18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pismo do Rzecznika Zjazdu Muzułmanów

fatall1ty • 2013-06-09, 16:58
Mieszkańcy Puław wysłali list do XXVII Zjazdu Polskich Muzułmanów jaki ma się ma odbyć w dniach 4-7 lipca w Puławach organizowany przez radykalną Ligę Muzułmańską w RP wspieraną przez Arabie Saudyjską.


kaktuz

2013-06-09, 17:02
co by ktoś nie robił w tym kierunku wielkie brama za to że coś robi

Brzydkii

2013-06-09, 17:05
Ustosunkowując się do powyższego można napisać tylko jedno:
j***ć ciapusów!


Pokój tym normalnym (np. tatarom). Jest to moja własna opinia, czekam na warna/bana za nawoływanie do nienawiści :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-09, 17:09
Wypadało by tam pojechać i wspólnie poświętować.
Przecież muzułmanie to nasi bracia z którymi musimy się zasymilować.
Może być nawet dobra imprezka :D

bloodwar

2013-06-09, 17:11
Nic tak nie uzasadnia walki z brakiem tolerancji dla obcej religii jak walka z brakiem tolerancji dla naszej religii poprzez brak tolernacji dla ich religii :-)

AllahuAkbar

2013-06-09, 17:18
SZAJBAAA napisał/a:

Wypadało by tam pojechać i wspólnie poświętować.
Przecież muzułmanie to nasi bracia z którymi musimy się zasymilować.
Może być nawet dobra imprezka :D



widzę, że jestem jednym z nas, oby więcej takich przykładnych muzułmaninów było w Polsce. Allah Akbar.

:idzwch*j:

GranatPL

2013-06-09, 17:37
Ja tam jestem za asymilacją. Zapraszam wszystkich uczestników zjazdu na wódkę i pieczonego prosiaka!

chomic

2013-06-09, 17:39
Potencjalne włączenie do społeczności Polski naszych "braci mniejszych" ze wschodu powinno być determinowane walkami na arenie - z każdym możliwym wrogiem "Przenajświętszej RP" - chcesz być nasz - nie jesteś ICH. koniec.

Donaldek

2013-06-09, 17:40
Do puław nie daleko, na pewno pojadę poświętować z nimi, wezmę kilku kolegów, będzie o czym pisać...

dotykam_się_mocno

2013-06-09, 17:44
Donaldek napisał/a:

Do puław nie daleko, na pewno pojadę poświętować z nimi, wezmę kilku kolegów, będzie o czym pisać...

zesrasz się

!Timon

2013-06-09, 17:45
Tak się zastanawiam dlaczego polscy antyklerykałowie nie wypowiedzą publicznie słowa przeciwko islamowi. Przecież to wielokrotnie bardziej radykalna religia która faktycznie steruje życiem jednostki. Chrześcijaństwo OBECNIE nie ma w kodeksie postępowania kar śmierci ani nawet fizycznych za łamanie przykazań.
Hipokryzja w takim przypadku to mało powiedziane - to skrajna głupota.

Ktoś powie, że nie ma teraz problemu z islamem w Polsce - no nie ma z dwóch powodów - pierwszy jest taki, że jesteśmy biednym krajem jak na Europę a drugi jest taki, że jesteśmy nietolerancyjni dla ludzi którzy chcą łamać nasze normy społeczne.

Harold

2013-06-09, 17:46
Tylko żeby nikt nie zrobił im żadnego ,,świństwa'' albo nie podrzucił ,,świni'' :szczerbaty:

player_ps3

2013-06-09, 18:03
krucjatę czas zacząć !!! :)

abdul

2013-06-09, 18:04
co za glodne kawalki i o chrzescijanstwie? uszczesliwianie kogokolwiek jakakolwiek religia powinno byc karane.