18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piosenka o niewolnikach

juzekmotyka • 2014-01-18, 08:23
Fragment filmu "12 years a slave" ("Zniewolony"). Polecam obejrzenie całego filmu, nie jest sadystyczny ale przedstawia ciekawą, faktyczną historie murzynka w XIX wiecznej Ameryce.


Vouriel

2014-01-20, 12:23
Brak happy endu... murzn wolny...

MirekJowisz

2014-01-20, 19:03
Jak mnie wk***ia to ciągłe biadolenie o murzynach niewolnikach. Słownianie jako niewolnicy byli wzięci w o wiele większej liczbie. Nawet są hipotezy, że słowo ''słowianie'' pochodzi od łacińskiego niewolnik ''sklavus'' więc o czym my tu gadamy. Sybir, Jasyr itd itd. Achh, zapiekła mnie dupa ;/

Riva

2014-01-21, 03:13
Polacy zawsze byli i do dzisiaj są białymi murzynami do roboty w Polsce,Europie i na cały m świecie i nikt się tym ,ani nami nie przejmuje,ani filmów o tym nie robi,niech już ci murzyni w USA tak nie narzekają,fakt to okrutne, że ich przodków zabrano z Afryki w brutalny sposób, to jest minus tego,ale są też plusy,gdyby nie niewolnictwo gdzie dzisiaj byliby ci wszyscy murzyni z show-biznesu reżyserzy, aktorzy,raperzy,piosenkarze,no gdzie, a no żyliby sobie na jakimś zadupiu w Afryce,w lepiance z gówna, klepiąc biedę,a tak są sławni,bogaci,opływają w luksusy,nawet zwykły czarny ma lepiej w stanach niż jego ziomal z czarnego lądu,afryka na pewno nie dałaby im nawet możliwości na osiągnięcie tego co niektórzy z nich mają w USA, także koniec końców można powiedzieć, nie ma tego złego co na dobre nie wyszło