18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy czlowiek w kosmosie

mi...........ex • 2011-07-14, 13:56
Badania nad grawitacja. Gosc skacze ze spadochronem z wysokosci 30 kilometrow.


niejakub

2011-07-14, 14:41
O fakaa, gość prędkość dźwięku przekroczył :-)

_R...........s_

2011-07-14, 16:57
takie małe sprostowanie, w materiałach podanych przez wowka01 pisze że skoczył z 30 km, tak naprawdę było to 32 km (20 mil), taka ciekawostka mi się przypomniała, z czasów kiedy jeszcze interesowałem się tego typu rzeczami.

vilcz3k

2011-07-16, 03:24
Dlaczego z tego wszystkiego (co potrafi nauka i biologia teraz) nie powroca do zycia takich wielkich tworcow (ludzi ktorzy zapoczatkowali fizyke, astronomie i wszystko inne) maja mozliwosci klonowania, wskrzeszania martwych , a nie zrobia tego i nie zapytaja wprost "co to k***a jest?!" tylko badania, badania i badania..a bylo by prosciej ;p ;p

s vo fo komenta powyzej 916 Km. nad siemia, ty mi tu w milach liczyc mozesz rozmiar mojego wacka a nie twoje niby zdolnosci w tlumaczeniu jezyka angielskiego. :) bo oni maja rozmiar z KFC. :P

edge

2011-07-16, 08:21
vilcz3k napisał/a:

Dlaczego z tego wszystkiego (co potrafi nauka i biologia teraz) nie powroca do zycia takich wielkich tworcow (ludzi ktorzy zapoczatkowali fizyke, astronomie i wszystko inne) maja mozliwosci klonowania, wskrzeszania martwych , a nie zrobia tego i nie zapytaja wprost "co to k***a jest?!" tylko badania, badania i badania..a bylo by prosciej ;p ;p

s vo fo komenta powyzej 916 Km. nad siemia, ty mi tu w milach liczyc mozesz rozmiar mojego wacka a nie twoje niby zdolnosci w tlumaczeniu jezyka angielskiego. :) bo oni maja rozmiar z KFC. :P



Czyli według ciebie dna Alberta E. przechowuje wiedzę jaką posiadał w swoim mózgu? Gralulować tylko. :homer:

Xun

2011-07-16, 09:44
Po pierwsze primo gość nie był w Kosmosie bo ustalona granica znajduje się wyżej ( jakieś 118 Km od powierzchni ) pod drugie primo nie przekroczył prędkości dźwięku która wynosi 340 m/s czyli 1224 Km/h więc proszę nie pisać bzdur i nie ufać discovery :P

Gienek2

2011-07-27, 09:47
leciał z prędkością światła