18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy zrownany z blotem.

porsche944 • 2013-12-18, 16:44
Krotki film obalający tezy Piotra Najzera z Kongresu Nowej Prawicy. Na podstawie faktow i danych autor zrownuje z blotem wiedze Piotrka.
Troche trudnego jezyka, linki zrodlowe w opisie filmu na YT. Jezeli jestes psychofanem JKM to nie trać czasu i nie oglądaj. Zepnij swoje poślady i idź płakać w kąt. :) :-) pocisk na szumowinki to zawsze -> :wodka:


HardkorBukkake

2013-12-20, 02:31
pemb napisał/a:

@fhMichaelo
Chyba więcej czasu spędziłeś na wagarach niż na lekcjach.

Nikt nigdy nie powiedział, że cała Ziemia zostanie zalana po stopnieniu lodowców.
Widzę , że nadal dziedzinę biologii jaką jest ekologia kojarzy się tylko z globalnym ociepleniem. Ja pie**ole...

@HardkorBukkake
I po co mu przykleiłeś tą myckę? Każdy kto ma inne zdanie niż JKM to żydokominista i mason. Machajta se szabelkami, ja idę spać.

Dodam jeszcze, że pseudonaukowcami nazywa wybitne osobistości, które życie poświęciły nauce - facepalm. Macierewicza tylko tam brakuje.



Nie zgadzam się z nim, gada jak pseudoekolog, a myckę dokleiłem mu ze względu na pewne cechy antropogeniczne. Doceń mój kunszt artystyczny i spójrz na jego mordę. Są pewne cechy charakterystyczne...

pemb

2013-12-20, 15:34
@fhMichaelo
Kreacjonizm i nauka? Nie bądź śmieszny. Wiedza z wikipedii - gratuluje.

fhMichaelo

2013-12-20, 18:03
pemb napisał/a:

@fhMichaelo
Kreacjonizm i nauka? Nie bądź śmieszny. Wiedza z wikipedii - gratuluje.



To jeszcze mi powiesz może, że filozofia nie jest nauką? Proszę Cię nie bądź śmieszny...
Wiedza z wikipedii? Podałem kupę innych źródeł. Wikipedia jest dla średnio myślących lemingów twojego pokroju.

noforciapaks

2013-12-21, 22:06
Ten typ ma coś nie tak z otworem gębowym - pewnie od zbyt obfitego obciągania i facefuckingu :D

Luciferio_n

2014-02-19, 13:04
milosciprzyjazn napisał/a:


Przeciwnicy GO natomiast nie mają właściwie żadnego poparcia w świecie nauki, którego 97% zgodnie twierdzi że GO jest po części dziełem działalności ludzkiej.



Nie 97% świata nauki, a 97% świata nauki zajmującego się globalnym ociepleniem. Podobnie jak 97% "naukowców" zajmujących się telekinezą, twierdzi, że telekineza istnieje.

Facet na filmie rzucił kilka nazwisk i dużą liczbę (bodajże 5000) naukowców i już dla Ciebie brzmi prawdopodobnie? W takim razie łatwo Cię przekonać. :)

Może przekona Cię stanowisko Polskiej Akademii Nauk ws. globalnego ocieplenia, która jednoznacznie stwierdza, że nie ma żadnych dowodów, aby działalność człowieka w zauważalny sposób wpływała na globalny klimat.

tnij. com/ YmNyP

(musisz usunąć spacje, bo nie mogę dodawać linków - proszę moderatora o poprawienie)