18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pilotowanie AR Drona

okar19 • 2012-09-10, 22:27
za pomocą iPada

Nabs

2012-09-11, 16:43
Taa tyle że ten AR Dron działa przez jakieś 30min i ma strasznie gówniany zasięg (zasięg wifi). Takie lekkie gówno. Lepsza wersja to jest hexacopter, którego można kupić nieco taniej, ale samemu trzeba części złożyć, lub kupić już gotowego, ale wyjdzie wówczas trochę drożej od AR Drona. Nie mniej, osiągi ma dużo, dużo lepsze niż ten AR Dron, który przy tym hexacopterze wygląda jak zabawka dla dzieci:



I to jest zabawka, a nie to gówno + ipad dla dzieci.

lowi

2012-09-11, 17:09
black ops 2 :c

Yamissek

2012-09-11, 17:11
Potem pie**olą ,że UFO widzieli.

andyq

2012-09-11, 17:17
the_satyr napisał/a:

jeśli takie zabawki są w rękach zwykłych ludzi, to ja bym chciał zobaczyć czym się bawi amerykańskie wojsko


Według niektórych źródeł USArmy bawi się zdalnie sterowanym owadami. Początkowa miały robić zdjęcia i rozpoznanie ale ostatecznie zlikwidowano nimi 20 terrorystów w pakistanie i 10 w jemenie ale nie wiem ile w tym prawdy. Funkcja uśmiercania powstała podobno po zmodyfikowaniu owada który początkowo pobierał DNA ofiary. Ale różne źródła różnie mówią więc tak na prawdę nikt nie wie czy to prawda czy fikcja.
Oficjalnie USArmy podaje że takie owady powstaną w 2015 :) .

A co Quadcoptera to sam sobie takiego zbuduj to raptem 4 silniki bezszczotkowe rama i sterownik (pewnie jakiś mini Arduino) i kilka czujników (żyroskop itp.) choć jako że maszyna nie lata sama z punktu A do B to czujniki sobie podaruj ale zainwestuj w jakieś zdalne sterowanie (wifi, BT etc.) no i kamera. Jak ma latać na mały dystans to w chinach dostaniesz za 100zł.
Całość ogólnie zamkniesz w kilku stówkach (najwięcej wydasz na dobre silniki).
Ja jakoś wolę budować na gąsienicach ale kiedyś muszę jeden Quadcopter zbudować.

Jackyll

2012-09-11, 18:28
Ar Drone działa też na Androidzie, także nie trzeba iShitu czy ich*jni za absurdalne pieniądze :)

.3lite

2012-09-11, 19:56
Jackyll napisał/a:

Ar Drone działa też na Androidzie, także nie trzeba iShitu czy ich*jni za absurdalne pieniądze :)



Kompleksy masz dziecko?

Rezor

2012-09-11, 20:49
zajebista podkładka do laptopa :]

Lenart

2012-09-12, 00:50
taki oto dron będzie dołączony do edycji Prestige - Care Package najnowszego Call of Duty - Black Ops 2. Wydanie to można już zamówić na Ultima.pl i Muve.pl

Cena całego wydania - ok 660 zł.

Ja już zamówiłem

A oto link jak wygląda (z komentem twóców z Treyarch):

[/code]

andyq

2012-09-12, 15:58
Lenart napisał/a:

taki oto dron będzie dołączony do edycji Prestige - Care Package najnowszego Call of Duty - Black Ops 2. Wydanie to można już zamówić na Ultima.pl i Muve.pl

Cena całego wydania - ok 660 zł.

Ja już zamówiłem


To trochę jak porównywanie Maybach-a z Fiatem 125p.