18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piosenka o salezjanie

achtungpl • 2012-11-01, 17:27
Wierszyk o pamiętnych otrzęsinach w gimnazjum :D



Ręder

2012-11-01, 22:41
wierszyk zajebisty, slucham chyba z 5 raz

achtungpl

2012-11-01, 22:44
@up do wszystkich co na temat JP2

Wypie**alać z takim tematem, chcecie się wyżyć to ciśnijcie mnie i ten filmik od gówien i innych shitów, ale odczepcie się od Jana Pawła 2 , bo to nic z tematem związanego nie ma, a ponadto zachowujecie się jak banda prymitywów. PASZOŁ WON

recelo

2012-11-01, 23:10
To jest bardziej recytowanie wiersza niż śpiewanie ale nie zmienia to faktu że bardzo fajny :D

dk2626

2012-11-01, 23:26
Wierszyk całkiem śmieszny, ale żarty o Janie Pawle II słabe...to na prawde nie pokazuje jak zajebiści jesteście, raczej dowodzi znikomego ilorazu inteligencji i zupełnego braku szacunku do własnych rodaków a i piwa też raczej słabo lecą jeżeli o to Wam chodziło :-/

bigosik

2012-11-01, 23:57
Pan Kapitan - nie chodzę do kościoła, i też myślę samodzielnie. Ale powiem Ci że Ty gówno a nie myślisz samodzielnie. Jesteś tylko pionkiem któremu wydaje się że ogarnął system, lecz tak nie jest, Zamykasz się we własnym świecie i tylko patrzysz co jest śmieszne dla ludzi, i robisz to. Powtarzam, jesteś żałosny. Jan Paweł II zrobił dużo dla ludzi, a Ty jesteś tylko marnym człowiekiem który pewnie gówno dla kogoś zrobił. Jak w ogóle śmiesz stroić sobie takie żarty? Ja cenię Jana za człowieka a nie papieża, i Ty też powinieneś. A co do masonów - widać jak "samodzielnie" myślisz ;)

renderblender napisał/a:

@up

Wyluzuj troche, żart kiepski ale bez przesady. Wyjdź Pan lizać tacie kolana.

ej faktycznie mikołaj :D



Twój śmieszny xD Ale niestety, nie mieszkam z ojcem. Tzn. w sumie dobrze, ale nieważne, nie o to chodzi. Chodzi mi o to że Ci żałośni ludzie którzy gówno zrobili dla innych śmią coś takiego mówić. Gdyby chociaż mieli jakieś osiągnięcia w życiu - ale nie... I naprawdę, gdyby to był dobry żart to bym się śmiał, ale te żarty tworzą na siłę.

znawca

2012-11-02, 01:23
Cytat:

Jan Paweł II zrobił dużo dla ludzi


na przykład?

fryca88

2012-11-02, 08:25
Fjut Jezusa napisał/a:


na przykład?



Dokładnie, zawsze słyszę to samo pie**olenie, Papież - Polak, wiele zrobił, a co k***a dokładnie? Ile z funduszu świętopietrza poszło na jakiś konkretny, polski cel? Tu nie chodzi o obrazę konkretnej osoby i nie chcę przez to udowadniać swojego negatywnego stosunku do KK i się z tym obnosić, ale pie**olę takie gadanie "wiele zrobił". Dał kasę na walkę z rakiem, wybudował za własną kasę klinikę, czy może choć hospicjum w Polsce sponsorował? ch*ja od niego dostaliście, poza możliwością pochwalenia się za granicą, że papież też jest Polak. Kościół to wyrachowane sk***ysyństwo, a papież, choć marionetka stał na jego czele. Przekręty finansowe, luksusy, pedofilia, tyle nam dał papież, wiara przestałą się liczyć odkąd kult Jezusa został skomercjalizowany przez Rzym, możecie się oburzać, ale taka jest prawda, a co mądrzejszym polecam otworzyć NT i przeczytać " O kupcach świątynnych", może zrozumieją, z czym tak naprawdę chciał walczyć Jezus...

BTW. Pamiętam jak stary pie**olnął w kalendarz, miałem znajomą, widzę w opisie piktogram świeczki i opis w stylu "pamiętamy", no i się jej pytam co zrobił Karolek, a ona na to jaki Karolek, ja mówię, no Wojtyła, głupia p*zda nie wiedziała kto to!

Donor

2012-11-02, 09:41
@Pan Kapitan
Myślisz samodzielnie? Haha rozj***ło mnie to :D Samodzielnie myśli koleś, który w gruncie rzeczy wyznaje teorie przedstawione przez, np. Martina i innych ateistów....k***a jaka obłuda ...

etecoben

2012-11-02, 11:51
Cytat:

Cytat:

Cytat:

Jan Paweł II zrobił dużo dla ludzi



na przykład?



Umarł.

bigosik

2012-11-02, 11:52
fryca88 napisał/a:



Dokładnie, zawsze słyszę to samo pie**olenie, Papież - Polak, wiele zrobił, a co k***a dokładnie? Ile z funduszu świętopietrza poszło na jakiś konkretny, polski cel? Tu nie chodzi o obrazę konkretnej osoby i nie chcę przez to udowadniać swojego negatywnego stosunku do KK i się z tym obnosić, ale pie**olę takie gadanie "wiele zrobił". Dał kasę na walkę z rakiem, wybudował za własną kasę klinikę, czy może choć hospicjum w Polsce sponsorował? ch*ja od niego dostaliście, poza możliwością pochwalenia się za granicą, że papież też jest Polak. Kościół to wyrachowane sk***ysyństwo, a papież, choć marionetka stał na jego czele. Przekręty finansowe, luksusy, pedofilia, tyle nam dał papież, wiara przestałą się liczyć odkąd kult Jezusa został skomercjalizowany przez Rzym, możecie się oburzać, ale taka jest prawda, a co mądrzejszym polecam otworzyć NT i przeczytać " O kupcach świątynnych", może zrozumieją, z czym tak naprawdę chciał walczyć Jezus...

BTW. Pamiętam jak stary pie**olnął w kalendarz, miałem znajomą, widzę w opisie piktogram świeczki i opis w stylu "pamiętamy", no i się jej pytam co zrobił Karolek, a ona na to jaki Karolek, ja mówię, no Wojtyła, głupia p*zda nie wiedziała kto to!



Po części się z Tobą zgadzam, ale chodzi mi o pokój. W sumie głupio zrobiłem, bo nie jestem jakimś fanem Jana, i nie interesowałem się dokładnie co zrobił a pie**ole. Nerwy mi puszczały kilka razy dziennie wczoraj i jak to zobaczyłem... Ale mam tu pytanie - skąd Ty wiesz o pedofilii Jana? Jakieś dowody? Nie? Po prostu wierzycie w tą nagonkę na niego i nazywacie to "samodzielnym myśleniem" hah xD


@UP
I to jest dobry kawał! Z tego mogę się pośmiać :D

Zeece

2012-11-02, 12:39
KSIĘDZA DYREKTORA KOCENIE SIĘ

Nieznana szkoła stała się znana
Bo w niej się księdzu liże kolana
Jak do komunii młodzież przyklęka
Wszyscy zlizują i nikt nie kwęka
Rodzice chwalą księdza w zachwycie
Że tak wprowadza ich dzieci w życie
Nie szczędzą pochwał też wychowawcy
Etyki szkolnej najwięksi znawcy
I my też księdzu bijemy brawa
Pomysł wspaniały pyszna zabawa
Tylko zbyt skromnie więcej odwagi
Nic nie pozbawi księdza powagi
Za rok gdy nowi przyjdą uczniowie
Kto wie co zrodzi się w klechy głowie
Jak będzie luzik duża swoboda
Zażyczy sobie zrobienia loda


Wiersz Autorstwa Marka Sobczaka i Antoniego Szpaka.
Cały felieton ukazał się w tygodniku Angora pod tytułem "Robi Wrażenie" (niestety nie znalazłem numeru gazety)

vanTerrier

2012-11-02, 22:28
Cała sprawa z tymi otrzęsinami została generalnie śmiesznie rozdmuchana. Przeciwko reportażowi protestowali rodzice dzieci i sami uczniowie, którzy bronią zarówno samej organizacji otrzęsin jak i nieszczęsnego dyrektora. Wysłano też list do rzecznika praw dziecka, który chyba jednak zapomniał odpowiedzieć. Jak widać sprawa generalnie nie zbulwersowała nikogo poza etatowymi łowcami "lubieżnych kapłanów".Ale co tam, grunt to d*****ć tym czarnym, ideologię zawsze można dowiązać na poczekaniu.

Pa...........an

2012-11-03, 08:05
bigosik napisał/a:

Pan Kapitan - nie chodzę do kościoła, i też myślę samodzielnie. Ale powiem Ci że Ty gówno a nie myślisz samodzielnie.



Sam sobie przeczysz. Wpierw piszesz, że podobnie jak ja, myślisz samodzielnie, a później dodajesz, że ja samodzielnie nie myślę. Wychodzi więc na to, że Ty "gówno a nie myślisz samodzielnie".




bigosik napisał/a:

Jesteś tylko pionkiem któremu wydaje się że ogarnął system, lecz tak nie jest,



A Ty to jak rozumiem ten, który pionkiem nie jest i system ogarnął? Oświeć mnie zatem.





bigosik napisał/a:

Zamykasz się we własnym świecie i tylko patrzysz co jest śmieszne dla ludzi, i robisz to.



Zamiast bawić się w takie pustosłowie napisałbyś coś konkretnie... :roll:





bigosik napisał/a:

Powtarzam, jesteś żałosny.



Nie bardziej niż Ty. Zresztą piszesz jakieś farmazony oderwane od rzeczywistości (czy chociażby mojej skromnej osoby).

"pionek", "system", "zamykasz się we własnym świecie"... To ma być Twoja odpowiedź? Litości... :facepalm:





bigosik napisał/a:

Jan Paweł II zrobił dużo dla ludzi, a Ty jesteś tylko marnym człowiekiem który pewnie gówno dla kogoś zrobił.



Przyznaję, on zrobił trochę więcej niż ja, ale do k***y nędzy! On był głową państwa i międzynarodowej instytucji o kolosalnych wpływach. Równie dobrze mogę spytać co Ty zrobiłeś dla innych. Podejrzewam, że nawet mniej niż ja.

Poza tym JP2 mógł zrobić dla ludzkości znacznie więcej - np zezwolić chrześcijanom na używanie prezerwatyw w Afryce ,co uchroniłoby miliony ludzi (w tym dzieci) od śmierci na AIDS.

Mógł również wydać wojnę księżom pedofilom, ale po co? :roll:





bigosik napisał/a:

Jak w ogóle śmiesz stroić sobie takie żarty?



:thisissadistic:






bigosik napisał/a:

Ja cenię Jana za człowieka a nie papieża, i Ty też powinieneś. A co do masonów - widać jak "samodzielnie" myślisz ;)



Konkrety! Gdzie ci masoni? Ilu ich jest? Jaki mogą mieć na mnie wpływ skoro nie oglądam TV i nie sięgam po stronnicze gazety? Gdzie jest ich siedziba? Nie baw się w ogólniki, bo zachowujesz się teraz jak PiS, który mówi, że ma dowody na zamach Smoleński, ale ich nie poda... bo nie poda. I gadaj tu z takim :-/