18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pirat drogowy

~Velture • 2013-06-20, 04:36
Debil w 20 letnim audi co ma w dupie wszystko.
W połowie filmu żałowałem ,że jakiś tir z ładunkiem 40tonowym nie wj***ł mu się na czołówkę...


Aikenlól

2013-06-20, 15:27
pie**olicie, to pewnie MaxvolumePL , nie ma sie co bać, on naprawde dobrze czuje swój wóz
:amused:

Matush5

2013-06-20, 15:35
A Ci co mówią że taka audi to gówno czy jakieś golfy IV, Passaty itp. a sami zapie**alają rowerem albo seicento czy jakimś fiatem pandą :) Tak k***a taka audi A4 napewno jest gorszą od jakieś pandy, seicento, lanosów itp. :) Tylko moi drodzy miluśinscy :) CZĘŚCI do takiego Audi, VW, Seata są tańsze co poniektórzy muszą dać do jakiegoś 20 letniego lanosa, tico i innych aut wyścigowych za 300 zł które dostalście jak zrobiliście prawko :) Wiec samochody tego typu są dużo tańsze w eksploatacji pod każdym względem pozatym 20 letnie auta to złomy ? Powiedz to dla ludzi którzy mają 30,40 letnie mustangi, dodge, plymouthy :) Te 30,40 letnie auto bez tuningu rozpie**oliło by takiego jednego czy drugiego gieroja fieste czy avensis z salonu :)

zonk

2013-06-20, 15:35
Ostatnie dobre audi to było audi 80 B4. A4 to już nie są audice tak wytrzymałe jak 80-siątki

tranzystor

2013-06-20, 16:26
pisage napisał/a:

najlepsze jest to, że gość w audiolce zapyla jak dziki, wyprzedza gdzie się da, a i tak autor filmiku jest cały czas za nim



Autor filmu łamie przepisy w taki sam sposób, dlatego film jest pocięty i pomontowany. :mrgreen:

Ryuk

2013-06-20, 16:30
Nikt się nie domyślił, że auto z tyłu to może być jakiś nieoznakowany radiowóz? ... Pytanie retoryczne, z nutką ironii ;)

Mentorstajl

2013-06-20, 17:47
Matush5 napisał/a:

A Ci co mówią że taka audi to gówno czy jakieś golfy IV, Passaty itp. a sami zapie**alają rowerem albo seicento czy jakimś fiatem pandą :) Tak k***a taka audi A4 napewno jest gorszą od jakieś pandy, seicento, lanosów itp. :) Tylko moi drodzy miluśinscy :) CZĘŚCI do takiego Audi, VW, Seata są tańsze co poniektórzy muszą dać do jakiegoś 20 letniego lanosa, tico i innych aut wyścigowych za 300 zł które dostalście jak zrobiliście prawko :) Wiec samochody tego typu są dużo tańsze w eksploatacji pod każdym względem pozatym 20 letnie auta to złomy ? Powiedz to dla ludzi którzy mają 30,40 letnie mustangi, dodge, plymouthy :) Te 30,40 letnie auto bez tuningu rozpie**oliło by takiego jednego czy drugiego gieroja fieste czy avensis z salonu :)



Dobrze powiedziane,ale części do audi nie są tańsze.Zmieniałem ostatnio dwumase i zawieszenie.Dziękuje i żegnam sie z audi :D

Abi.M.Sahim

2013-06-20, 18:31
Mentorstajl napisał/a:



Dobrze powiedziane,ale części do audi nie są tańsze.Zmieniałem ostatnio dwumase i zawieszenie.Dziękuje i żegnam sie z audi :D


Uroki diesla - zawias to pół bidy, bo zależy od tego jak jeździsz i gdzie, ale na koło zamachowe to "i w fiacie i w gracie" sypniesz grubą kasą za wymianę.

Poza tym do audi też nic nie mam - nie posiadam, ale kuzynkową A4 się woziłem i pewnie sam bym kupił, gdyby nie to, że żyję w zakorkowanym mieście Krakowie i zwyczajnie mija się to z celem (z miasta wyjeżdżam raz na miesiąc, to wtedy sobie pożyczam auto od kuzyna - sporo mi przysług wisi, a i tak zazwyczaj jedzie ze mną)

wasted

2013-06-20, 20:40
hahahah autor jest normalnie przykry,

ić pan kup pande se nowom

hipstie

2013-06-20, 23:37
ostatnia akcja - k***a szczyt..

orzeszwmorde

2013-06-20, 23:54
ZiemniakSadola napisał/a:

w ch*j potencjału ma 1.9 tdi wbiłem kiedyś z 2 na 5 i dałem do dechy to się obudził po 6 sekundach


Z dwójki na piątkę? Eu-geniusz w ch*j.
Pośmigasz taką 1,9-115 KM na 6 biegach to stwierdzisz że tak zrywnego (wciska od 1500 obr/min) i oszczędnego (taniej niż Tico w gazie) auta to chyba nie ma.
Na co dzień śmigam jednak ćwierćwieczną "padliną" bo ma manualną klimę, grzane fotele, trochę elektryki i itp; i, najważniejsze, nie mam bólu dupy że jakiś frajer sie na nie połasi.

Andryij

2013-06-21, 01:10
A na Policje telefon był? A klaksonem ostrzegać innych przed idiotą już nie wypada? Kierowca Audi moim zdaniem powinien dostać karę adekwatną do poziomu intelektualnego - wydłubanie oczu byłoby całkiem ok.
Kamerzysto - sprzedaj auto i oddaj prawo jazdy. Zapie**alałeś równo za nim cały czas tylko po to żeby nagrać filmik. Wrzuć całość, zobaczymy czy zgodnie z przepisami.