18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijane kobiety podczas przerwy

Br...........ki • 2013-02-10, 22:48
"Jest to autentyczny zapis,w przerwie miedzy kreceniem filmu dokumentalnego bohaterki nie zauwazyly ze kamera jest caly czas wlaczona i najzwyczajniej w swiecie no jak to kobietki: plotkowaly,smialy sie,pily winko i odpoczywaly przy papierosku.
Na flmie mozemy zobaczyc wspaniala kulture naszego kraju oraz dobro jakim jest polska mowa."

Rozmowa na najwyższym poziomie. Poruszane są tematy powstania Warszawskiego i Cudu nad Wisłą (3:30)


NaughtyBear

2013-02-12, 09:42
Co do cudu nad Wisłą to prawda, to nie był "cud" tylko prawidłowo i doskonale zorganizowana akcja zbrojna.fin

recon

2013-02-12, 10:12
"Jest to autentyczny zapis,w przerwie miedzy kreceniem filmu dokumentalnego bohaterki nie zauwazyly ze kamera jest caly czas wlaczona i najzwyczajniej w swiecie no jak to kobietki: plotkowaly,smialy sie,pily winko i odpoczywaly przy papierosku.
Na flmie mozemy zobaczyc wspaniala kulture naszego kraju oraz dobro jakim jest polska mowa."

No jasne i kamera sama zbliżenie robi, także sama obserwuje całe otoczenie w koło. A na dodatek na samym początku informuje nasze trzy zacne Panie, że zacytuje "poszła".

Nie wiem co ten syf robi na głównej.

Galin

2013-02-12, 10:15
@up

Dokładnie o tym chciałem napisać. Plan generała Rozwadowskiego był genialny w swojej prostocie, choć cholernie ryzykowny. Zebrać całą kawalerię z i tak bardzo osłabionych odcinków polskiej obrony i wykonał karkołomne kontrnatarcie w powstałą lukę pomiędzy oddziałami rosyjskimi. Gdyby nie on, to teraz cała Europa była by czerwona.

oozyxak0o

2013-02-12, 10:16
0:01 ,,Aaaaa" hahhahahaha od razu dałem piwo

Rabel

2013-02-12, 10:53
Na samym początku :
- ale co ja mam opowiadać ?
- poszło...

Na bank nie wiedziały, że były kręcone...

Ryu89

2013-02-12, 10:58
Jest to podczas kręcenia filmu ,,Rezerwat" polecam do obejrzenia!

Br...........ki

2013-02-12, 11:15
Ja skopiowałem opis spod filmiku, nie wiem czy to prawda.

PrsDBW

2013-02-12, 11:56
heh normalnie jak z ziomkami na piwku, nigdy nic się nie da opowiedzieć :D

androgenius

2013-02-12, 12:13
recon napisał/a:

"Jest to autentyczny zapis,w przerwie miedzy kreceniem filmu dokumentalnego bohaterki nie zauwazyly ze kamera jest caly czas wlaczona i najzwyczajniej w swiecie no jak to kobietki: plotkowaly,smialy sie,pily winko i odpoczywaly przy papierosku.
Na flmie mozemy zobaczyc wspaniala kulture naszego kraju oraz dobro jakim jest polska mowa."

No jasne i kamera sama zbliżenie robi, także sama obserwuje całe otoczenie w koło. A na dodatek na samym początku informuje nasze trzy zacne Panie, że zacytuje "poszła".

Nie wiem co ten syf robi na głównej.



Galin napisał/a:

@up

Dokładnie o tym chciałem napisać. Plan generała Rozwadowskiego był genialny w swojej prostocie, choć cholernie ryzykowny. Zebrać całą kawalerię z i tak bardzo osłabionych odcinków polskiej obrony i wykonał karkołomne kontrnatarcie w powstałą lukę pomiędzy oddziałami rosyjskimi. Gdyby nie on, to teraz cała Europa była by czerwona.



Czujecię tą zależność? :D

promotox

2013-02-12, 21:00
Ale k***a z was debile, to jest z filmu Rezerwat....

bwg92

2013-02-14, 01:03
"bohaterki nie zauwazyly ze kamera jest caly czas wlaczona"

a slowo "poszlo" na poczatku co oznacza niby ;]?