18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pilna informacja dla kibiców Liverpoolu.

D-Rose • 2014-10-26, 00:25
Chciałbym przypomniec kibicom Liverpoolu, ze dziś w nocy cofamy czas tylko o godzine a nie o 30 lat.

level1989

2014-10-26, 08:36
ale, że chodzi Ci o kilku martwych Włochów? kto by się przejmował?

SpeedyG

2014-10-26, 09:46
Wypie**alaj stąd z piłką nożną, od smarowania na znienawidzoną drużynę są fora piłkarskie. A tak w ogóle jaranie się piłką nożną to pedalstwo, a Messi, Ronaldo to ciota i ch*j.

Szczepann

2014-10-26, 13:43
Darku, tak mi sie przypomniały twoje pewne słowa...
Cytat:

Dobra skończcie już dyskusję!!! Prawda jest taka, że i tak nikt nie dostanie bana za zwrot cebulak, bo to k***a Sadistic i każdy może się wypowiedzieć jak mu się podoba- prawdziwa demokracja. Uno, debile i gimby będą powtarzać te teksty bo są modne. Nie lepiej się naj***ć, czy w inny sposób cieszyć wygraną Polski ze szwabami?


Pajac pisze o demokracji, i tekstach gimbów, a teraz nagle jaki zwrot akcji.

mateusos

2014-10-26, 14:03
West Ham jako jedyne ma w naswie to czego ISIS nie cierpi.

Ruli

2014-10-26, 22:49
Wystarczy się wrócić do poprzedniego sezonu gdzie wywalczyli wicemistrzostwo, a poza tym nieśmieszne :idzwch*j:

crazyhavoc

2014-10-26, 22:52
@up nikt nie wie ale wszyscy sie kloca :) czyli po staremu.

Wypo

2014-10-26, 23:08
Wydaje mi się, że chodzi o to, że kibice Liverpoolu wciąż żyją historią kiedy Live było niekwestionowanie najlepszym klubem w Anglii. Jak nie mogą wygrać mistrzostwa to chyba to im pozostało ;d Dla Angoli pewnie bardziej śmieszne

crazyhavoc

2014-10-26, 23:25
nie zeby podobnie nie bylo u nas... juz tlumacze, w naszym pieknym nadwislanskim kraju tez czesc kibicow zyje sukcesami kadry z lat minionych: '72, '74, '76, '82...
tak naprawde ch*ja to wszystkich obchodzi co ja o tym mysle wiec niech kazdy to sam sobie skomentuje...

kondii90

2014-10-27, 00:08
Ty buraku nawet nie dorastasz do piet do kibicow liverpoolu
Przyjedz na Anfield na mecz 45 tys osob co mecz powiekszaja stadion bo sie nie mieszcza


Bo twpja B klsaza 45 menelami gra lepie tylko czasami przerwy w meczu bo krowa wejdze na murawe

chyba ze wolisz dalej kozaczyc to wpadnij na kensigton dostaniesz kose od skausa wtedy sie cofniesz do parteru

Lubie to miasto polecam do zwiedzenia bar beatlesuw

Ne...........ro

2014-10-27, 01:00

T0B1

2014-10-27, 09:30
kondii90 napisał/a:

Ty buraku nawet nie dorastasz do piet do kibicow liverpoolu
Przyjedz na Anfield na mecz 45 tys osob co mecz powiekszaja stadion bo sie nie mieszcza


Bo twpja B klsaza 45 menelami gra lepie tylko czasami przerwy w meczu bo krowa wejdze na murawe

chyba ze wolisz dalej kozaczyc to wpadnij na kensigton dostaniesz kose od skausa wtedy sie cofniesz do parteru

Lubie to miasto polecam do zwiedzenia bar beatlesuw


Loserpool skończył się dawno temu :D A kibice tego klubiku są zabawni, żyją 2005 rokiem i Stambułem jakby każdy mecz miał tak wyglądać (pomijając już to, że 2 lata później Milan odegrał się, więc wypadałoby ucichnąć). Co mecz, jak Liverpool przegrywa (czyli bardzo często ostatnio xD), można gdzieś przeczytać komenty nawiązujące do tamtego finału LM - k***a, ile można. Zresztą to nie jedyny taki "come-back" w historii (ogólnie, a nie tylko finały LM).

tristandefevre

2014-10-27, 10:19
Żaden ze mnie spec, ale obecny Liverpool chyba i tak by rozj***ł każdą drużynę z naszej ligi, więc temat jakiś taki nieogarnięty...