18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijak drobny i ząb

CrazyEdek • 2021-05-19, 18:19
Nawet znieczulenie, jak widać działa.


Ogórek

2021-05-19, 18:25
I jak dobrze objaśnił co sie działo w tym zębie, piwko sie należy

janlew

2021-05-19, 20:27
U nas też kiedyś kowale byli od rwania zębów, jak mi się wydaje. Więc jak dla mnie gra gitara. Mają ileśtam lat do nadgonienia, ale idą w dobrą stronę.

SocialMedia

2021-05-19, 20:29
Dentysta tańszym kosztem

htp

2021-05-19, 20:48
iseeyou36 napisał/a:

Lewo prawo i cyk, profesjonalista.



I profesjonalne odkażenie przed zabiegiem - narzędzia, dentysty i pacjenta.

tfujdiler

2021-05-19, 20:53
0:46 ząb cały się rusza jak zakłada kombinerki, ani grama krwi na zębie. Albo luźno go wkładał i wyciągał od dłuższego czasu albo lipa pod publikę, kogo napie**alał kieł ten wie że językiem nie da się go dotknąć a co dopiero otworzyć tak paszczę żeby jakiś żul łapał go w kombinerki.

Jesse.Pinkman

2021-05-19, 20:56
Gdzieś mniej więcej na tym poziomie jest także polska służba zdrowia i polski NFZ także z jednej strony można się pośmiać ale jesteśmy k***a gdzieś pomiędzy Bangladeszem a Bhutanem w tym temacie.

xXx5226

2021-05-19, 21:00
Usuńcie zanim jakiś pisowiec to zobaczy i zagoni karakanowi bo jeszcze nasz tak na NFZ zaczną dentyści leczyć. :D

piTTbiTT

2021-05-19, 21:14
Znieczulenie na NFZ :lol:

Bonifacy69

2021-05-19, 21:31
Suchy zebodol będzie występował jak delikwent już zdrowo napie**olony?

kapelan_szturmowy

2021-05-19, 22:27
ale to nie ten ząb! Jego napie**alał ten z dołu!

miszczp4telni

2021-05-19, 22:44
htp napisał/a:

I profesjonalne odkażenie przed zabiegiem - narzędzia, dentysty i pacjenta.



BTW: Film ukazuje trzeci świat..

AdamBrown

2021-05-19, 23:12
janlew napisał/a:

U nas też kiedyś kowale byli od rwania zębów, jak mi się wydaje. Więc jak dla mnie gra gitara. Mają ileśtam lat do nadgonienia, ale idą w dobrą stronę.



A więc zacznijmy od początku:
1. Kowal mógł sobie wykuć młoteczkiem najbardziej zajebiste szczypczuki pod słońcem, do rwania siekaczy, trzonowców, czy co tam chcecie.
2. Znieczulenie, to tylko w kreskówkach robi się je wielkim drewnianym młociorem do wbijania pali mostyowych(chociaż jest tzw. Anastesja Hungaris czyli nokaut młotkiem w celu znieczulenia ), a w dobrej wsi były środki olej z gandzi, albo kompot z maku, i wierzcie mi, że w wielu przypadkach lepsze od tych dzisiejszych badziewnych kłujek. Po kompociew z maku można rękę upierdzielić i gość nawet nie będzie wiedział co sie stało. (to co macie w Znieczuleniu Całkowitym, to jest Kokaina, z dodatkami, ale głównie po prostu Kokaina)
3. Gorzej wyglądał post care, bo w tamtych czasach protezy robiło się z ludzkich zębów, były tródne w noszeniu i źle dopasowane.
4. W dawnych czasach też nie było tak dużo chemii w żarciu, i nie wszystkich było stać na czekoladę, i cukierki podejrzany nr 1 jeśli chodzi o choroby zębów, poza tym sporo warzyw i zieleniny, plus praca na dworzu zapewniała odpowiedni poziom wit D3 i MK2 żeby zęby były zdrowe.