat:

To ja się pytam jeśli plemniki mogły się w ten sposób przedostać to kupa chyba też?? Co o tym sądzicie?


to stąd ten przykry zapach u niektórych kobiet, całkiem prawdopodobne :]

Ist

2009-09-18, 21:41
oprócz tego że panny z taką przypadłością chorowały by na chroniczne zapalenie pochwy (przez to pewnie i macicy przez co raczej nie mogły by zajść w ciążę) to teoria bardzo prawdopodobna... btw. chcielibyście się po latach dowiedzieć że ojciec was zrobił od dupy strony? :D

DAGFEN

2009-09-19, 09:20
Jeszcze chwila i uwierzę w to co ta panna napisała :mrgreen:

luki24

2009-09-19, 10:54
Ist, wiem że ta przypadłość nawet miała jakąś łacińską nazwę ale nie mogę sobie za chrl przypomnieć

Wilczex

2009-09-19, 11:02
BueR_MadasS napisał/a:

PS sam niedawno dostawalem lekjce min od autorki tegoz tematu o np dziurowatosci narzadow rodnych kobiet :-/



nie o dziurowatości tylko o istnieniu drugiej dziurki gwoli ścisłości. :P

Achajka

2009-09-19, 12:10
A ja bym powiedziała, że doszła do bardzo interesujących wniosków. W życiu nikt by czegoś takiego nie wymyślił. Nobla jej!

matt_

2009-09-19, 13:56
najlepiej niech próbuje połykać i połykać, do skutku, przynajmniej jakiś Pan będzie miał radochę.