18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pijany, bez prawka, OC, przeglądu i.. koła.

magisterbibendi • 2014-03-12, 11:25
Kompletnie pijany kierowca jechał matizem bez jednego koła przez miejscowość Nurzec Stacja. Tak pędził, że zostawiał za sobą snopy iskier.

Wczoraj tuż po godzinie 20.30 podczas patrolowania ulic Nurca Stacji siemiatyccy policjanci zwrócili uwagę na jadące auto, spod kół którego leciały iskry.

- Po zatrzymaniu samochodu okazało się, że w kontrolowanym matizie brakuje prawego koła, a pojazd poruszał się na tarczy hamulcowej - opowiada oficer prasowy KPP w Siemiatyczach. - Ponadto po sprawdzeniu dokumentów pojazdu oraz trzeźwości jego kierowcy wyszło na jaw, że samochód nie posiada ważnego przeglądu technicznego i obowiązkowego ubezpieczenia OC, a 25-letni kierujący prowadził daewoo bez uprawnień i pod znacznym wpływem alkoholu.

Badanie stanu trzeźwości mieszkańca Nurca Stacji wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz mężczyźnie za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie grozi kara pozbawienia wolności, grzywny i zakazu prowadzenia pojazdów

Taka sytuacja.

czeladnik

2014-03-13, 08:52
Nic dziwnego że nie przeszedł przeglądu, przecież nie miał koła.

exfon

2014-03-13, 12:20
@~CanesPL
A odpie**ol się od miejscowości. Sam sie urodziłem w tamtych rejonach i jest w ch*j pięknie i ładnie i zajebiście. Patrz lepiej swojego podwórka.

Wichu85

2014-03-14, 18:05
Coś mi tu nie gra... Matiz ma napęd na przedią oś... Matiz z tyłu ma hamulce bębnowe... jeśli nie ma prawego przedniego koła to raczej się z miejsca nie ruszy ponieważ piasta się będzie kręciła bez oporu a drugie koło ani drgnie... czy ja już nie rozumiem tych onetowskich "artykułów"?