18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pimp my ride

Pener • 2011-07-06, 11:29
pomysłowe zgłoszenie do Pimp my ride PL

_R...........s_

2011-07-06, 12:57
pytanie do miłośników pimp, po jakiego ch*ja montują zawsze tyle telewizorów i innych bezsensownych pierdół w autach zamiast zrobić dobry tuning silnika? (widziałem tylko kilka odcinków więc może po prostu miałem pech i trafiłem na odcinki gdzie przygotowują auta na jakieś dożynki)

Fakerę

2011-07-06, 13:01
@up Sam osobiście też bym wolał lekki tuning optyczny, a niech pomajstrują ostro w silniku i zwiększą moc. Telewizor mam w domu ;)

rybus27

2011-07-06, 13:41
może w polsce będzie po ludzku, a nie same diody i płomienie

omgwtflol

2011-07-06, 14:15
Cytat:

pytanie do miłośników pimp, po jakiego ch*ja montują zawsze tyle telewizorów i innych bezsensownych pierdół w autach zamiast zrobić dobry tuning silnika?


A skąd akurat miłośnicy mają to wiedzieć? :roll:

donwasyle

2011-07-06, 14:44
po to montują telewizory na zderzakach żeby te amerykańskie świnie, które mają za dużą dupę aby na czas odskoczyć mogły sobie film obejrzeć czekając na karetkę

VcBv

2011-07-06, 15:31
Tak zniszczyć Merca

daf098

2011-07-06, 16:00
kudlaty1125 napisał/a:

pytanie do miłośników pimp, po jakiego ch*ja montują zawsze tyle telewizorów i innych bezsensownych pierdół w autach zamiast zrobić dobry tuning silnika? (widziałem tylko kilka odcinków więc może po prostu miałem pech i trafiłem na odcinki gdzie przygotowują auta na jakieś dożynki)



po takiego aby w samochodzie przeciętnego kierowcy, który nie posiada licencji kierowcy rajdowego, było wygodnie.Oni robią samochody do bujania się po mieście. Po grzyba Ci tuning silnika jeśli możesz się oficjalnie rozpędzić do 140 km/h? maluchem to faktycznie frajda :D

Towdi

2011-07-06, 16:09
też bym wysłał zgłoszenie, ale mojej vectry to już nawet na złom nie chcą przyjąć

KaOeNDeI

2011-07-06, 16:24
kudlaty1125 napisał/a:

pytanie do miłośników pimp, po jakiego ch*ja montują zawsze tyle telewizorów i innych bezsensownych pierdół w autach zamiast zrobić dobry tuning silnika? (widziałem tylko kilka odcinków więc może po prostu miałem pech i trafiłem na odcinki gdzie przygotowują auta na jakieś dożynki)



nie jestem miłośnikiem tego programu ale drogą dedukcji można łatwo dojść do sedna.. otóż odpowiadam. gdyby przerobili silnik 100 konny na 200 to większość polaków którzy zgłosili się do tego programu poszłoby z torbami. dziękuję za uwagę.

_R...........s_

2011-07-06, 17:46
chodziło mi o jułesej, oraz rozumiem wygoda, ale montowanie monitorów w zagłówkach, tapicerce, jeszcze rozumiem, ale w bagażniku?! i wszędzie gdzie tylko się da? do tego milion światełek dookoła i innych niepotrzebnych pierdół np konsole do gry etc

kubakw

2011-07-06, 19:39
Za to co zrobiłeś z tą 190 powinni cię "koledzy" murzyni grupowo wydymać.

ul...........rt

2011-07-06, 21:13
kudlaty1125 napisał/a:

chodziło mi o jułesej, oraz rozumiem wygoda, ale montowanie monitorów w zagłówkach, tapicerce, jeszcze rozumiem, ale w bagażniku?! i wszędzie gdzie tylko się da? do tego milion światełek dookoła i innych niepotrzebnych pierdół np konsole do gry etc



Wydaje Mi się że po to,żebyś podjechał pod stojących pod marketem kumpli,otworzył bagażnik i jarał się razem z nimi tymi wszystkimi bajerami...Nic innego do głowy Mi nie przychodzi :-/

Liton

2011-07-06, 21:52
Ten wóz wymaga kapitalnego remontu lub kasacji, a nie malowania go jak pannę na wiejskie wesele..

sylveck

2011-07-07, 00:03
@kudlaty, kwestia chyba tego, że bardziej efektownie wygląda i lepiej się w TV sprzedaje odpicowanie bryki na cyrkowo z miliardem ekranów, dwoma miliardami światełek i 30-calowymi tytanowymi felgami niż zwykła wymiana zderzaka, skrzyni biegów i sprzętu grającego. Przynajmniej tak mi się wydaję, nie jestem z juesej.