18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

pielgrzymka

Fenus • 2009-07-14, 17:57
benedykt XVI podczas pielgrzymki do Polski, pojechal do oswiecimia. tam spacerujac posrod barakow, zatrzymal sie i pokazal reka na jeden barak i powiedzial: " tu jedlismy kremowki"

maciejpiet

2009-07-17, 12:34
Cytat:

maciejpiet, uważasz że zwalnia to z nie używania zmiękczeń itp?



uwazam za bzdure czepianie sie o bledy ortograficzne. ale jezeli ktos czuje misje :) nie bedzie mi to przeszkadzac, bo staram sie nie zwracac na to uwagi

Bogna napisał/a:

nie będę olewać ŻADNYCH błędów ortograficznych, będę poprawiać do utraty tchu.



w takim razie :) tak jak wyzej

Bogna

2009-07-17, 12:53
maciejpiet napisał/a:

uwazam za bzdure czepianie sie o bledy ortograficzne.


dlaczego? bo normalne pisanie jest zbyt trudne dla Ciebie? przykro mi.

.:...........:.

2009-07-17, 12:59
Dobra, o tych błędach to już wystarczy(maciejpiet za lekceważenie zasad poprawnej pisowni też są ostrzeżenia, jak już masz coś napisać to przyłóż się do tego, a co do treści Twoich wypowiedzi to często brak słów).

maciejpiet

2009-07-17, 13:43
Bogna napisał/a:

dlaczego? bo normalne pisanie jest zbyt trudne dla Ciebie? przykro mi.



nie jest. ale mimowolnie czasami wkradnie sie jakis chochlik - jak kazdemu.

Linekk napisał/a:

Dobra, o tych błędach to już wystarczy(maciejpiet za lekceważenie zasad poprawnej pisowni też są ostrzeżenia, jak już masz coś napisać to przyłóż się do tego, a co do treści Twoich wypowiedzi to często brak słów).



ja jak widze ze ktos pisze dla mnie niezrozumiale albo bez sensu to nie czytam i nie robie tez z tego tytulu zadnego poplochu. jezeli az tak bardzo czujesz misje mod'a-ortografa i w jakims stopniu sprawisz sobie tym satysfakcje to mozesz smialo walic mi warny a nawet bany - mnie to za bardzo nie poruszy, innych raczej tez niepowinno ;)

.:...........:.

2009-07-17, 13:47
maciejpiet, dziubasku nie czuję żadnej misji. Popieram poprawną pisownię, a z ostrzeżeniami itp. to bardzo delikatnie do tego podchodzę. Ta wypowiedź pokazuje Twoją mentalność.

Koniec rozpisywania nie na temat.