18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pimp my Ride - Rosja

Pfciuki • 2013-03-01, 02:17
Wyklepany jak należy. Dzicz w Rosji, nic nowego.
akcja od 1 minuty


kabas84

2013-03-02, 14:13
Debile sie wypowiadaja.W rosji teraz ludzie sami rozstrzygaja problemy z dilerami a to byl jeden z nich.Wiec prosze idioci zamknac ryje.

dziowani

2013-03-02, 14:17
Naród niezadowolony sytuacji w kraju, a to pewnie jechał ktoś z władzy ;)

rksrobert

2013-03-02, 14:37
fredzio90 napisał/a:

Dobrze działają przeciw handlarzom narkotyków! Sam pale lecz nie popieram wciskania dzieciom jarania z domieszkami szkła itp.!




Palisz, ale chyba głupa. Jaranie z domieszkami szkła :homer:

Chociaż po głębszym zastanowieniu masz rację bo maryhunaen się wącha.

Shaint

2013-03-02, 14:52
fredzio90 napisał/a:

Dobrze działają przeciw handlarzom narkotyków! Sam pale lecz nie popieram wciskania dzieciom jarania z domieszkami szkła itp.!


Nikt nic nikomu nie musi wciskać, sami kupują.

leewang

2013-03-02, 15:06
fredzio90 napisał/a:

Dobrze działają przeciw handlarzom narkotyków! Sam pale lecz nie popieram wciskania dzieciom jarania z domieszkami szkła itp.!



Jak można dodawać szkło do jarania? W jakim celu? Jak już coś piszesz to pisz z sensem, a nie jakieś banialuki wyssane z palca. Jeżeli już ktoś dodaje szkła to między innymi do substancji które się wciąga, wtedy wciągany do nosa narkotyk bardziej podrażnia błony śluzowe i mocniej uderza do głowy.

oc...........an

2013-03-02, 15:20
Jak się bawić to się bawić, drzwi wyj***ć, okno wstawić. Słowiańska impreza, a nie jakieś ch*jowe zachodnie koncerciki Biebera :P


To są działania przeciwko dilerom i szczerze mówiąc dobrze robią. Żadna dzicz tylko eliminacja złych jednostek

PlatonArystokles

2013-03-02, 16:44
Słyszałem że od kilku dni w polsce reklamuje się wszystkich homoseksualistów.
- hmm... Rosja przedstawia nam jak sobie radzą z szujami społecznymi :) moim zdaniem jest to odpowiednia reakcja społeczeństwa, drodzy rodacy niedługo my bedziemy musieli walczyć przeciw wciskanej nam ciemnocie.

tomatlover

2013-03-02, 20:30
Powinni go jeszcze na plecy wyj***ć.

boberek1989

2013-03-02, 21:30
Ja pie**ole... fredzio90 jestes mistrzem cietej riposty k***a!