18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieszy i ciężarówka

~_Yarko_ • 2020-12-28, 10:14
W Charkowie już mają zdarzenia jak na filmach z Chin.


zdun

2020-12-28, 12:13
parkowanie level master

dżonyłojlker

2020-12-28, 12:37
Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej :ok: Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to ch*j jej w dupę.

Etr440

2020-12-28, 12:57
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to ch*j jej w dupę.



Czekam az Ci matke albo zone ( co w tym przypadku jest niemozliwe ) ktos rozjedzie:)

Kutasiarz

2020-12-28, 13:12
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to ch*j jej w dupę.



W tym przypadku nie ch*j a ciężarówka.

dżonyłojlker

2020-12-28, 13:12
Etr440 napisał/a:

Czekam az Ci matke albo zone ( co w tym przypadku jest niemozliwe ) ktos rozjedzie:)



Pierwszy komentarz i już tak się gówniaczek obsrał :roll:

gixi

2020-12-28, 14:28
Kierowca próbuje jeszcze dobić? Jakby po prostu przejechał po nogach to połamane, ale parkując na nich zwyczajnie je miażdży. ..

plastic

2020-12-28, 14:33
Gmork napisał/a:

Bardzo dobrze, jednego pieszego karalucha mniej Skoro babsko jest na tyle głupie, że nawet nie wpadło jej do łba, by się upewnić, że kierowca ciężarówki ją widzi, to ch*j jej w dupę.



czekam az ci tak dzieci przejedzie. serio, czekam na to, bo to moze byc za moment

ququa

2020-12-28, 17:09
plastic napisał/a:

czekam az ci tak dzieci przejedzie. serio, czekam na to, bo to moze byc za moment



dzieci to nie stara baba, która powinna juz wiedziec jakie zagrorzenie czycha na drodze


jak dla mnie wasze komentarze maja identyczny wydzwiek niczym sie nie rózna




dżonyłojlker

2020-12-28, 17:13
Do osób czytających komentarze - małe sprostowanie, zanim ktoś nazwie mnie głupim ch*jem po chemioterapii: w miejscu drugiego "że" powinno być "czy". Przepraszam, dziękuję i do widzenia.

ps. pieszych j***ć prądem

silas78

2020-12-28, 20:13
I po komentarzach widać, jakie "mądre" i "ogarnięte" społeczeństwo mamy..
Naprawdę nikomu nie przyszło do głowy, że głównym winnym jest zarządca drogi i miejscowe władze???


Andrzejas

2020-12-29, 09:22
Wszyscy, co czekają, aż Gmorkowi rozjedzie matkę, żonę czy dzieci - Was też tak powinni rozjechać. k***a ponad 30 wiosen łażę po ruchliwym mieście i jeszcze ani razu nie przyszło mi zakradać się do ciężarówki na chodzie i włazić jej pod machę! Moja ślepa i głucha babka 93 lata żyła i też nigdy tak nie zrobiła! Nawet, jak byłem dzieckiem, to ani ja ani żaden mój rówieśnik nie wpadł na taki zj***ny pomysł! To trzeba mieć specjalne zdolności do tego!

piter1729

2020-12-29, 11:37
Jak stanowi prawo w takich przypadkach? Kierowca ma przej***ne czy po prostu mu wklepią nieumyślne? Warto zaznaczyć że to UA, tam może być ruletka