18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pimpuś pogromca

rzulfff • 2015-01-31, 20:09
Małe miasteczko, obok siebie mieszka dwóch myśliwych. Po każdym polowaniu jeden targa zawsze do domu niedźwiedzia, drugi przeważnie nic. Koleś w końcu nie wytrzymał i poszedł zapytać sąsiada o co chodzi z tymi niedźwiedziami, kolega nie chciał zdradzić tajemnicy, ale umówili się na drugi dzień na wspólne polowanie. Wyruszyli rano, specjalista od niedźwiedzi zabrał ze sobą psa - Pimpusia. Idą przez las, nagle zauważyli niedźwiedzia siedzącego na drzewie. Ten od Pimpusia mówi:
- Teraz uważaj, ja wchodzę na drzewo, strącam niedźwiedzia, a Pimpuś zar*cha go na śmierć.
Drugi na to:
- Dobra stary, tylko po co nam w takim razie strzelby?
- Po to, że jakby się zdarzyło, że niedźwiedź strąci mnie, to od razu zastrzel Pimpusia.

qw...........34

2015-01-31, 20:13
no dobra, a dlaczego pies go miał r*chać jak by spadł z drzewa?

Glebrin

2015-02-01, 00:29
Zalogowałem się żeby dać piwo :D

nokia3szymon

2015-02-01, 01:27
Zastanawiam się który krąg już internet zatacza.

Penc

2015-02-01, 11:22
@up coś mi nie pasuje w twoim zdaniu, ale za ch*ja nie wiem co. Chyba "który krąg" jakoś zj***nie brzmi.

Anper

2015-02-01, 11:33
Dawno się tak nie uśmiałem :D Dzięki!! :)

Legalize_It

2015-02-01, 14:02
Małe miasteczko, obok siebie mieszka dwóch myśliwych. Po każdym polowaniu jeden targa zawsze do domu niedźwiedzia, drugi przeważnie nic. Koleś w końcu nie wytrzymał i poszedł zapytać sąsiada o co chodzi z tymi niedźwiedziami, kolega nie chciał zdradzić tajemnicy, ale umówili się na drugi dzień na wspólne polowanie. Wyruszyli rano, specjalista od niedźwiedzi zabrał ze sobą psa - Pimpusia. Idą przez las, nagle zauważyli niedźwiedzia siedzącego na drzewie. Ten od Pimpusia mówi:
- Teraz uważaj, ja wchodzę na drzewo, strącam niedźwiedzia, a Pimpuś zar*cha go na śmierć.
Drugi na to:
- Dobra stary, tylko po co nam w takim razie strzelby?
- Po to, że jakby się zdarzyło, że niedźwiedź strąci mnie, to od razu mnie zastrzel.

T3nk3n

2015-02-01, 18:01
@Penc 6 krąg magii

SzTKPch

2015-02-02, 13:25
Miałem kiedyś psa, pimpusia, którymś razem w zimę wyszedł por*chać i nie wrócił, znaleźliśmy go na wiosnę jak śniegi zaczęły topnieć, leżał w zaspie przy głównej ulicy :glasku: