18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny drogi samochód

Qyyn.Nikol • 2012-12-29, 18:51
Jak Alex będzie miał majdacha to wam pokaże!
Polecam cały odcinek nr 5 "Chłopaki do wzięcia", dostępny na ipli.

viader80

2012-12-30, 10:22
W tym serialu ci "aktorzy" to prawdziwi ludzie. niektóre teksty maja podłożone. Ogólnie widać że narrator i aranżowane akcje są tylko żeby się pośmiać. zobaczcie tych braci kozłowskich megalomania i brak samokrytyki, zresztą jak u większości tych bohaterów. każdy aktor jest bardzo "oryginalny"

pi...........ro

2012-12-30, 10:28
Shinja, Qyyn.Nikol ch*j wam w dupe heheeheh. Dajcie warna bo jeszcze nigdy nie mialem pedaly xD

Shinja

2012-12-30, 10:35
pitero napisał/a:

Shinja, Qyyn.Nikol ch*j wam w dupe heheeheh. Dajcie warna bo jeszcze nigdy nie mialem pedaly xD


Pedałem nazywa kogoś kto ma dziewczynę ( mnie), a sam ch*ja w dupę chce facetom włożyć :lodowka:

MArcin911

2012-12-30, 10:42
O to postrach każdej wsi, golf i passat w tdi.

boogeyman

2012-12-30, 11:28
Upadek cywilizacji...

doob888

2012-12-30, 11:41
gdzieś się te wszystkie chłopaki pogubiły...

mare30ks

2012-12-30, 11:50
ogladajac to gowno daje sie stacjom tv sygnal: ludzie to ogladaja to znaczy ze im sie podoba to znaczy ze trzeba wiecej tego gowna produkowac. potem nie ma sie co dziwic ze nie ma co w tv obejrzec...

Onyx1

2012-12-30, 16:11
On powiedział "Golfa" ? :ok***a: Samochód marzenie...

rajkru

2012-12-30, 16:30
ogladajac to gowno daje sie stacjom tv sygnal: ludzie to ogladaja to znaczy ze im sie podoba to znaczy ze trzeba wiecej tego gowna produkowac. potem nie ma sie co dziwic ze nie ma co w tv obejrzec...

...może gdybyś obejrzał wszystkie odcinki to byś nie wyskakiwał ze swoimi mądrościami...akurat ten serial to bardzo dobry dokument, tak samo ciekawy jak "Czekając na sobotę" czy "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"...bohaterowie i ich postawy życiowe z pozoru są śmieszne ale tak naprawdę pokazują nas samych w krzywym zwierciadle i naszą polska rzeczywistość...
...wracając do "Chłopaków..." to mi osobiście najbardziej smutno się zrobiło gdy Bandziorek musiał zrezygnować ze swoich marzeń i musiał odpuścić zakup malucha...to są jaja że faceta w Polsce nie stać na zakup auta za 500 pln, a o grabarzu mieszkającym w opuszczonej chatce to nawet nie ma co wspominać...i nawet jeżeli wezmiemy pod uwagę że są to osoby mało inteligentne, słabo radzące sobie w życiu to i tak uważam że większość z nich wiodła by inne życie gdyby Polska była bogatszym i co za tym idzie bardziej cywilizowanym krajem...

Bila

2012-12-30, 20:02
Jak bym k***a wygrał w totka,to jadę k***a w Bieszczady,bez neta,radia i tego j***nego ogłupiacza telewizora.I róbcie co chcecie,pie**ole ogrodzę teren kilometrowym pasem śmierci,miny,zasieki i wściekle psy.