18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pijane lafiryndy z mojego miasta

bekaziom • 2014-08-16, 11:32
Trzy nastolatki z Jastrzębia-Zdroju zostały zatrzymane w związku z kradzieżą wózka inwalidzkiego. Podczas zdarzenia wszystkie trzy były pijane.

Kobiety w wieku 18 i 19 lat ukradły ze szpitala wózek inwalidzki o wartości 500 złotych. Później dla urozmaicenia czasu wykorzystały go jako środek transportu.

- Nastolatki zostały zatrzymane, kiedy jedna z nich pchała Aleją Jana Pawła II wózek, na którym siedziały dwie pozostałe. Wszystkie kobiety były pijane - informuje policja.

Jastrzębiankom grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.
Nic,tylko łapy poupie**alać :samoboj:

D_DIESEL

2014-08-16, 23:28
Gdzie złodziei i goroli w ch*j... to Jastrzębie Zdrój :D

PiekielnySeler

2014-08-16, 23:35
@Rzehooj

Znałem kiedyś takich jak ty

Lysack

2014-08-16, 23:58
Kurde, laski po alko chciały się powygłupiać, pewnie wózek zabrałyby do domu a na drugi dzień oddały ze skruchą że im odj***ło.

Myślę, że jakaś symboliczna stówka mandatu albo jeszcze lepiej - tydzień opieki nad osobami potrzebującymi tego wózka dałyby dużo więcej niż "do 5 lat" w domyśle w zawieszeniu.

Chyba każdy po alko zrobił coś głupiego. Tym bardziej, że jeśli wózek sobie stał i nikt z niego nie korzystał to de facto szkodliwość społeczna znikoma. Kara także powinna być adekwatna, czyli mniejsza niż za spowodowanie jakiejkolwiek rzeczywistej straty lub narażenia kogoś innego na szkodę. To już lepiej byłoby dla nich gdyby skopały inwalidę i zabrały mu wózek siłą... taka Polska.

bloodwar

2014-08-17, 08:46
A ja tam uważam że nie ma czegoś takiego jak "wygłupianie się" "akcja dla beki" "nieszkodliwy wandalizm" - było nie było ukradły rzecz o pewnej wartości, do tego sprzęt medyczny który ma służyć pomaganiu chorym a nie debilnym akcjom gówniar, więc proponowałbym jak najbardziej surową karę!

Plecionkarz

2014-08-17, 09:34
prościej byłoby wziąć wózek z lidla i nikt by się nie pultał

morderuk

2014-08-17, 11:58
Niektorzy to chyba w p*zdzie cale zycie siedzieli tutaj. Jaka rozprawa, jakie 5 lat. 5 lat to im moze grozic, a skonczy sie na grzywnie, a sprawa jesli trafi do sadu to bedzie taka ze nawet nie beda musialy z domow wychodzic tylko im przyjdzie listownie decyzja. Ten kto pie**oli zeby te laski do pierdla wsadzic za ukradniecie wozka ze szpitala tez powinien sie pie**olnac w leb. Widocznie nigdy nie byli naj***ni i nie wychodza z domu.

Kryszti666

2014-08-17, 13:12
Ilu wspaniałych, prawych, obywateli bez skazy tutaj... nic tylko by moralizowali ukazując swoją głupotę i kij od szczotki w dupie. Nigdy nie zrobiliście nic głupiego? To macie beznadziejne życie, najlepiej się zabijcie...

POW667

2014-08-17, 14:15
To teraz dla porównania przedstawmy zarzuty gościa, który próbował zabić 22 osoby na Monciaku w Sopocie... Kpina