18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pierdolnięci ludzie z tramwaju

magisterbibendi • 2015-01-08, 14:54
Autentyk z wczoraj (nie było na pewno)

Mroźne popołudnie, wsiadamy z koleżką do tramwaju. Ku naszemu zdziwieniu na samym końcu tramwaju jest sporo wolnej przestrzeni.
Po wejściu przez ostatnie drzwi orientujemy się o co chodzi - siedzi dwóch bejuchów - smród jak sk***ysyn. Do tego stopnia że pomimo mrozu, ktoś z pasażerów otworzył okno parę metrów dalej.

Na następnym przystanku, po otwarciu drzwi jeden z "dżentelmenów" ziewając rzuca głośne:

- k***a jak tu zimno

Tramwaj rusza a drugi na to:

- Jeszcze okno otworzyli, pie**olnięci.


:)

CP...........Pn

2015-01-08, 15:57
.. i co zrobisz ? nic nie zrobisz, ale fakt faktem rozbawiło :-)

zonk

2015-01-08, 16:10
Jak skasowali bilety to se mogą jechać.

KingOfDarkness

2015-01-08, 16:47
@UP Na pewno skasowali.... a nawet może i miesięczne mają.

spooner

2015-01-08, 16:52
Codziennie jeżdże autobusem do którego często wpada grupka trzech pijaczków. Kiedy autobus dojeżdża do ich przystanku to jedyną myślą jest: "k***a, oby usiedli gdzieś daleko". Jedzie od nich wódką strasznie tak jakby przed chwilą ją pili bez popitki, a do tego okropny smród popielniczki. To nie jest "zapach" papierosów. Ma się wrażenie, że kurtki nacierają popiołem. A do tego lekki zapach chleba - pewnie ich jedynego posiłku. Taka gama zapachów gwarantuje rano prawdziwe"pobudzenie zmysłów" :roll:

AllanAkbar

2015-01-08, 16:52
@UP UP A jak umył pałe to może jeszcze zrobisz mu lodzika... :D tekst pocieszny

Du...........77

2015-01-08, 16:58
SQT napisał/a:

Jak skasowali bilety to se mogą jechać.


Skasować to oni jedynie świeże powietrze mogli..

Galin

2015-01-08, 17:02
Jakbym tam był to bym chwycił za szmaty i wypie**olił na przystanek. Motorniczy wraz ze współpasażerami bili by brawo. A potem wziąłbym się za żebrzących po tramwajach cyganów. Ich też bym wyj***ł. Później wziąłbym się za resztę. Islamista? Won! Jechowy? Won! Socjalista? Won! Leming/moher? Won! Głosował kiedykolwiek na SLD? Won! Won! Won! A na koniec sam bym sobie zaklaskał i sam bym ten tramwaj poprowadził.

Morał?

Nie rzucajcie wszystkich nałogów w tym samym czasie, bo jedyne co wam pozostanie to wylewać żółć na forum na którym nie pisaliście już od b. dawna.

Pikdzik

2015-01-08, 17:24
ch*ja byś zrobił

BloodTheme

2015-01-08, 18:03
tyle czasu spędzam na sadolu, że jak mówisz 'bejuchów' to nie wiem czy chodzi o cyganów, murzynów czy żuli. szczególnie, że sytuacja pasująca do każdego z wyżej wymienionych :D

Galin

2015-01-09, 01:43
Pikdzik napisał/a:

ch*ja byś zrobił



Odwiedź mnie z kwiatami, to pogadamy.

SebaD

2015-01-09, 08:54
SQT napisał/a:

Jak skasowali bilety to se mogą jechać.



A figa! Np. w MZK Jastrzębie-Zdrój regulamin przewozu osób mówi wyraźnie:

Cytat:

§ 9
1. Obsługa pojazdu lub kontroler może odmówić przewozu osób :
a) nietrzeźwych,
b) które są niebezpieczne lub uciążliwe dla innych pasażerów.

2. Osoby, o których mowa w ust. 1 obowiązane są na wezwanie obsługi opuścić pojazd bez prawa zwrotu ceny biletu.



Więc kierowca ma prawo wywalić żula (uciążliwy dla pasażerów) nawet z biletem. Inna sprawa, że nie wierzę, żeby żul miał bilet

Novik

2015-01-09, 11:27
Autentyk z wczoraj (nie było na pewno) to czyli prawda czy nie bo juz sam nie wiem