18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłki meczowe Andy Murray vs Jerzy Janowicz

~Griszon • 2012-11-01, 23:37
Jerzy Janowicz pokonał, mistrza olimpijskiego i triumfatora US Open, Andy'ego Murraya. ;-)

mblbn

2012-11-02, 10:25
fajne zmaganie, ale nasuwa się jedno pytanie - czemu czarny sędziuje białych?

Koperek

2012-11-02, 11:01
Trochę przeginacie z tym wychwalaniem Janowicza. Fajnie ,ze wygrał do tego Polak i w ogóle, ale jego gra wcale dupy nie urywała. Wygrał tylko dzięki niedyspozycji przeciwnika. Z Berdychem już nie da rady tak łatwo wygrać.

szlagi

2012-11-02, 11:44
Cały mecz był świetny. serwisy po 230 na godzine puszczał ;d

wolfisko

2012-11-02, 11:48
Wreszcie coś dzieje się w polskim tenisie. Może Janowicz będzie następcą Fibaka ? :)
Super, gratulacje!

grzesiekpl88

2012-11-02, 13:36
furion napisał/a:

@mare30ks
Masz z tym jakiś problem ? Ja osobiście interesuje się tenisem, tyle że nie Polskim ale bardziej takimi postaciami jak Nadal Federer kiedyś Agassi, Sharapova. Ale nie wiedziałem że jest ktoś taki jak Jerzy Janowicz, ale jak będzie grał, będę wiedział że warto mu pokibicować. Daj sobie spokój hejterze.



Ty interesujesz się postaciami, które wymieniłeś, a nie tenisem. Ja się tenisem interesuję średnio a o Janowiczu słyszałem i pewnie wielu innych, których ty nie znasz a podobno się interesujesz. Parę nazwisk z wikipedii każdy potrafi wymienić :P Ciekawe czy jako osoba interesująca się tenisem kojarzysz ludzi pokroju McEnroe, Becker, Sampras (któy swego czasu toczył niesamowite pojedynki z Agassi'm).

I przykładaj trochę większą wagę do interpunkcji bo "Nadal Federer kiedyś Agassi" dla laika zabrzmi tak że Federer kiedyś nazywał się Agasii a myśli o kolejnej zmianie nazwiska ale póki co nadal nazywa się Federer...

mare30ks

2012-11-02, 13:48
@ furion
zwracam uwage na powszechnie panujacy zwyczaj w pl a mianowicie mode na sport gdzie jakis polak odniesie zwyciestwo, zaraz pojawi sie cale mnostwo specow od tenisa ktorzy wiedza na jego temat wszystko i nawet zagraliby lepiej niz typ w tv ale nie chce im sie wstac z kanapy.
a ty mi tu k***a z jakims hejterem wyskakujesz

piotrekz03

2012-11-02, 14:26
na ch*j oglądam, i tak się nie znam na tenisie.

Garbatyx

2012-11-02, 16:05
piotrekz03 napisał/a:

na ch*j oglądam, i tak się nie znam na tenisie.


Ja tak samo. Wygrał i dobrze... ale na ch*j drążyć temat?

~Griszon

2012-11-02, 19:45

darkoo

2012-11-04, 04:44
DżeRzi Jonowicz!