18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Reklama warszawskiej sali prób

Kretołak • 2011-02-05, 23:51
przykład marketingu wirusowego w metalowym klimacie
:metalhead:


Xenomorph08

2011-02-07, 18:00


Teraz to jest prawdziwa metalówa :emo:

Sniffer

2011-02-07, 18:21
Kehape, chyba masz kompleksy, krótkowłosy zjebie, bo ciebie to nie tylko w myślach r*chali, co?

Kastrator

2011-02-07, 22:14
Najpierw wszyscy pie**olą tych, którzy są metalami, emo zjebami itp. teraz wielcy obrońcy się znaleźli bo jeden z pierwszych komentarzy był dobry i pare piw dostał...
Ale kuźwa ferie już niedługo się skończą !

Mahomet

2011-02-08, 11:16
hairy_chest napisał/a:

powiem wam tak - sam kiedys nosilem dlugie wlosy. ale teraz bym sie zastanowil bo za duzo nerdo zjebow noszacych dlugie wlosy, sluchajacych nightwisha i studiujacych infroamtyke. idzie taka p*zda z pryszczami i mysli ze jest fajna. jak k***a byc metale to tylko true i do konca. niczym Zakk Wylde - jemu taka p*zda jak kehape to by sie nawet nie popatrzyla w oczy



Ograniczony jesteś... Czyli co? Jeśli ktoś pośród zespołów typu Enthymion, Arch enemy, Burzum słucha Dire straits, Van Halen, albo co gorsza gra na gitarze akustycznej kawałki Andiego MacKee, lub Don Rossa to już jest p*zda? Noszenie bluzy z okładką płyty Megadeth jest oznaką ciotostwa? Nie wiem czy zauważyłeś, ale noszenie długich włosów zaczęło się pi razy oko w "wesołych latach 80" ewentualnie dekadę wcześniej i bynajmniej death metal nie był prekursorem tego zjawiska. Najmniej "prawdziwi" są właśnie ci którzy wstydzą się przyznać że podoba im się jakiś utwór nienależący do jego "gatunku".
A stare utwory Nightwisha nie były złe.

P.S. Mam długie włosy, brodę, parę kolczyków, a niedawno byłem w filharmonii muzycznej na "Carmina Buarana" Carla Orffa. Wcześniej odwiedzając kilka oper, jak np. La'Traviata Verdiego. Mam się tego wstydzić, bo będę "nie dość true, aby móc spojrzeć Ci w oczy" ? Och, normalnie Twoja prawdziwość mnie tak powaliła, że niemalże poczułem respekt do monitora....

CountPerun

2011-02-08, 17:12
Metal? Chyba k***a złączka jedynie tam była metalowa ;D