18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piotr Kaszubski aresztowany

Infit • 2016-12-30, 00:19
Nie wiem czy pamiętacie małe zamieszanie z tym oto osobnikiem (Piotrem Kaszubskim) i portalem sadistic.pl jakie miało miejsce w 2013 roku (oto linki do tematu klik )

Kim jest ta osoba tak pokrótce ?!
Zniewieściały z ciężkimi zaburzeniami narcystycznymi milioner/przestępca, który cyzelował swój medialny wizerunek i który przez ponad 2 lata prowadził różnego rodzaju sprzedaż swoich produktów żerując na klientach oraz na którym ciąży aż 6 zarzutów postawionych mu przez prokuraturę.

sami oceńcie poziom jaki reprezentuje ta osoba


tutaj film o jego przestępczej działalności


A TERAZ NAJLEPSZE :-) OD PONAD ROKU UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 4 GODZINY OD NAGRANIA TEGO FILMIKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY W AUSTRII W WIGILIE ! ZOSTANIE PRZETRANSPORTOWANY DO POLSKI I OSADZONY W WIĘZIENIU :wodka: BRAKOWAŁO MI TYLKO PIOSENKI LAST CHRISTMAS :mrgreen:


mazga50

2016-12-30, 00:37
chciałem napisać, że go przecwe*ują w pierdlu, ale wygląda na takiego, który to lubi...

St...........on

2016-12-30, 00:42
k***a... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie poj***ne emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej k***y do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.

maksymilian45

2016-12-30, 01:26
Wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim?
To że ludzie to debile i myślą że dzięki tabletkom zgubią wagę. Gdyby zaczerpnęli odrobinę podstawowej wiedzy to zdaliby sobie sprawę że za utratę wagi odpowiada dieta z deficytem kalorycznym + cardio czy jakakolwiek inna forma aktywności fizycznej.
Po drugie smutne jest to że ze względu na nędzne warunki życia w Polsce, ludzie są w stanie wciskać kit innym aby tylko sprzedać to gówno i zarobić na tym. Wiedzą że kłamią no ale muszą żeby jakoś przeżyć... Tak działa dziś świat, bardzo smutne.

tranzystor

2016-12-30, 01:44
maksymilian45 napisał/a:

Wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim?
To że ludzie to debile i myślą że dzięki tabletkom zgubią wagę.



Jeszcze smutniejsze jest to, że ludzie uwierzyli w to, że sprzedając świerszcze można zarobić kokosy umożliwiające otwarcie własnej kliniki i zarobienie miliona. Tacy co w to uwierzyli są dodatkowo przeświadczeni w przekonaniu o niesprawiedliwości jaka ich dotknęła, bo taki inżynier np zarabia więcej od nich.

Biszkopt22

2016-12-30, 02:13
Tak sie czasem zastanawiam.... Na ch*j coś takiego żyje??

M4rdi

2016-12-30, 05:32
Jaki kraj taki Escobar

pakicito

2016-12-30, 07:36
ale nic nie wiadomo o tej dupie z reklamy, może się oddaje za kasę, ktoś wie?

sumka

2016-12-30, 08:01
Cała sprawa w sumie mi wisi ale ta brawurowa akcja z zatrzymaniem w Wigilie śmierdzi politycznie nacechowanym szpanerstwem.

Boss-man

2016-12-30, 08:03
Pies mu mordę lizał.

dydolpawel

2016-12-30, 10:24
Podobny do Gracjana

wcd

2016-12-30, 11:19
alexandrus napisał/a:

k***a... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie poj***ne emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej k***y do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.


A co Ty chłopie, własnego życia nie masz, że tak się nakręcasz jakąś p*zdeczką z sieci?
Strach się bać Ciebie...

No chyba, że sam byłeś jego klientem D:

ul...........rt

2016-12-30, 11:23
@up
akurat mam podobne odczucia więc alexandrus ma zdrowe podejście

wcd

2016-12-30, 11:28
ulthart napisał/a:

@up
akurat mam podobne odczucia więc alexandrus ma zdrowe podejście


To, że masz podobnie, jeszcze nie świadczy o waszym zdrowiu.