18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwsza telewizyjna reklama marihuany

Nameless • 2014-03-10, 19:40
Pierwsza reklama legalnej marihunaen. Emitowana w USA między godziną 22, a 5 rano.

Vicek0

2014-03-10, 19:44
Gówno i tyle... Ci co chcą aby była legalna to idioci. Zakaz prowadzenia pojazdów po alkoholu - wszyscy go łamią, myślicie, ze jak zalegalizują to gówno to nikt po tym nie bedzie jeździł? Po tym bedzie spowolniona reakcja kierowcy itp. j***ć to!

Nameless

2014-03-10, 19:53
Myślę, że i tak na drodze znajdziesz zjaranych kierowców i to niewiele mniej niż tych pijanych. Tyle, że oni nie świrują za kierownicą. Legalizacja specjalnie na to wpływu nie ma.
Kto chce to i tak pali mimo tego, że nielegalne.

PS I o to chodzi. Czekam na gównoburzę ;)

Vicek0

2014-03-10, 20:09
Jeśli dobrze rozumiem, to jest z Ciebie sadol z krwi i kości (tak jak i ze mnie :-D ) chcesz wypadki na drogach czy to po alko czy po trawce? Ale pomyśl, że na Ciebie może trafić rozpędzony samochód bo naćpany idiota będzie myślał, że jedzie pośpiesznym :(

Ikuloqs

2014-03-10, 21:14
Cytat:

Jeśli dobrze rozumiem, to jest z Ciebie sadol z krwi i kości (tak jak i ze mnie :-D ) chcesz wypadki na drogach czy to po alko czy po trawce? Ale pomyśl, że na Ciebie może trafić rozpędzony samochód bo naćpany idiota będzie myślał, że jedzie pośpiesznym :(



Chyba pomyliłeś sobie trawkę z grzybkami.

Po...........ur

2014-03-10, 23:27
Odnosnie jazdy po trawie (wymagany angielski i trzycyfrowe IQ)

Shanne

2014-03-11, 19:42
Za chwile zacznie się ból dupy przeciwników legalizacji, którzy nadal pomimo wielu czynników się upierają że mj to zło.

buer2008

2014-03-11, 19:44
To nie reklama a zwykły żart, gdzieś tak słyszałem, że nawet media w USA się nabrały i zrobiły aferę.

MaczoJuh

2014-03-11, 19:46
Cytat:

Gówno i tyle... Ci co chcą aby była legalna to idioci. Zakaz prowadzenia pojazdów po alkoholu - wszyscy go łamią, myślicie, ze jak zalegalizują to gówno to nikt po tym nie bedzie jeździł? Po tym bedzie spowolniona reakcja kierowcy itp. j***ć to!


No i? Kumple nawet teraz gdy jest nielegalna jezda po paleniu, co uwazam za idiotyzm, ale jak widac, wypadku jeszcze nie mieli.... Lepsze 'spowolnienie' niz rozdwojenie obrazu po alkoholu :)

@ ScottishByBirth
Dobrze widze.. 'po 3 gramach...' ? jakim ch*jem? JAk 1g na leb to juz jest 'p*zda' :D

orwell14

2014-03-11, 19:47
Jeśli k***a dwa piwa to przestępstwo, a głównym argumentem jest refleks to co dopiero powoduje ta wasza trawa pie**olone ćpuny.

wernetto

2014-03-11, 19:55
nie palę marihuany, ale większymi debilami są ci którzy piją w nadmiarze alkohol niż ci którzy palą za dużo.
A jeśli chodzi o kierowanie samochodem, to chyba oczywiste, że to alkohol ma bardzo negatywny wpływ na zdolność prowadzenia, a marihuana znikomy.

poziomka11

2014-03-11, 20:05
No jasne, przez pewien % debili normalni ludzie nie mogą zajarać w weekend po robocie w domu, w dodatku będziecie ich nazywać ćpunami. Jak często ktoś z was słyszy w wiadomościach, że kierowca pod wpływem marichuany spowodował wypadek? Zastanów się, czy nie jest tak, że codziennie kiedy wieczorem włączasz TV słyszysz o tym jaki pijany kierowca potrącił dziecko na pasach, jak mąż skatował żonę. Nikt nie powie, że alkochol jest zły, nikt się nie czepia. Wiadomo, że wszystko jest dla ludzi tylko w umiarze, więc nie mieżcie wszystkich jedną miarą bo ludzie są różni, nie mam ochoty być nazywana ćpunką tylko dla tego, że ktoś nie lubi marichuany, ja nie mówię na każdego kto wypije na imprezie piwo, że jest pijakiem albo żulem.

orwell14

2014-03-11, 20:13
poziomka11 napisał/a:

No jasne, przez pewien % debili normalni ludzie nie mogą zajarać w weekend po robocie w domu, w dodatku będziecie ich nazywać ćpunami. Jak często ktoś z was słyszy w wiadomościach, że kierowca pod wpływem marichuany spowodował wypadek? Zastanów się, czy nie jest tak, że codziennie kiedy wieczorem włączasz TV słyszysz o tym jaki pijany kierowca potrącił dziecko na pasach, jak mąż skatował żonę. Nikt nie powie, że alkochol jest zły, nikt się nie czepia. Wiadomo, że wszystko jest dla ludzi tylko w umiarze, więc nie mieżcie wszystkich jedną miarą bo ludzie są różni, nie mam ochoty być nazywana ćpunką tylko dla tego, że ktoś nie lubi marichuany, ja nie mówię na każdego kto wypije na imprezie piwo, że jest pijakiem albo żulem.



Won do kuchni i kup sobie słownik.

PS. Alkoholu nie pijam :-x

poziomka11

2014-03-11, 20:18
No tak zapomniałam, że w internecie trzeba być idealnym ;_; sory za błędy
PS pisałam to z kuchni

Schabik

2014-03-11, 20:18
Jestem za legalizacją. Dlaczego? Jeśli kiedyś będę miał dzieci, to wolałbym, żeby jakimś cudem i podstępnym sposobem kupiły sobie marihuane w aptece/przeznaczonym do tego celu sklepie niż od jakiegoś sk***iela na rogu ulicy co handluje gównem. Nie ukrywajmy - tak samo jest z alkoholem. Młodzież i tak i tak ma dostęp - podrobione legitymacje, sprzedawcy przymykający oko, proszenie dorosłych o kupno ;)