18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies kontra skunks

Po...........ł • 2014-02-07, 19:05


I po co zaczynał 1:00... dumna postawa skunksa 1:30 :hitler:

Hornet

2014-02-07, 23:11
Co się tak spinacie? :-D Zarówno ludzie i zwierzęta uczą się na błędach. Przecież go to nie zabije, a zapamięta sobie psina żeby skunksów nie atakować. Chyba lepiej jak małe dziecko dotknie pokrzywy i zapamięta żeby na to uważać bo kłuje i parzy niż na starość się wj***ć w to zielsko i mieć pół ciała poparzone.

bartek481

2014-02-08, 00:21
Hornet napisał/a:

Co się tak spinacie? :-D Zarówno ludzie i zwierzęta uczą się na błędach. Przecież go to nie zabije, a zapamięta sobie psina żeby skunksów nie atakować. Chyba lepiej jak małe dziecko dotknie pokrzywy i zapamięta żeby na to uważać bo kłuje i parzy niż na starość się wj***ć w to zielsko i mieć pół ciała poparzone.

Masz całkowitą racje jak następnym razem właściciel wyprowadzi psa na spacer dookoła warzywniaka i przypadkiem spotkają skunksa to pies już będzie wiedział jak ma się zachować :facepalm:

MasternigeR

2014-02-08, 00:49
@up
Pies może tak ale właściciel ...

bartek481

2014-02-08, 00:59
up

sarkazm- odmiana ironii, szczególnie zdeterminowana przez negatywne nastawienie wobec atakowanych opinii i postaw; drwiący szyderczy sposób mówienia, będący wyrazem rozgoryczenia i rozdrażnienia, mający ugodzić adresata

LikeThis

2014-02-08, 02:27
kiedyś takiego czarnego ch*ja z koloratką (chodzi tym razem o skunksa) złapałem za ogon bo u kumpla wszedł na ganek . No niestety ubrania tak potem mi j***ły że wolałem je wyrzucić ale myślę że te małe ch*jostwo bym prędzej zaj***ł jakimś kijem czy innym długim przedmiotem .

Street2

2014-02-08, 10:34
skoro pies ma zajebiście lepszy węch niż człowiek to ciekawe jak musi się teraz czuć :D

bumcykcykcyk

2014-02-08, 10:49
PoMaluchu napisał/a:

Właściciel to idiota, mógł przewidzieć jak to się skończy i jeszcze ciśnie pompę z psa.


Ac ma k***a robić? lamentować? Pies przez to nie zdechnie :blowjob:

Boraczany

2014-02-08, 11:17
PoMaluchu napisał/a:

Właściciel to idiota, mógł przewidzieć jak to się skończy i jeszcze ciśnie pompę z psa.



Pies który nazywa się Zuzia, to nie pies.

Hornet

2014-02-08, 15:20
Cytat:

kiedyś takiego czarnego ch*ja z koloratką (chodzi tym razem o skunksa) złapałem za ogon bo u kumpla wszedł na ganek . No niestety ubrania tak potem mi j***ły że wolałem je wyrzucić ale myślę że te małe ch*jostwo bym prędzej zaj***ł jakimś kijem czy innym długim przedmiotem .


To k***a skąd ty jesteś że skunksy łapiesz?
Cytat:

Masz całkowitą racje jak następnym razem właściciel wyprowadzi psa na spacer dookoła warzywniaka i przypadkiem spotkają skunksa to pies już będzie wiedział jak ma się zachować :facepalm:


A miałeś ty kiedyś psa?

Nizaryta1

2014-02-08, 21:37
Pieseł vs Skunseł, wow, takie smrod wow, pieseł cierpi tak bardzo wow.

Pankracy_Młot

2014-02-09, 00:03
Same zielone ludki z PETY czy fanklub zoofilii tu jest? No kruwa jest róznica miedzy biciem kijem psa gdy ten leży w kałuzy krwi ,a śmianiem sie ,bo głupi pies został spryskany przez skunksa. Tak kochacie swoje psy to może idzcie je ze*żnijcie by okazać swoja miłość. Zwierz to zwierz i jak ktoś przedkłada życie psa nad życie drugiego człowieka to jest tyle warty co te zwierzatko i ch*j mnie obchodzi ,ze pies was nie obraził nigdy ,to tak jakby mówić ,że motylek ci nigdy nie wpie**olił.

Kutarate-Miszcz

2014-02-09, 02:00
Cytat:

pies was nie obraził nigdy


Mów za siebie, mnie kiedyś pies obraził, w Internecie! Ten biały pewnie też coś szczeka na mój temat (nie wiem co dokładnie bo szczeka po angielsku)

A co do filmiku to śmieszny ale jeszcze śmieszniej będzie jak go właściciel będzie kąpał (no chyba ze pozwoli mu się wytrzeć o kanapę) :D