18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Pink" - Scott Scheidly

hlaalu • 2013-04-23, 19:22
Scott Scheidly urodził się w Ohio. Od najmłodszych lat ciągnęło go do sztuki. W wieku czterech lat zrealizował swój pierwszy projekt artystyczny, zjadając 10 kredek, czym zamienił swoją pieluchę w „Jacksona Pollacka”. Jackson Pollack był amerykańskim malarzem, przedstawicielem ekspresjonizmu abstrakcyjnego. W wieku 6 lat, kiedy zaczął chodzić do szkoły, zaczął zajadać się pastą do zębów. W wieku lat siedmiu stracił kciuk w wypadku w wesołym miasteczku. Kiedy miał 10 lat, pożerał coraz większą ilość pasty do zębów. Kiedy miał 17 lat zaczął zarabiać na swoich rysunkach, sprzedając projekty artystyczne swoim kolegom i koleżankom na uczelni. W wieku klat 20 ukończył Instytut Sztuki w Pittsburghu i przeniósł się na Florydę, gdzie mieszka do dziś. Maluje śliczne obrazki, w dalszym ciągu zajada się pastą do zębów i przypomina sobie swoje korzenie. Ma nadzieję, że nie będzie znany.

Jego seria „Róż” oferuje w zestawieniu portrety niesławnych, męskich przywódców, złoczyńców, a nawet papieża. Wszystkie sporządzone są w dziecięcym, kobiecym stylu.
Reszta w komentarzach.


Maciekss

2013-04-26, 08:04
Ja pie**ole, ale gówno.

op...........ve

2013-04-26, 09:14
ja pie**ole weź to sobie na kwejka wrzuć, ani to śmieszne ani zabawne ani nic nie wnosi do wiedzy sadoli :emo:

mancio

2013-04-26, 11:22
Stalin ma kolczyka jakby miał z kimś zaraz scalenie zrobić :D

Loen

2013-04-26, 11:28
Stalina nie dał rady zrobić łagodnym czy c*pkowatym. Stalin to nadal Stalin.

DrMike

2013-04-26, 13:34
To jest profanacja, przecz z tym pedalskim gównem !

kymyk

2013-04-26, 15:44
Jackson Pollock nie Pollack :D

wsza104

2013-04-28, 19:44
A gdzie Donek ?!?!?!