18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek z płaskim brzuszkiem

~zsakuł • 2013-09-22, 18:32
Piesek poddany przeróbce fizycznej. Oryginał, nie fejk. Pierwszy temat, nie mieszać z błotem :lodowka: :amused:

kamil.hasta

2013-09-23, 20:39
kobietka jeśli się nie mylę, miss florydy z kiedyś tam, ale nadal młoda, Arielle Kebbel.

deesu

2013-09-23, 20:40
Widać napracowanie.

LikeThis

2013-09-23, 20:58
pakozi napisał/a:

Gdzie Wy tam psa widzicie? To jest pies:
Obrazek
A to co jest na gifie to jakaś ściera do podłogi, czy inne ścierwo.

Mimo to nie zmienia to faktu, że gif na miarę kina Uwe Bolla 8-)


Nienawidzę Owczarków Niemieckich , zresztą wszystkiego co niemieckie :cumshot:

To...........sX

2013-09-23, 21:37
O k***a jakie efekty :-D Gwiezdne Wojny to tam ch*j :niggasmile:

ciastekPOGROMCA

2013-09-23, 21:45
Ostatnio często mam ochotę tak zgnieść jednego szczura (szczura bot yorka nie można nazwać psem. Należy on do mojej dziewczyny i tak jak kocham wszystkie inne zwierzęta, szczególnie te dzikie które w chwile potrafiłyby pozbawić mnie ręki/ nogi/ życia, tak tego sk***iela szczerze nienawidzę. Gnojek rzuca się na każdego faceta który wchodzi do domu uczepiając się swoją parodią kłów, niestety w momencie gdy moja noga jest przygotowywana do soczystego kopniaka zawsze z boku pada zapytanie "co ty planujesz mu zrobić?!" Od roku męczę się z tym małym gównem, wiem że sadol to nie kółko wsparcia, ale może znacie jakiś szybki sposób pozbycie się tego psa nie zostawiając śladów zbrodni?

pakozi

2013-09-23, 22:17
LikeThis napisał/a:


Nienawidzę Owczarków Niemieckich , zresztą wszystkiego co niemieckie :cumshot:



Taki z Ciebie nacjonalista, powiadasz. Czyli rozumiem, że jeśli ktoś zaoferowałby Ci (za darmo, skoro już teoretyzujemy) np. Porsche 911 Carrera S, BMW M6 albo Mercedesa SLR to byś odmówił? No bo przecież to niemieckie...

Vegeta13

2013-09-23, 23:32
k***a to ten film z latającymi kilofami jak sie ujarałem jak go ogladałem pierwszy raz to ładne miałem zrycie

Nililgard

2013-09-24, 00:22
"Śmiertelna wyliczanka". Klasyka horroru.

A od siebie polecam "Cmentarne wrota", tylko nie oglądać tego na trzeźwo :D

DangerousBartek

2013-09-24, 00:25
Musiał wziąć zamach ręką żeby na niego stanąć..