18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany święty Mikołaj

Sushy • 2013-12-28, 12:00
Cytat:

51- letni Mikołaj z Ustrzyk Dolnych, który równie pijany jak pomagająca mu Śnieżynka, zderzył się ze ścianą w czasie przejażdżki saniami. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Ustrzykach Dolnych, gdy świąteczna para pozdrawiała i machała do mijających ich sanie przechodniów. Niespodziewanie jeden z przejeżdżających samochodów głośno zatrąbił, co przestraszyło konia ciągnącego sanie.


:szczerbaty:

















Jak było to wina tuska. :hitler:

Steven

2013-12-28, 12:32
On ma zespół urazu poświątecznego a alkoholizm to tylko efekt uboczny. Też to mam. Do dzisiaj się telepie.

Radysh

2013-12-28, 12:44
Znaczy! Mikołaj nie żyje?



Kojarzycie gościa?

zagiel1111

2013-12-28, 12:56
Już nie święty tylko śnięty :)

ProtocultureX

2013-12-28, 13:59
Ustrzyki Dolne? Ta słynna kraina jabolem i innym syfem jebiąca :D ?

pharmasone

2013-12-28, 17:38
Kiedy wreszcie pie**olone matoły ogarną że klakson może przestraszyć konie , no nie potrzeba do tego jakiejś j***nej wyobraźni , jeden debil z drugim trąbi i myśli że jest fajny a powoduje tragedie , KOŃ nie jest samochodem to zwierzak ma prawo się wystraszyć!!! mikolaj i sniezynka byli pijani - życie oni nie jada 200 na godzine tylko 15 ... . Mam ochote wpie**olic temu debilowi z klaksonem a później zatrąbić jak już będzie leżał na ulicy i blokował ruch , j***ny cymbał...

Mr.Drwalu

2013-12-29, 19:00
To już wiem dlaczego nie dostałem prezentu w tym roku. :szloch: Czerwony sk***iel się uchlał... :emo:

Zi

2013-12-29, 22:05
I to jest wlasnie Sadistic. Niby szkoda faceta bo jak bym mial taka ch*jowa robote to tez bym sobie strzelil 200ml soplicy co by szybciej skonczyc dzien no ale z drugiej strony te fotki idealnie nadaja sie na uswiadamianie dzieci ze mikolaj mial wypadek i to w Polsce i prezentow k***a nie bedzie! hahah moze jestem ch*jem ale mnie to bawi. PIWO

Camel_06

2013-12-29, 22:20
WaflowyRurku napisał/a:


jeden z samochodów głośno zatrąbił



k***a, pokażcie mi takiego cwaniaka co potrafi zatrąbić cicho.

A swoją drogą ten co trąbił faktycznie idiota, mógł konia spłoszyć.

panchamityle

2013-12-30, 02:15
@up Camel_06
No k***a wielki problem, musnąć klakson a nie napie**alać w niego jak w murzyn w wuwuzele.

Suchyrst

2013-12-30, 17:25
Aż się zalogowałem widząc ten temat. Jako, że mieszkam w tej miejscowości słynącej z Jabola to napiszę kilka słów. Mikołaj tak na prawdę pijany nie był. To tylko wymysł Daily Mail powołującej się na zmyślone wypowiedzi świadków ;)