18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane pizdy w Lublinie niszczą słupki oświetleniowe

WeedLover • 2016-04-05, 13:53
Cytat:

Lubelscy policjanci poszukują kobiet, które zniszczyły słupki oświetleniowe przy ul. Głębokiej. Sprawczynie dewastacji zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Policjanci z IV komisariatu poszukują kobiet widocznych na nagraniu, które idąc wzdłuż budynku centrum badawczego UMCS przy ul. Głębokiej 39 w kierunku miasteczka akademickiego, zniszczyły słupki oświetleniowe. Do zdarzenia doszło 18 marca br. około godziny 21. Kilka dni później tj. 23 marca br. jedna z tych kobiet ponownie przewróciła słupki, które do czasu naprawy zostały ustawione.



Kobieta XXI wieku to brzmi dumnie.

Na wszelki wypadek wrzucam na serwer Sadistica.



Źródło informacji

Plast80

2016-04-05, 16:16
Ręce precz od ich macic!!!, podgorączkowane brakiem demokracji dają wymowny wyraz sprzeciwu rządom dyktatury...
Na organy i do piachu, do niczego w życiu innego się nie przydadzą...

kokos_123

2016-04-05, 16:41
No to teraz już wiedzą, że dla każdego słupka trzeba zalać parę litrów betonu i parę prętów w ziemię, żeby sobie takie następnym razem nogi połamały, a nie słupki.

nerusss

2016-04-05, 19:22
Kto je rozpoznaje i zamazane twarze no k***a...

BrianGriffin

2016-04-05, 20:28
Niedługo wracam do Lublina. Zrobimy porządek.

Erni90

2016-04-05, 21:07
Te słupki nawet wiatr przewróci bo są na 1 śrubkę przymocowane, wiem bo jeden poprawiałem ale nie rozj***łem go tylko przewody wystawały i nie chciałem by jakieś dziecko złapało za nie to po pierwsze, po wtóre to są studentki z pobliskich akademików zapewne.

Harry Pojeb

2016-04-05, 21:40
Ja rozpoznaje to jakieś dwie k***y

Madafakerski

2016-04-05, 21:44
Się głupie c**y nie wypłacą, to znaczy rodzice jak policja wpadnie.

Herhard

2016-04-05, 21:53
Dać p*zdom po 200 godz prac społecznych koło szkoły/osiedla w kamizelce z napisem za co to.Mądra zrozumie nauczkę,dla głupiej nadziei i tak już nie ma.

qw34rt

2016-04-05, 22:46
Bezstresowe wychowanie k***a... stary moze nie jestem (25lat), ale pozwole sobie powiedziec, ze za moich czasow dostalbym wpie**ol za cos takiego i wszelkie koszta musialbym sam odpracowac, nawet jakby to trwalo 2lata... Tempe szmaty jak ktos rozpozna niech wrzuca ich fb czy cokolwiek, internety pewnie zrobia reszte.

Maikelele

2016-04-05, 23:09
U niektórych to jednak mózg zanikł.

sa...........os

2016-04-06, 00:45
jbone napisał/a:

j***ł bym z pięści po pyskach i nie patrzałbym że kobieta.obrońcom kobiet ch*j w d***



ch*ja byś tam zrobił. Co najwyżej zwróciłbyś im grzecznie uwagę, a one potraktowałyby cię jak tego słupka. ;-)

Btw, jak spotkam kiedyś kobietę z migającymi kwadratami zamiast twarzy, obiecuję zawiadomić policje. Skontaktuję się też ze swoim psychiatrą.

Cytat:

Bezstresowe wychowanie k***a...



Pudło kamracie! Teraz takie zachowania są po prostu dżezi i trendi. To co kiedyś było hańbą, teraz jest kultem. Wszechobecna przebojowość i pie**olnięcie! Takich ludzi nam trzeba do pracy, by wciskali dziadkom kit przez telefon i zapraszali frajerów na prezentacje ultra-ekskluzywnej pościeli!
A jak jeszcze umieją robić dobrze... kawę, to posada sekretarki prezesa jakiegoś korpo gwarantowana!
Zróbta se zresztą wycieczkę po gimbazjach.
Cytując pewnego wojskowego miszcza: "jak jest przyzwolenie społeczne by się ch*jnia działa, to tak właśnie się dzieje". ;-)


PS. Wiem że jak zwykle pie**olę bez ładu i skladu. Jak zwykle jestem nietrzeźwy. Trudno inaczej w tym przegniłym świecie. 8-)

Y0SH

2016-04-06, 02:24
Zajebiste w ch*j te słupki - samo mocowanie i elektryka też wypas zrobiona. Jak może przy chodniku być coś co się przewraca od dotknięcia i jeszcze prąd w tym jest. WTF

Mass1910

2016-04-06, 03:51
miałem nadzieje, że zdejmie nachy i usiądzie na tym słupku :(

krespo123

2016-04-06, 16:18
Nigdy k***a, nie rozumiałem niszczenia czegokolwiek, bo jak coś ukradniesz to przynajmniej coś z tego masz, a tak zero korzyści, plus odbudowa z budżetu, na który wszyscy się zrzucają. Upie**alać ręce i nogi...