18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Un_Nem

2013-08-26, 06:47
a tatar sokolowa na to:
- a co ja k***a inny jakis?!

kaiel

2013-08-26, 07:26
-jest mielone ?
-mielim
-to ja poczekam
-mielim wczoraj

Noblond

2013-08-26, 08:41
No jestem ciekawa jak ta sprawa się zakończy. ;) Adbuster z Mateuszem nagrali piosenkę o Sądołowie, a Wardęga nagrał dziwny happening w ramach wsparcia. No no, Youtuberzy się jednoczą.

RDX

2013-08-26, 09:13
ślepota kurza, ślepota ludzka, ślepota z braku uwagi, a nawet ślepota całkowita (współczesne choroby gimbazy).
Dlaczego je wymieniłem?? Bo AdBuster jest nieobiektywny i tendencyjny, foruje wybrane firmy a inne krytykuje.
np jego test kremu niwea gdzie wstawił kwiatek do kieliszka a następnie kieliszek do szklanki by sprawdzić czy nie zwiędnie, jemu zwiędł, na reklamie była pęna szklanka kremu, zrobiłem sobie ten test w domu i mi nie zwiędł.
A lg cookie który rozwalił wychwalając przy okazji jakiśtam cegłówkofon, siostra miała tego cookie i wiem że syfiasty to on nie był.

a co gościa z kocham gotować to posluchajcie sobie jego mądre wypowiedzi podczas przyżądzania potraw a mnie zrozumiecie

ti...........11

2013-08-26, 09:33
up@ tru

oni maja w dupie te testy i potrawy :) chodzi tylko o odsłony i darmowy hajsik nabijany kliknieciami gimbo pseudo spiskowców !

damyrade20

2013-08-26, 11:02
RDX napisał/a:

niwea, pęna, jakiśtam, przyżądzania



Nawet jakbym wysłuchał całego youtuba to tego nie zrozumiem.

W tym sporze żadna ze stron nie jest bez winy. Piotrek przesadził, nikt nie może mu zabronić wyrazić swoją opinię na temat mięsa (które notabene PODOBNO było peklowane - z KAŻDYM peklowanym mięsem podczas smażenia stanie się tak jak się stało, ja tam nie wiem, staram się być obiektywny) ale z tymi rzygami to przesadził i przekroczył granicę dobrego smaku. Podobno sokołów nie oskarża go o opinię tylko właśnie o te niezbyt "kulturalne" zachowanie.

Z drugiej strony, można było poprosić o jakieś oficjalne sprostowanie czy coś, droga sądowa i tak kuriozalnie wysokie odszkodowanie to gruba przesada.

Pan_Generał

2013-08-26, 11:39
Chwila, tylko że ten kucharz również się porzygał po angielskim żarciu, i jakoś angielski producent go k***a nie pozwał. Niech sokołów sp***ala w siną dal jeżeli tak traktują ludzi. Wcześniej nawet na stronie internetowej było info że im zależy na opinii ludzi :lol: Ja już nic nie kupie od tej ch*jowej firmy. Amen.

3m

2013-08-26, 11:45
No nie zasrajcie się. Ogiński zj***ł, bo nie dał formułki "to moje zdanie, według mnie, ja myślę" etc. tylko walił twardymi stwierdzeniami. AdBuster nie jedzie po produktach, a po ich reklamach i dlatego daje formułkę "ocenę pozostawiam Wam". Sokołów zj***ł, bo zaczęli się bronić rękami i nogami wywołując internet fight. Kto kupuje i spożywa te produkty, będzie jadł nadal. Kto sobie nie zdawał sprawy, że każdy wyrób mięsny w folii musi być zakonserowany ten chyba nie wiem gdzie żyje. Wiadomo, że co zrobisz samemu jest lepsze. Z drugiej strony Ogiński miał prawo to zrobić - zapłacił. nie był zadowolony z jakości produktu, wyraził to. Proste.
Ale nie, to nie tak, że nasz produkt jest zły, to oceniający podlega karze za negatywną ocenę.

Ocean

2013-08-26, 11:50
Za linkowanie wyborczej karny ku*as. Nie będzie piwa.

xMrTEDx

2013-08-26, 12:00
Gdyby nie sadistic, to nawet nie wiedział bym o co chodzi... -.-

Logiczny

2013-08-26, 12:01
Jakby właścicielem Sokołowa był żyd to i reklama byłaby lepsza

domat1

2013-08-26, 12:25
wystarczy napisać do Biedronki, tam są ich produkty.
Jak Sokołów nie zrozumie, to Biedronka ich naciśnie.

Poniższą treść wystarczy wysłać na bok@biedronka.eu

Witam,

proszę o podanie które produkty z Sokołowa są u Państwa sprzedawane pod marką własną.
W związku z procesem wytoczonym jednemu blogerowi zamierzam całkowicie zrezygnować z ich produktów.

Pozdrawiam