18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PiS Factor

penisowski • 2011-07-23, 16:10
Jarosław po raz kolejny dostaje negatywne opinie... :idzwch*j:


szczurto

2011-07-24, 03:31
Mało było!!! Jechać kaczora!!!

Prozac

2011-07-24, 11:27
jak ktos moze wierzyc takiemu cwokowi?! przeciez on sie tym hymnem skompromitowal! ale coz taka jest prawica.... norwegowie juz tez maja wojne wewnetrzna prawicy ze skrajna prawica jak u nas prawica peło lizaca dupe dziwiszowi i skrajna prawica czyli pisuar lizaca dupe rydzykowi! :D

antyrama

2011-07-24, 14:22
i mamy dla niego wreszcie kobiete! górniak :)

zuza75_95

2011-07-24, 14:31
Gorack napisał/a:

Ten śmieszny człowieczek nawet hymnu dobrze nie zna :|
Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my żyjemy. A nie jakies puki...



Są różne wersje więc nie pie*dol... -.- a oryginał jest zupełnie inny od tego...

voltigeur

2011-07-24, 15:23
aaron666 napisał/a:

widzę że panowie muszą zostać uświadomieni iż to nie pan Jarosław pieje tylko Lech...
ale kto tam odróżni :/



No to ja uświadomię Ciebie bo to Nie Lech a Jarek piał. Umiem ich odróżnić. Teraz jest co prawda łatwiej więc się nie liczy... :D

mk1981

2011-07-24, 15:27
Robster napisał/a:

Co z tego, jak na wyborach 20-30% powie tak i przez kolejne 4 lata będą cyrki z Jarkiem.



Sam już nie wiem. Tusk się dostał - podniósł VAT. Drugi raz nikt go nie wybierze. Jarek też powinien mieć szansę na zrobienie "czegoś dobrego". k***a mać! Idę na wybory i mogę głosować "za" kimś, ale dlaczego do ch*ja walca nie ma na karcie wyborczej możliwości oddania głosu "przeciw", się pytam?

sz...........r9

2011-07-24, 16:23
mk1981 napisał/a:



Sam już nie wiem. Tusk się dostał - podniósł VAT. Drugi raz nikt go nie wybierze. Jarek też powinien mieć szansę na zrobienie "czegoś dobrego". k***a mać! Idę na wybory i mogę głosować "za" kimś, ale dlaczego do ch*ja walca nie ma na karcie wyborczej możliwości oddania głosu "przeciw", się pytam?



Drugi raz nie wybierze? Nie bądź taki pewnie. Polska to naród baranków i chętnie zagłosują na swego adolfa tuska. W sondażach PO wygrywa...

Azazel91

2011-07-24, 21:34
lol @ debile co myślą że tylko PO i PiS jest w Polsce...

mac02

2011-07-24, 22:55
szwagier9 napisał/a:

Haha parodia elegancka

P.s.
A jeśli chodzi o PiS to zagłosuje na nich mimo, że ich nie popieram. A to tylko dlatego, że są jedynym realnym rywalem dla PO. Wszystko tylko nie Tusk...




czyli jestes kolejnym ingorantem który ma w dup*e gospodarke, polityke zagraniczna, stosunki miedzynarodowe etc. ...

jak pis dojdzie to bedziesz miał jeba*y smolensk przez 24/7 i dodatkowo embargo na wszytsko na co sie da do Rosji. ( poczytaj sobie ile kosztowało embargo na mieso, czy tez teraz na warzywa ) ...

tak czytam i czytam i główny argument przeciw PO to sa podatki.. Drodzy humaniści, jeżeli nie rozumiecie istoty podatków i co by się stało gdyby nie zostały podniesione, a tylko psioczycie bez jakiejkolwiek wiedzy, to po prostu zamilczcie..

sz...........r9

2011-07-25, 01:30
mac02 napisał/a:




czyli jestes kolejnym ingorantem który ma w dup*e gospodarke, polityke zagraniczna, stosunki miedzynarodowe etc. ...

jak pis dojdzie to bedziesz miał jeba*y smolensk przez 24/7 i dodatkowo embargo na wszytsko na co sie da do Rosji. ( poczytaj sobie ile kosztowało embargo na mieso, czy tez teraz na warzywa ) ...

tak czytam i czytam i główny argument przeciw PO to sa podatki.. Drodzy humaniści, jeżeli nie rozumiecie istoty podatków i co by się stało gdyby nie zostały podniesione, a tylko psioczycie bez jakiejkolwiek wiedzy, to po prostu zamilczcie..



No i mamy przykład otumanionej owcy pana Donalda ;d ehh zeby tylko o podatki chodziło ;] Donald Tusk "Polska będzie drugą irlandią !" hahaha

mac02

2011-07-25, 07:34
to są hasła dla pewnego typu ludzi.. to jest tak jak w rosji Putin łapie niedźwiedzia, a na rosjanach z nie moskwy to robi kolosalne wrażenie. Reasumując, jezeli wierzyłeś w druga Irlandię i oczekiwałeś na niewiadomo jaki cud gospodarczy, to jestes niestety naiwnym człowiekiem na ktorego działaja hasła wyborcze ;)

sz...........r9

2011-07-25, 08:44
mac02 napisał/a:

to są hasła dla pewnego typu ludzi.. to jest tak jak w rosji Putin łapie niedźwiedzia, a na rosjanach z nie moskwy to robi kolosalne wrażenie. Reasumując, jezeli wierzyłeś w druga Irlandię i oczekiwałeś na niewiadomo jaki cud gospodarczy, to jestes niestety naiwnym człowiekiem na ktorego działaja hasła wyborcze ;)




W nic nie wierzyłem co mówi donaldzik, dlatego też nie głosowałem na niego. Przykrością jest tylko patrzeć, że społeczeństwo mu wierzy

wciazszukam

2011-07-28, 02:12
@szwagier9
A druga połowa zagłosuje na PO bo to "jedyna alternatywa" dla zacofanego PISu i będzie ta sama ch*jnia do końca świata. pie**olony system dwupartyjny. Ustawili się jak pączki w maśle umiejętnie manipulując takimi b3zmózg@mi jak Ty. Pomyśl co robisz i lepiej już zostań w domu w dniu wyborów - to że Prokop, Wellman, Szyc czy ch*jwiekto każe iść na wybory, nie oznacza że to prawda. Jak nie rozumiesz polityki to po ch*j koniecznie chcesz w niej brać udział.

Ogarnijcie się p|erd0leni ignoranci!

krysio18

2011-07-30, 18:47
Ja tez za Korwinem choc by i dlatego ze jest za legalizcja.Ale racje masz szanse to ma nikle, tylko dlatego ze w tym Kraju rzadza Recisci.

NieWeszles

2011-08-05, 03:08
Przecież nie tylko pis i po istnieje, do ch*ja młota.. Wystarczy się zapoznać z programem wyborczym i zagłosować. Ten pewnie śpiewał w Tupolewie i jak to usłyszeli to jebnęli ze śmiechu i oto powód katastrofy..