18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pimpek, zbieramy się

Flodzia • 2022-09-12, 10:31

Nic tu po nas.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-09-12, 10:59
Odszedł na wyjebce i z uśmiechem. Widać, że nie takie rzeczy tam się dzieją, pewnie nie raz na pociągach kradł przewody pod napięciem.

Poopatulony

2022-09-12, 11:24
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Odszedł na wyjebce i z uśmiechem. Widać, że nie takie rzeczy tam się dzieją, pewnie nie raz na pociągach kradł przewody pod napięciem.



Ja to bym powiedział że ten beton to nawet do klasy chudziaka się nie klasyfikuje. Mąka ryżowa lepiej trzyma. Usunięcie mojego pierwszego komentarza odbieram jako kolejny atak, tak jak w przypadku poprzedniego mojego konta. Wprowadzacie monopol i wsadźcie sobie sami łapę w dupę po sam łokieć pozdrawiam FLODZIĘ.

BlackPanda

2022-09-12, 11:29
Sadistic w chuuj. Dobrze, że mu ręki nie urwało -_-

Sadol7678

2022-09-12, 11:33
Nie wj***li się do wody nie oglądać

marcineker

2022-09-12, 12:31
to nawet na pudelka się nie nadaje, bo nie ma o czym pisać, a co dopiero tutaj....

Dokaka

2022-09-12, 12:58
Pierwszy raz widziałem jak pisakowy murzyn zrobił cos pozytywnego :shock: .

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-12, 14:38
Dokaka napisał/a:

Pierwszy raz widziałem jak pisakowy murzyn zrobił cos pozytywnego .



Mama go nauczyła, że jedzenia się nie wyrzuca.

BanujNasNieMichalka

2022-09-12, 16:23
Poopatulony napisał/a:

Ja to bym powiedział że ten beton to nawet do klasy chudziaka się nie klasyfikuje. Mąka ryżowa lepiej trzyma. Usunięcie mojego pierwszego komentarza odbieram jako kolejny atak, tak jak w przypadku poprzedniego mojego konta. Wprowadzacie monopol i wsadźcie sobie sami łapę w dupę po sam łokieć pozdrawiam FLODZIĘ.



Jak pie**olisz głupoty to Cię kasują. Wojna dalej sci-fi jak to określiłeś jak film "dzień niepodległości"? XD jeszcze z dwa razy zaplaczesz i znów Ci knebel wpie**olą na miecha :mrgreen:


jpdlv2

2022-09-12, 23:26
Poopatulony napisał/a:

Ja to bym powiedział że ten beton to nawet do klasy chudziaka się nie klasyfikuje. Mąka ryżowa lepiej trzyma. Usunięcie mojego pierwszego komentarza odbieram jako kolejny atak, tak jak w przypadku poprzedniego mojego konta. Wprowadzacie monopol i wsadźcie sobie sami łapę w dupę po sam łokieć pozdrawiam FLODZIĘ.



Ale ogarniasz, że to jest wylewka chodnikowa, a nie balkon? Da centymetry betonu na kamieniach, które wiszą w powietrzu, bo grunt wypłukała woda?

Koreki4

2022-09-13, 19:34
Łoo kurde, prawie jak Legolas w hobbicie

DmNQ

2022-09-13, 22:02
O co tu chodzi? Chłop ratuje psa przed powodzią.

psotna_cipka

2022-09-13, 22:23
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Mama go nauczyła, że jedzenia się nie wyrzuca.



Zabrał go na smalec przetopić