18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Żyła na facebooku

Ha...........ng • 2013-02-10, 16:32
Mistrz wywiadów w formie nawet, gdy pisze.

minetek

2013-02-10, 21:11
Kolo ma klasycznie wyj***ne na wszystko :)

Ha...........ng

2013-02-10, 21:12
@gabriela czepiam się raczej tych dziewczyn/kobiet, które nie powinny wychodzić z kuchni, bo k***a nie umieją nawet poprawnie napisać, ze chciały by obciągnąć kolesiowi ;)

Zielka

2013-02-10, 21:20
@Hacerking a Ty co masz do zaoferowania? wyśrubowane teksty typu "baby do kuchni"? gratulacje zabłysnąłeś , jesteś taki fajny.

Ha...........ng

2013-02-10, 21:23
@Up, a żebyś wiedziała, że jestem fajny, bo znam zasady pisowni i nie popełniam błędów rodem z przedszkola, wiec jeszcze raz, wyjazd do kuchni ugotować coś, a jak nie umiesz to chociaż siedź tam ze słownikiem i naucz się pisać albo książką kucharską, sama wiesz do czego ;)

Zielka

2013-02-10, 21:26
@up popraw moje błędy mistrzu ortografii

Ha...........ng

2013-02-10, 21:28
@up można spytać jakie, bo jestem tak słaby, ze ledwo pisze po polsku :(

rusofil

2013-02-10, 21:43
androgenius napisał/a:



Jak ty mnie zaczynasz wk***iać, jebańcze. Mistrz retoryki wszelakiej się znalazł. Ten twój awatar też mnie wk***ia, nawet bardziej niż posty twe zj***ne.

Drugi k***a Mularz, jak nie ten sam głąb pod drugim nickiem, jebnij się k***a w łeb.



Nie wchodź na Sadola, to nie będę cię wk***iać. A jeśli awatar cię wk***ia, to znaczy, że dobrze spełnia założoną z góry rolę.
No niestety, owego Mularza nawet nie znam.

Zielka

2013-02-10, 21:43
więc o co Ci chodzi? kolego zluzuj trochę, bo Ci żyłka pęknie

Eraden

2013-02-10, 22:43
K***a, ale mi idol. Niedorobiony kretyn co nie umie pisać i mówić. Owszem dobrze skacze, ale co z tego? Małpa też za**biście skacze i nikt nie robi z niej bohatera. Wiedziałem, że sporej części tutejszej flory (tak, flory, nie pomyliłem się) imponują zwierzęta, co wykazują się siłą i bezrozumnością, ale proszę. Ten to już istne zboczenie.

S.O.A.D.

2013-02-10, 23:12
@rusofil

Twój problem polega na tym, że wszędzie jęczysz jak to coś nie pasuje do tej strony i jakie to nie jest zj***ne, a sama nie robisz NIC by dać tej stronie coś dobrego. Jedyne czego nie mam ci za złe, to przypie**alania się do poprawności pisowni, choć robisz to dość natarczywie.

PS: celem avatara nie jest wk***ianie innych, a wyrażenie pewnej cząstki siebie/swojego proflu. To jakie wywołuje emocje to inna kwestia.

di...........os

2013-02-11, 01:12
Hacerking napisał/a:

@Up, a żebyś wiedziała, że jestem fajny, bo znam zasady pisowni i nie popełniam błędów rodem z przedszkola, wiec jeszcze raz, wyjazd do kuchni ugotować coś, a jak nie umiesz to chociaż siedź tam ze słownikiem i naucz się pisać albo książką kucharską, sama wiesz do czego ;)



Napisałeś "chciał by" (pisze się razem), stosujesz się do dziwacznych zasad interpunkcji (nie stawiasz czasem przecinków), pisałeś "pisze", miast "piszę". Do tego perełka w stylu: "k***a i jesteś dowodem na to(...), bo k***a nie umiecie pisać", gdzie zmieniasz liczbę podmiotu.


Zielka zaś oprócz braku wielkich liter + spacji przed znakiem interpunkcyjnym + braku jednego przecinka, nie popełniła błędów (chyba, że zaliczę do błędów jeszcze "ci" z wielkiej litery; ta forma uznawana jest wyłącznie w listach).


Także... Nie poprawiaj innych, jeśli sam nie świecisz przykładem.

raistpol

2013-02-11, 03:04
@up

dokładnie, taka jęcząca marta

mc...........k3

2013-02-11, 04:16
Wam to już jebie naprawde a dekiel, zamiast sie skupić na kontekście strony i komentować filmiki to sadzicie jakieś zbędne wywody na temat ortografi jeden do drugiego, zluzujta zwieracze...