18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies między nogami

~Velture • 2017-11-19, 12:46
Im dłużej oglądać tym bardziej poj***ne...

Jakiś pokaz skośnych umiejętności tresury psa policyjnego ale w połowie już się zgubiłem na ch*j takie umiejętności :roll:



biala20

2017-11-19, 13:16
Pieski to tylko na mięsko!

tonieja

2017-11-19, 15:12
a matka mówiła: nie baw się jedzeniem

gustav665

2017-11-19, 16:52
ale co to ma do sadola?

Ma...........ke

2017-11-19, 19:47
biala20 napisał/a:

Pieski to tylko na mięsko!


Nawet nie wiesz, ze jestes mniej warta od tego psa z psem.
Jak kobiety to tylko do r*chania.
Velture napisał/a:

ale w połowie już się zgubiłem na ch*j takie umiejętności :roll:

Tresura ma sluzyc temu zeby psa utemperowac i zeby nie zagryzl ofiary a gryzl wyznaczone miejsca albo zastraszyl albo puscil na komende. Malo widziales na sadolu filmikow z poj***nymi pitbulami?

biala20

2017-11-19, 21:58
Maupajoke napisał/a:


Nawet nie wiesz, ze jestes mniej warta od tego psa z psem.
Jak kobiety to tylko do r*chania.
Tresura ma sluzyc temu zeby psa utemperowac i zeby nie zagryzl ofiary a gryzl wyznaczone miejsca albo zastraszyl albo puscil na komende. Malo widziales na sadolu filmikow z poj***nymi pitbulami?


Zieeeew... Psiarz! To stan umysłu! Te atawizmy, tysiące lat w jaskiniach! I taki seba w bloku czuje, że coś mu brak! No tak! Smrodu kundla! Który najpierw liże sobie jaja, dupę, a potem sebę po pysku! A ja lubię smalczyk z kundelka! Szaszłyczek z psinki! To nawet lepsz niż r*chanie! Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, bo ani jesz, ani r*chasz!

Ma...........ke

2017-11-19, 22:47
biala20 napisał/a:


Psy w policji trzyma sie w specjalnej komorce na psy. Nikt normalnie nie trzyma ich w domu. Poza tym pies policyjny zarabia na siebie jako funkcjonariusz i przysluguje mu emerytura sama widzisz, ze jest wart wiecej od ciebie.

JG800

2017-11-20, 00:21
I tak go k***a zje.

Cross9819

2017-11-20, 00:52
biala20 napisał/a:


Zieeeew... Psiarz! To stan umysłu! Te atawizmy, tysiące lat w jaskiniach! I taki seba w bloku czuje, że coś mu brak! No tak! Smrodu kundla! Który najpierw liże sobie jaja, dupę, a potem sebę po pysku! A ja lubię smalczyk z kundelka! Szaszłyczek z psinki! To nawet lepsz niż r*chanie! Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, bo ani jesz, ani r*chasz!



Wnioskuję, że ktoś cię obraził w kuchni albo z niej wygonił, musisz więc teraz znaleźć rasę słabszą od siebie i wyżyć się. Druga teoria jest podobna, baba bez bolca dostaje pie**olca więc próbujesz za wszelką cenę trollować i zabłysnąć na portalach.
Byli przed tobą i będą po tobie „Zieeeew...” :kawa:

nowynick

2017-11-20, 08:35
lepsze pokazy można co roku w parkach podziwiać w ramach zawodów "latających psów" w Polsce

Swka

2017-11-20, 14:33
Sam jestem właścicielem owczarka belgijskiego (malinois) i powiem Wam tyle, że są to uparte sukinsyny z odrobiną sadyzmu i wyszkolenie tego pojeba do takiego stopnia to nielada wyczyn, plus taki że te debile szybko się uczą, ale po prostu im się nie chce tego wykonywać, każdego dnia trzeba szkolić, aby ta rasa zakumała że ma ch*ja do gadania i ma robić to co im się powie. Za to są w p*zdu rodzinne, o ile pies jest od szczeniaka przy jednym właścicielu, czy jednej rodzinie.

Gantorian1994

2017-11-20, 14:57
I to jest na sadisticu? To niezły sadistic

Krak

2017-11-20, 15:00
Tak jakoś mi się skojarzyło

edy8

2017-11-20, 15:14
Co pies zrobi żeby tylko nie być zjedzonym.