18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesek na Tik Toku

SocialMedia • 2022-05-31, 16:45
Zupka z pieska

Jak za mocne, to na harda.


Tsubasa

2022-05-31, 21:21
Oglądałem kiedyś program nie pamiętam nazwy jak gość jeździł po świecie i wpie**alał właśnie coś w ten deseń rzeczy. Pies psem ale Kitajce lubią jeszcze krew z psa sprzedają ją w plastikowych butelkach i wygląda jak Coca Cola. Najlepsze było jak całego kurczaka wpie**alają do puszki po konserwie i gotują w jakimś rosole. Takiego psa można kupić na jakiś tam specjalnych targach

Tuston_bobczak

2022-05-31, 21:22
Co ma ten wrzut do polityki pisiorów , sruzka czy innych złodzieji ? Rzygać się chce tym pie**oleniem ,każdy film jakieś osły kwitują polityka bla bla bla

KoSmO747

2022-05-31, 21:26
ja tu po 4 latke byla tu

Pawehan

2022-05-31, 21:34
Ma ktoś filmik jak gotują psa na zywca?

Prof._Kot_Budd

2022-05-31, 21:46
EEE myślałem, że miłośnicy psich odbytów bardziej się zesrają w komentarzach, zawiedliście mnie ;(

1bolek1

2022-06-01, 07:30
Widzę, że niektórzy politykujący na sadolu już muszą wpie**alać psy bo na chleb nie mają, przy obecnej władzy

baronturbina

2022-06-01, 07:31
Ruskie na Ukrainie tylko tak żrą, wiec skoro druga armia świata tak robi to wszystko w porządku.

rzepek1

2022-06-01, 08:55
Dla nas to niepojęte, ale dla nich to tożsame z naszym jedzeniem krów. :lodowka:

baronturbina

2022-06-01, 09:35
rzepek1 napisał/a:

Dla nas to niepojęte, ale dla nich to tożsame z naszym jedzeniem krów.


No kacapskie zwierzęta tak mają.

stopwar

2022-06-01, 11:38
Jarosławkaczyński napisał/a:

pie**olita jak potrzaskani. Jam jest Pan Bóg wasz który was wywiódł z ziemi Tuska z domu niewoli.







A tak za całokształt;



NafazowanyKoleś

2022-06-01, 12:00
Psy dostały poniekąd rykosztem. W Chinach przez tysiące lat żyło mnóstwo wilków toteż traktowało się je jako źródło mięsa. A że pies to taki niedoj***ny wilk to oporów nie mieli, przynajmniej nie walczy. Kumulacja nastąpiła podczas klęski głodu za Mao, zaczęto na potęgę opie**alać wszystko co się rusza łącznie ze szczurami i tak już im zostało. Chyba w zeszłym roku akurat zaczęło się coś ruszać w tym temacie i zdaje się, że wprowadzają tam zakaz wpie**alania zwierząt domowych. Minie jeszcze pewnie pół wieku zanim rzeczywiście przestaną, ale los burków nieco się tam poprawi.

A nawiasem mówiąc tuczcie swoje zwierzątka póki możecie, po tegorocznych zbiorach nie będzie kolorowo i niejeden burek ze wsi zniknie.. :amused:

na...........pl

2022-06-01, 13:44
O k***a, jaka inteligentna polityczna gadka xD pokażcie mi proszę tę merytoryczną opozycję za którą oddanego głosu nie będę się wstydził już następnego dnia, to pobiegnę do urny raz-dwa, w innym przypadku niestety głosuję portfelem a mi PiS dał niższe podatki (ryczałcik 12%), 2x 500+ i ulgę podatkową na drugie dziecko.

chico35

2022-06-01, 22:06
stopwar napisał/a:

W PiSlamabadzie, dzięki pseudoPutinflacji i winie wszechmogącego Tuska, to i my niedługo będziemy wpie**alać psy.



chyba k***a ty biedaku

neo001

2022-06-01, 22:10
narkotykiTanio.pl napisał/a:

O k***a, jaka inteligentna polityczna gadka xD pokażcie mi proszę tę merytoryczną opozycję za którą oddanego głosu nie będę się wstydził już następnego dnia, to pobiegnę do urny raz-dwa, w innym przypadku niestety głosuję portfelem a mi PiS dał niższe podatki (ryczałcik 12%), 2x 500+ i ulgę podatkową na drugie dziecko.



Nie dają rady, bo od co najmniej 4 kadencji jedyne co się zmienia to partia rządząca. Najlepsze jednak jest to że opozycja w tym kraju jest tak k***a słaba, że nie potrafi odebrać władzy pisdolcą i to jest dramat.

Prof._Kot_Budd

2022-06-02, 11:25
narkotykiTanio.pl napisał/a:

O k***a, jaka inteligentna polityczna gadka xD pokażcie mi proszę tę merytoryczną opozycję za którą oddanego głosu nie będę się wstydził już następnego dnia, to pobiegnę do urny raz-dwa, w innym przypadku niestety głosuję portfelem a mi PiS dał niższe podatki (ryczałcik 12%), 2x 500+ i ulgę podatkową na drugie dziecko.



To weź ten swój 1000+ i kup sobie chleb za 10 zł a potem zatankuj benzyne za 8 zł/ litr potem włącz tv i posłuchaj, że drożyzna to wina Tuska i Putina... k***a co za kretyni ja pie**ole.