18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijana konta polska policja

skudlar • 2015-02-14, 13:46
Pijana Pani z Szołbiznesu przyłapana na prowadzeniu pod wpływem :plzdie:


Ec...........on

2015-02-14, 17:49
nanab napisał/a:

Nie żadne 0,5 promila tylko 0,21, po prostu debile nie potrafią zaokrąglać i dla nich 0,21 to "prawie pół"



0,21 mg/l * 2,100 = 0.441 % promila ;) Wielki k***a znawco kwejkowy.

metzvg

2015-02-14, 17:57
@debile, a jak po trzeźwemu rozjebię wasze dzieci, żony, matki, kochanki to będzie ok? Jeżeli nie stwarzam zagrożenia życia innych osób to wara ode mnie i od tego co mam w żyłach.

raper900

2015-02-14, 17:57
@moonelq Podałeś akurat przykład takiego kraju, gdzie można jeździć do 0,8, zatem tamci kierowcy przepisów nie łamią. Nie ma to jak przytoczyć statystyki bez żadnego poparcia w czymkolwiek.

@down Przepisz post na język polski bo twoja gramatyka nie pozwala mi zrozumieć o co ci chodzi.

Cyrk

2015-02-14, 18:05
Cytat:

Tu nie chodzi o to, że ktoś ma 0,5 promila tylko o sam fakt prowadzenia po spożyciu (choćby pie**olonego cukierka z nadzieniem). Już ktoś pisał o 0,8, zaraz dojdzie do 1,0, potem jeszcze wyżej. Nie k***a. W Europie jest kultura i każdy tam jeździ zgodnie z przepisami, w Polsce nie, dlatego im wolno pić, nam nie.

Ty patrz, a na całym świecie jakoś 0,5 promila się utrzymuje dłużej niż ktokolwiek z nas żyje i się nie robi 0,8 ani 1,0. A co do "w Europie to a w Polsce nie" to jest typowo kretyńskie myślenie. To jest tak jakbyś uważał, że najpierw powinien być skutek, a potem przyczyna. u nich wszyscy (większość) nie ma problemu z 0,5 promila PONIEWAŻ u nich można z taką ilością prowadzić. Mam nadzieję, że rozumiesz, bo prościej się tego nie da wytłumaczyć...

McMenel

2015-02-14, 18:25
Cyrk napisał/a:

Co to ma do rzeczy?
Po pierwsze pijak to inaczej alkoholik, a nie osoba pod wpływem alkoholu.
Po drugie 0,5 w minimalnym stopniu wpływa na możliwości kierowania pojazdami - w dużo mniejszym niż myślenie(!!!) o SMSie. Nie wspomnę już o rozmowie przez telefon. To są fakty potwierdzone badaniami naukowymi i we wszyskich cywilizowanych krajach prawo się ustala na podstawie faktów, a nie zabobonów. Dlatego na zachodzie za 0,5 promila nic nie grozi, a u nas jest się przestępcą.
Po trzecie - co to za argument jak ci ktoś dziecko przejeździe. A jak mi brunet przejedzie to do piachu wszystkich brunetów? Weź dziecko nie startuj nawet z takim bełkotem...

@down - następny debil wytresowany do słuchania się poleceń zamiast samodzielnego myślenia. Wmówili wam kretyni, żeby się słuchać propagandy i jak to grzeczni imbecyle się słuchacie. Jak już pisałem 0,5 promila w mniejszym stopniu utrydnia prowadzenie samochodu niż bardzo popularne, powszechne i dozwolone inne zachowania za kółkiem. Ale pan w TV powiedział, więc bydło się słucha...
I ten argument "jak wam naj***ny zabije kogoś tam". Skąd wy takie argumenty bierzecie? A ja tobie życzę, żeby ci całą rodzinę zaj***ł trzeźwy. Cieszysz się? A ta powalająca argumentacja: k***a, k***a, k***a pie**olnij się, k***a, k***a. Bez kitu co za bezmózgie bydło na sadola przychodzi to aż się przykro robi...



Oczom nie wieżę.. W końcu ktoś operujący na argumentach na sadolu. Masz rację. W wielu krajach limit jest ustawiony stosunkowo wysoko. Bo alkohol działa inaczej na każdego. 0,5 promila jest rozsądną granicą. Po drugie może w końcu nauczono by się kilku prostych rzeczy o jeździe samochodem. Zamiast traktować badania alkomatu jako wyrocznie stosowano by testy sprawnościowo-psychologiczne stwierdzające stan pozwalający na kierowanie samochodem.

szwarceneger

2015-02-14, 18:27
prawie 0,44 promila jakieś to piwo dębowe :-) nie wydaje wam się to śmieszne? przecież np. na mnie bardziej kawą działa fakt są tacy co po piwie się przywracają ale to jest nie fer bo wiem że po 1 mocnym piwie nic mi niema absurd nie bulwersujcie się ci po piwie mają kape bo taka prawda

nanab

2015-02-14, 18:39
Echelon napisał/a:



0,21 mg/l * 2,100 = 0.441 % promila ;) Wielki k***a znawco kwejkowy.


0,441 % promila więc 0,00441 promila to ju wogóle zerowy wynik

Machol

2015-02-14, 18:49
Do wszystkich mądrych, którzy nie chcą się słuchać "bo pan w telewizji powiedział a ja jestem superduper samodzielnie myślący". Daliście się złapać w pułapkę liczb tak bardzo jak wystrzegacie się propagandy, TVN-u itd.
Przemyślcie to chwilę i ogarnijcie, czy czasem 0.4 promila u jednego i drugiego to tyle samo. Znam takich, po których tego nie widać, ale i takich, którym włącza się już minimalnie stan pobudzenia. A potem "ja nie zdążę na pomarańczowym?"...

Black Snake

2015-02-14, 18:54
Jak ktoś jeździ po alkoholu to zwyczajnie debilem jest. Jedyne co w Polsce mnie wk***ia to to 0.2%%. No k***a wypiję 3 piwka o godzinie ~20 i na drugi dzień o 9 mimo tego, że jestem trzeźwy i nie pamiętam już, ze w ogóle piłem nie mogę jechać.

nanab

2015-02-14, 19:27
Machol napisał/a:

Do wszystkich mądrych, którzy nie chcą się słuchać "bo pan w telewizji powiedział a ja jestem superduper samodzielnie myślący". Daliście się złapać w pułapkę liczb tak bardzo jak wystrzegacie się propagandy, TVN-u itd.
Przemyślcie to chwilę i ogarnijcie, czy czasem 0.4 promila u jednego i drugiego to tyle samo. Znam takich, po których tego nie widać, ale i takich, którym włącza się już minimalnie stan pobudzenia. A potem "ja nie zdążę na pomarańczowym?"...


Znam kogoś kto po wypiciu kawy robi się nadpobudliwy. Trzeba zakazac wszystkim prowadzenia po kawie. Zajebista logika.

MrZet

2015-02-14, 19:32
Velture napisał/a:

'20 lat musi minąć'
Tak k***a. Za 20 lat wg. niej będzie można bezkarnie jeździć po pijaku?

j***na alkoholiczka. Powinni ją na dołek na 48 zabrać to by się suka może czegoś nauczyła a nie piesek pod pachę i do taksóweczki.

Przez takich j***nych pijaków ludzie giną na drogach.

W showbiznesie robi..... pewnie na rurze tańczy w klubie go-go. j***na pijuska.



Wyluzuj... bo się odwodnisz.

Pr...........em

2015-02-14, 20:20
Hehehe, zawsze przypominam sobie te wszystkie razy, gdy skończyliśmy pić o 5 a o 8 za kółko i do domu z całą ekipą :D

Penis_Jezusa

2015-02-14, 21:15
głupia c**a , ja bym się nie zatrzymał i po 500m zatrzymał się i uciekł na pieszko

kuban08

2015-02-14, 22:09
Niemcy, Szwajcaria, Austria, Portugalia, Słowenia, Holandia, Hiszpania, Francja, Irlandia, Belgia, Dania, Grecja, Finlandia, Wielka Brytania, w tych wszystkich cywilizowanych krajach gdzie dopuszczalan ilość alkocholu we krwi wyosi 0,5 promila (w Wielkiej Brytani 0,8)ta pani pojechałaby wolno ponieważ tak jak ktoś wcześniej napisał taka ilośc alkocholu we krwi nie wpływa znacząco na funkcie percepcyjno-motoryczne. Ja sie k***a pytam dlaczego w Polsce musi być inaczej?! Z jakiego powodu nałożone sa na nas wieksze restrykcjie? Czyżbyśmy byli gorsi?

No k***a nie sądze, zmieńmy ten j***ny rząd bo cały czas bedziemy gonić czołówke zamias stać na czele świata!!! ;-)

dertaz

2015-02-14, 23:03
Jako że parę osób mój poprzedni komentarz zjechało, opisałem swoją sytuację trochę bardziej szczegółowo.

Gdy wypije piwo lub dwa, ;lub jadę na kacu po libacji dzień wcześniej, to jadę o wiele bardziej bezpieczniej niż gdy jestem trzeźwy, po mieście nie szybciej niż 40, a po za zabudowanym 70 - 80 km/h. Jestem tez całkowicie skupiony juz tylko na jeździe i robię krótkie trasy do 10 km, np do pracy lub z biby do domu.
Jadąc mniejszą prędkością niż normalnie mimo że mam późniejszy o parę mini sekund zapłon to stwarzam i tak mniejsze niebezpieczeństwo niż jakbym jechał trzeźwy według przepisów.

O wiele bardziej niebezpieczne dla mnie jest jeżdżenie nawet krótkich tras będąc zmęczonym i zaspanym, np. po 12 godz nocki powrót do domu to katorga. Jeżdżę autem od 9 lat i tylko raz miałem niebezpieczną sytuację, jadąc bardzo zmęczony (trzeźwy całkowicie) na chwile straciłem całkowicie koncentracje i wjechałem w krawężnik uszkodziłem felgę wraz z oponą.

Po alkoholu jak narazie zero zdarzeń niebezpiecznych. Ale po dużych dawkach przekraczających 0,7 nie jeździłem jeszcze nigdy.