18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pistolet vs Nóż w wykonaniu profesjonalistów

NiedźwiedzioGłowy • 2014-02-12, 00:11
Spec od walki nożem kontra spec od walki bronią palną.
Kto będzie szybszy i od czego zależy kto przeżyje?

Inglisz wymagany na poziomie kilka słówek + na migi.

Dla niecierpliwych akcja od 3:35


method321

2014-02-12, 11:21
W końcu film który choć troche pokazuje prawdę- bo jak widzę te wszystkie sraw-magi gdzie ludzie gołymi rękami rozbrajają gościa z pistoletem to mi się śmiać chce.

Piwko.

Nizaryta1

2014-02-12, 11:49
Przyda się na odparcie ataku ciapatych którzy na strzelaninę zawszę z kosami przyabdankowują.

St...........el

2014-02-12, 14:39
Jendor napisał/a:

a jeszcze taka uwaga co do filmiku , jak masz nie przeładowaną broń i w kaburze bo przecież jasne ,że ludzie nie będą nosić jej cały czas załadowanej a np. głupie c**y będą ją miały w torebkach to sprawa już jest wygrana dla napastnika ....



Może Cię to zaskoczy ale zarówno w USA, jak i w Polsce* można nosić broń nabitą i ludzie to robią. Skąd się bierze termin: Cocked & Locked? :mrgreen:


* - W Polsce wymaga to pozwolenia na broń do celów ochrony własnej

Insaner

2014-02-12, 15:10
No i co komu z takich sztuczek. Kto normalny się spodziewa ataku? Tego że np. w miejskim autobusie jeden z n-pasażerów stojących w zasięgu ręki lub za naszymi plecami wyciągnie nóż i przyłoży go nam pod żebra, albo do szyi? Wtedy to i nabita broń w kaburze nic nie da. Tutaj w każdym przypadku wiedział o ataku, więc był przygotowany. Już widzę, jak ktoś ćwiczący tego typu manewry powie do napastnika - "Zaczekaj, odsuń się na 5 metrów z tym nożem i ruszysz w moją stronę na trzy. No i atakuj bardziej z prawej strony, bo wtedy mi lepiej wychodzi kontratak. "

St...........el

2014-02-12, 18:10
Insaner, k***a, jak ja nie znoszę, gdy ktoś tak pie**oli :facepalm: znawca się znalazł. Wyjdź najpierw z domu, potem poznaj trochę życia, wróć i przeproś.

The.prophecy

2014-02-12, 21:20
Ciekawe czy byłby taki cwany, jakby się rzucił na niego z zaskoczenia w połowie zdania.

Takafura

2014-02-12, 21:49
Na portalu o nożach czytałem opis podobnego testu. Sprawny policjant i gość z nożem w rekawie. Pytanie brzmiało: po przekroczeniu jakiego dystansu broń palna ( w kaburze, zabezpieczona) nic nie daje policjantowi ?
Wynik: ok. 8-10 m. Jeżeli napastnik był bliżej, to policjant zamiast szarpać się z bronią powinien skupić się na walce wręcz, bo miał zbyt mało czasu. Więc noszenie broni przy sobie uważam za przereklamowane. Co innego nabita dubeltówka wisząca nad drzwiami domu :)

tomkararek

2014-02-13, 06:27
alee pie**oleniee na salii i ja se mogee takk pokazywaccc na ulicyy by nie zdazyll mrognacci kosaa podd zebrem