18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesio z Kirgistanu...

Halman • 2021-04-06, 07:14

rasa psa; rottweiler. Dzieciak w szpitalu na urazówce. Policja szuka właściciela...


Źródło

St...........sz

2021-04-06, 08:20
Mam nadzieję, że go odj***li. Psa i właściciela..

plastic

2021-04-06, 08:32
ten typ robił wszystko co mógł aby pies pogryzł jak najwięcej osób. nie cierpie flegmatyków.

marcin1988r8

2021-04-06, 08:49
Japie**ole... Jak ta ludzkość przetrwała skoro kilku ludzi nie potrafi poradzić sobie z psem...

xXx5226

2021-04-06, 10:34
Ale jak to ? Reksio nie gryzie !!!

Heliar

2021-04-06, 11:08
Wbijasz jebańcowi całego kciuka w oko i puści.

~DMT

2021-04-06, 11:55
Heliar napisał/a:

Wbijasz jebańcowi całego kciuka w oko i puści.



Wbijasz jebańcowi Viper'a 12stkę w dupę i puści. Przy okazji, zostanie od razu zutylizowany doszczętnie...

Widziałem kiedyś na żywo test, na ok 30-40kg prosiaku. (Martwym, żeby nie było!)

Szkoda, że tego nie nagrałem, efekt przerósł moje oczekiwania.... :mrgreen:




nowynick

2021-04-06, 12:12
DMT napisał/a:

Wbijasz jebańcowi Viper'a 12stkę w dupę i puści.



O to Ty też zawsze nosisz przy sobie Vipera?

JebacToGowno

2021-04-06, 12:25
Miłośników zwierząt, właścicieli psów i innecioty poproszę o przedstawienie swoich razji i pie**olenie że to wina właściciela a nie psa albo wiem mi się nudzi i liczę na gównoburzę

Halman

2021-04-06, 12:42
DMT napisał/a:

Oczywiście...



kozak, kurła... :-D

Smętek

2021-04-06, 12:52
Nie kumam typów co próbują wyszarpać dzieciaka z pyska, taka zabawa? Kopa na żebra ewentualnie z pięści od góry w nosek, żeby złamać. Kiedyś taki poj***ny wielki sk***iel rzucił się na mojego kojker spaniela, jak mu zaj***łem kopa bez zastanowienia to od razu grzeczny się zrobił. Leżał potem tylko i skamlał przez kilka tygodni, myśleli że zdechnie. Dodam, że każdy chudoklates jak ja jest w stanie kopnąć pieska tak mocno, aby mu wypompować powietrze z klaty.

Justynka99

2021-04-06, 13:44
Mogłabym być właścicielem policji. Jeżeli dalej szukają proszę o więcej info.

Herhel

2021-04-06, 13:51
Ja z tego miejsca podziękuję za zajebistego tipa,bo dwa tygodnie temu owczarek niemiecki zaatakował na spacerze mojego psa z moją matką .Byli zaraz koło domu,obie zaczęłyśmy sk***iela kopać i tłuc po łbie TACZKĄ :shock: ,moja matka w histerii,myślałyśmy że mamy po psie.j***niec nie czuł niczego,butowanie i kij po łbie w tej furii nie działały. Po chwili paniki przypominajka z sadistica-"za tylne nogi i cofaj zygzakiem".Działa! Dziękuję :mrgreen:

TomaszKLN1

2021-04-06, 14:16
To nie jest rottweiler.

Asuritta

2021-04-06, 15:22
PSY należy TRUĆ! stwarzają swoim bytem zagrożenie dla ludzi:
- roznoszą choroby wirusy pasożyty
- szczają po wszystkim zostawiając zgnite elewacje wylęgarnie masy bakterii patogenów wirusów
- srają wszędzie bez opamiętania schody (poślizg i śmierć), chodniki , trawa, lasy, ulice, klatki schodowe, windy, autobusy pociągi itd...
- zjadają odchody i inne cholerstwo z ziemi poza domem
- ich ślina zawiera wirusy bakterie itd.
- ich gnijące futro śmierdzi i roznosi pasożyty bakterie itd. bo nikt ich nie myje po spacerku każdym
- mieszkania i domy po psach śmierdzą jak obora
- reprodukcja non stop a potem topicie lub wywalacie te pso gówna na ulice gdzie dziczeją jak nie zdechną
- tworzą zdziczałe watahy i atakują osoby słabsze nie dusza jak koty a zjadają żywcem rozszarpując
- rzygają wszystkim co zjadły trawa gówna karma itp kurestwo

SAME MINUSY !

+ przytulisz się a tam w sierści kleszcze paciorkowce itd...
+ sąsiedzi unikają cię bo pies śmierdzi ty śmierdzisz i twój dom śmierdzi