18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Świerczewski szczery do bólu

Sl...........nx • 2012-09-18, 01:37
Wywiad w przerwie meczu z Wisłą Kraków


pisuar

2012-09-18, 01:42
"to są mecze na najwyższym poziomie..." hehe.

Marshal

2012-09-18, 01:54
Heh tragiczno-smiesznie aktualne odnosnie ostatniej kolejki :D
To co dzialo sie w Szczecinie i Warszawie to przechodzi ludzkie pojecie...

Dejna

2012-09-18, 22:00
W ekstraklasie nie grają kluby tylko sędziowie. Panowie Małek Borski Siejewicz i inne mendy. Ja nie wiem jak się szkoli w Polsce sędziów. Jak mój znajomy z nadwagą 20 kg wyrobił sobie papiery sędziego i z piwnym brzuchem latać za piłkarzami.
Jestem kibicem wisły i oglądając 4 mecze (słabe) ale w 1 meczu 2 karne nie uznane w następnym fatalne pomyłki sędziego w obie strony. Z polonią warszawa słaby mecz i zawodników i sędziego (karny dla polonii był). A to co zrobił sędzia w ostatnim meczu to już przechodzi ludzkie pojęcie karny kapelusz i 2 metrowy spalony. I można takie przypadki mnożyć i mnożyć i jeszcze raz mnożyć czy to jest legia lech korona czy inne kluby nikt nie bedzie chodził na mecze gdzie o wyniki nie przesądza gra tylko sędziowanie.

CzłowiekDepresja

2012-09-19, 03:43
Kibic Wisły a nick masz podobny do tego pijanego kierowcy:) Polonii jak i Wisły z dużej ignorancie. Po meczu Polonia - Jagiellonia można śmiało uznać, że wynik zależy tylko od sędziego (niepodyktowane 2-3 karne dla Polonii oraz nieuznanie bramki po rzekomym spalonym którego za ch*ja nie było)

or...........ek

2012-09-19, 07:30
Reprezentacja nasza Polska nie umie grać w piłkę a co dopiero jakieś leszcze... wszystko jest robione dla hajsu :) głupie wyjście na mecz I ligowej drużyny to wydatek około 50zł picie jedzenie bilet... ja wole nie mieć z tymi meczami nic wspólnego... za 50zł idzie się porządnie spalić i naj***ć na ławce z ziomkami :D pozdro

j4bolbp

2012-09-19, 08:27
bo polscy sędziowie to k***y, sprzedawczykowie

el...........iz

2012-09-19, 08:48
sts y piszą scenariusz??

AmorPatriae

2012-09-19, 09:47
Jaki poziom piłki takie sędziowanie. Dopóki PZPN będzie istniał nie ma co liczyć na lepsze widowiska. A pie**olenie Platiniego, że nie można ingerować w tą kupę sprzedajnego gówna to kłamstwo. Rosja rozwaliła cały tamtejszy zwiazek piłki nożnej i powołała innych ludzi (pewnie upaństwowionych), ale ich piłka teraz jest na wysokim poziomie - tak wiem mają sponsorów, ale KGHM itp to też nie są kloszardzi. JEBAĆ PZPN!

Jab7kO

2012-09-19, 12:36
"to są mecze na najwyższym poziomie" już se myślę: ale se zaraz komentarza pie**olnę, a tu już ktoś to oczywiście napisał i zebrał moje piwa :D Wypie**alać z tej poczekalni !