18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lu...........5z

2012-05-25, 12:41
markop4321 napisał/a:



a skąd wiesz że wszystkie pytane dziewczyny mają maturę? może są po ohp'ie



ohp - opeirdalanie h*ja profesorowi?

dobrze rozszyfrowałem skrót?

Hatch

2012-05-25, 12:58
Rozj***ł mnie Vader na początku.

blancik

2012-05-25, 13:08
mam wrażenie, że pytając o to tych wszystkich ładnych chłopaków w rurkach i z wygolonymi jajami mielibyśmy podobną skuteczność odpowiedzi.

thez

2012-05-25, 13:35
To teraz trzeba się znać na każdym sporcie, bo jakiś cwaniak może Ci zarzucić, że jesteś tępy?
Od kiedy to k***a 'soccer' jest sportem narodowym?

burn1878

2012-05-25, 13:49
Soccer nigdy nie był i nie jest sportem narodowym.
Sportem narodowym jest football,czy to się komuś podoba,czy nie.

Curtis

2012-05-25, 13:59
4 piłkarzy na boisku :homer:

ke...........85

2012-05-25, 14:24
Farmerx napisał/a:

I kolejny raz sie pytam, na ch*j to tutaj? Btw. Niby trzeba 20 piw by wyjsc z poczekalni, a to ma siedem, WTF? Pener, ogarnij swoje łapówki.





Jeśli tak bardzo Cie to kłuje w odbyt to zaznaczyłem Ci dyskrtetnie co masz wcisnąć.

Jeszcze Ci kretynie wytłumaczę jedną rzecz: mianowicie, serwer, hosting itp. kosztuje pieniądze (to jest to, co dostajesz od mamy codziennie przed szkołą na drożdżówkę tylko, że trochę więcej i w wersji papierowej) Za coś to trzeba k***a utrzymać, żeby takie zjeby jak Ty, mogły wchodzić na sadola i wicznie k***a narzekać.

Po to są własnie te filmiki. Jak Ci się nie podoba to wypie**alaj z serwisu i tyle.

Dziękuję za uwagę.

BongMan

2012-05-25, 14:57
Pytajcie mnie o piłkę nożną. Nic nie wiem. Jestem debilem? Nie, po prostu nie interesuje mnie ten gejowski sport.

Aa i standardowo - Kupa, ch*j ci w dupę.

Dalione

2012-05-25, 16:40


Gmoch pozdrawia.

Esz

2012-05-25, 17:13
Jest takie coś k***a jak matura z WF .

Farmerx

2012-05-25, 22:10
kerim85 napisał/a:



Obrazek

Jeśli tak bardzo Cie to kłuje w odbyt to zaznaczyłem Ci dyskrtetnie co masz wcisnąć.

Jeszcze Ci kretynie wytłumaczę jedną rzecz: mianowicie, serwer, hosting itp. kosztuje pieniądze (to jest to, co dostajesz od mamy codziennie przed szkołą na drożdżówkę tylko, że trochę więcej i w wersji papierowej) Za coś to trzeba k***a utrzymać, żeby takie zjeby jak Ty, mogły wchodzić na sadola i wicznie k***a narzekać.

Po to są własnie te filmiki. Jak Ci się nie podoba to wypie**alaj z serwisu i tyle.

Dziękuję za uwagę.



1. W odbyt to może cie co najwyżej kłuć twój ojciec po nocach.
2. I dobrze że k***a narzekam, to jest do ch*ja Sadistic, a nie jakis j***ny Kwejk czy inne gowno.
3. Myslisz, że ktoś dostaje kase, za to, że ten j***ny szajs tu trafia? Kto to lubi, juz im Suba na YT dal, wstawianie tego tutaj nic nie zmieni. Poza tym stronka spokojnie utrzymuje się z reklam, więc nie zgrywaj "znawcy" bo widac, ze ch*ja wiesz, gruby nerdzie.

zeetox

2012-05-25, 23:30
Saafa napisał/a:

ja sie pytam, co to ma k***a wspólnego z maturą..



Tyle co polski rząd z polityką...

bypuma

2012-05-25, 23:36
1:19 SUPER PARTIA KU**O!

NieWeszles

2012-05-26, 07:30
Czterech?! k***a! Czy ona widziała kiedykolwiek jakiś mecz? To k***a na oko widać, ze z dziesięciu gra