18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

holownik

ambroz66 • 2009-11-21, 22:43
Rzecz miała miejsce w słynnych już Kaczych Dołach pod Lublinem.
Jadący z cielakami kierowca TIR-a zauważył na jezdni stado idących gęsi, a nie chcąc w nie wjechać, wykonał nagły skręt i znalazł się w rowie.
Wszelkie próby wydostania się spełzły na niczym.
Szczęśliwym trafem, po kilkunastu minutach, przejeżdżał tamtędy na pastwisko po krowę znany Rychu.
Był to miejscowy pijaczek, który niezależnie od tego ile wypił, zawsze poruszał się swoim Komarem z lat 70-tych.
Nie inaczej było i tym razem.
Rychu po zatrzymaniu się podszedł chwiejnym krokiem do kierowcy i mówi:
- Odpalisz na nalewkę, to cię zaraz wyciągnę! Mam ze sobą powrozek!
- Pomożesz to ci nawet na normalną flaszkę dam!.. Ale jak?
Rychu zawiązał jeden koniec powrozu do przedniego haka TIR-a, a drugi do siodełka od Komara.
- Wskakuj do szoferki i ruszamy!
Sam usiadł na siodełku, postawił nogę na pedale i zaczął odpalać swojego potwora.
Kierowca ujrzał przed sobą kłęby ciemnego dymu, w którym zniknęła postać Rycha.
Po chwili, dodając gazu, poczuł jednak, że jego pojazd powoli posuwa się do przodu.
Jakież było jego zdziwienie, kiedy po kilku minutach stał ponownie wszystkimi kołami na utwardzonej nawierzchni.
- To jest, k***a, niemożliwe! Chłopaki mi w życiu nie uwierzą jak im to opowiem!
W tym momencie podszedł Rychu czerwony jak pomidor i mówi:
- Trochę to trwało! Bo mi mieszanki brakło i musiałem pedałami pomagać w końcówce!

~Faper Noster

2009-11-21, 23:02
obie historyjki są jednakowo żenujące...

BueR_MadasS

2009-11-21, 23:21
ambroz66
cóż ma nam ten Homi powiedzieć ??

miedziak

2009-11-22, 00:43
a ja tam mam sentyment do historyjek o pijaczkach na wsi ;D

Kastrator

2009-11-22, 00:43
Muer_Brudass- ten portal to walka o piwa! Dziwisz się, że wstawiają Homera- dostał pewnego razu człowiek piwa za niego i liczą luczie, że ktoś się jeszcze zlituje, że kogoś załamany Homer chwyci za serce :( aż się chce płakać :( :idzwch*j:

ambroz66

2009-11-22, 01:00
BueR_MadasS, hom jest na beznadziejne, nic nie wnoszące komentarze. Kawał, to kawał i tyle. A że głupi bądź żenujący, trudno, każdego co innego śmieszy. "Jeden lubi jak mu skrzypce grają, drugi jak mu nogi śmierdzą"

EOT

słomcia

2009-11-22, 14:16
a ja na ten przykład nie rozumiem

VVigor

2009-11-22, 15:39
To chyba tylko Ty lubisz jak Ci nogi smierdzą.

Dzemus

2009-11-22, 15:45
A morał gdzie? Ten "dowcip" ma jakikolwiek sens tylko z tym:
Morał:
Na ssaniu, każdy pojazd lepiej chodzi.